Jump to content
Sign in to follow this  
gabimok

Matiz Cu Euro 3 De Cand...

Recommended Posts

Vreau sa ii iau pritenei un Matiz am gasit unul cu ac,2005 octombrie,alarma ,35.000km,cd-player Panasonic la4700e e ok?De cand se fabrica cu euro3,Matizul?

Share this post


Link to post

De cat sa dai 4700 pe o masnia cu 35kkm mai bine mai pui un ban si iei una noua !

Share this post


Link to post
De cand se fabrica cu euro3,Matizul?

 

Uite aici s-a discutat.

Share this post


Link to post
..cd-player Panasonic la4700e e ok?..

 

Daca vad bine ti-a luat panasonicul ochii. Cum a zis adostar ia una noua. 0km.. :thumbl:

Share this post


Link to post

35.000 km in doar un an :grumpy: . Pare cam alergata masinuta. Mai pune 1000 si ia una noua.

Share this post


Link to post
De cand se fabrica cu euro3,Matizul?

Voi, cand vreti sa cumparati o masina sh, va uitati mai intai la panasonic sau la Cartea de Identitate ?

Share this post


Link to post

Matiz E Klasse 5300 Euro cu toate taxele si TVA inclus. Fi baiat destept si actioneaza in consecinta ;)

Share this post


Link to post

Cel de care intreaba gabimok are si AC, inca mai are garantie si probabil daca se cer pe el 4700 reuseste sa-l cumpere la 4500, adica cu aproape 1500 euro mai ieftin decit unul nou cu aceleasi dotari.

 

E drept ca "masina noua e masina noua" dar nu cred ca la 35000 km un Matiz e deja obosit (parere personala, nebazata pe nici o experienta asa ca daca o puteti combate argumentat va rog sa o faceti)

Share this post


Link to post

Am luat Matizul cu 4400 euro,are ac,linie sony,alarma,2005.M-am interersat ca nou e 6100euro,e gri metalizat,si sunt foarte multumit de el si de faptul ca dupa un an am platit doar 75% din valoarea de nou.Masina am platit-o dupa ce am verificat la reprezentanta,fiind perfecta!!!!!

Share this post


Link to post

In aceeasi situatie am fost si eu 4300 versiunea cu A/C SE sau 5300 model E nou ... si am ales sa il cumpar nou. Si nu imi pare rau ca nu am A/C ...

Share this post


Link to post

Ia sa vedem de ce vand eu un matiz la 35.000 km. Primul motiv care m-ar determina sa il vand e ca eu sunt un tip dinamic care imi place sa conduc sportiv si am luat matizu in speranta sa il tin 2-3 ani. Dar cum ajung cu el la 140 kmh incepe sa tremure si sa urle ca naiba. I-am tot dat si i-am tot dat blana in speranta sa ajunga si el la 160 kmh dar nu mai il suport vreau sa imi iau o masina ca lumea sa pot fugi cu ea. E nou matizu e bine intretinut, nealergat, ca eu schimbam a 4 pe la 90 la ora in depasiri, cumpara-l, merita !

:D

Share this post


Link to post

Chiar daca e asa... eu as prefera Matiz-ul tau in loc de unul la care o doamna da a III-a la 20 km/h... #-o

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...