Jump to content
Sign in to follow this  
coteschwann

Angel Eyes (ochi de far BMW) Pe Matiz

Recommended Posts

Taci ca ma enervezi !! :) Am curatat un pic si din stratul reflector de pe far in incercarea de a-l curata de resturile de mastic.

 

Ma, care TEMBEL s-a hotarat sa puna mastic la faruri ca daca ilprind il omor in bataie ????!!!!! Cum pana mea sa pui asa ceva mai frate, ca se lipeste de piele, de tot, chiar si de manusi daca lucrezi cu manusi si se intinde peste tot si nu mai poti scapa de el decat cu alcool, care evident are niste efecte secundare nasoale. Cum frate, cum sa folosesti asa ceva ??? :o

 

Eu nu ma mai ating de faruri, cel putin cat timp nu am bani de altele noi. IN plus, am gasit pe bluexenon.ro o oferta misto de angels la 30 euro setul, din STICLA (neon).

Share this post


Link to post

Man, pana la angel eyes, mai bine baga-te pe optimizare iluminat interior cu leduri, mai pune o lampa in torpedo, un ceas ceva, lasa farurile k alea-s super asa cum le-a lasat fabricantul, pe bune acum, Matizul e o masinuta mica si sprintena dar nu un BMW fioros.

Share this post


Link to post

Ai o problema de atitudine revizuieste-o te rog...eu decat ti-am aratat ca merge, mare gresala de altfel !!!

Share this post


Link to post
eu decat ti-am aratat ca merge, mare gresala de altfel !!!

 

Sa stii ca ai dreptate ! :) )

Share this post


Link to post

Am eu la locu de munca (magazin accesorii auto) Angel Eyes de la Pilot.Exact ca in postul lui @GaGauTa de pe prima pagina,numa ca sunt cam scumpe 92 setu doua mari si 2 mici cu lumina alba.

 

Si pe mine ma tenta sa montez inainte sa dau de topicul asta,dar nu am vrut sa ma bag sa desfac farurile.

Share this post


Link to post

fratilor, am gasit un site cum va puteti face angels eyes, numa faza e ca nu am gasit solutia ideala pentru incalzirea farurilor, cel mai bine ar fi daca ar fi o distanta cat de cat de la halogen la acel angel eyes ca si la bmw, sau bine inteles cu xenoane... numa ca alea costa umpik, sper sa veniti cu o idee, eu ma gandesc ca am putea modifica structura farului dar ii complicat.

 

 

 

Share this post


Link to post

Postarea #32 de pe acest topic ai vazut-o ?

Share this post


Link to post

Postarea #32 de pe acest topic ai vazut-o ?

 

 

 

 

nu , scz sefu... acum-a am vazut dupa ce mi-ai zis, nu stiu cum de mia scapat. incerc sa nu se mai intample

 

 

 

Share this post


Link to post

Nicio problema, mai bine doua mancari decat doua batai.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...