Jump to content
Sign in to follow this  
Ingineru

Cum Sa Montez Neoanele Sub Tico Fara Sa Dau Gaura?

Recommended Posts

Eu sunt nou pe aici si as vrea sa ma ajutati si pe mine.De cand mi-am pus genti pe masina am observat ca ii schimba foarte tare aspectul si de aceea mi-am luat un set de 6 neoane si nu stiu cum sa le pun fara sa dau gaura in masina.Puteti sa imi dati si mie un sfat???

 

 

Te rog foloseste majuscula la inceput de fraza/propozitie.

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Si acum vrei sa schimbi in rau aspectul masinii cu neoane :scarpin: Pai ar trebui sa dai mai multe amanunte,interior exterior marimea neoanelor eventual o poza etc. Fara sa dai gaura poti prinde diverse obiecte prin masina cu banda dubluadeziva ( se gaseste prin benzinarii) :) >-

Share this post


Link to post

Banda dublu adeziva... :) risti sa ramana in urma neoanele. In fata si in spate le poti prinde de spoilerele de plastic(banuiesc ca nu vrei sa dai gaura in tabla). In laterale nu prea ai cum sa le prinzi fara sa dai gauri decat daca ai niste praguri din fibra si le fixezi de ele! Probabil ca exista si un adeziv gen poxipol (poate chiar poxipol) care sa reziste insa nu iti garantez cat poate sa tina in timp.

Share this post


Link to post

Bun...Pai si cu silicon nu o sa stea lipite de tabla???......Vreau sa stiu ca sa nu dau gaura in tabla degeaba.

Edited by Ingineru

Share this post


Link to post

Eu zic ca nu o sa stea.

Share this post


Link to post
Fara sa dai gaura poti prinde diverse obiecte prin masina cu banda dubluadeziva

 

Banda dublu adeziva... risti sa ramana in urma neoanele

 

Am zis prin interior, pe afara nu as risca nici cu poxipol ! :) >-

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...