Jump to content
Sign in to follow this  
diablo_parazitii

Am O Intrebare

Recommended Posts

am si eu o intrebare stiu ca nu sciu unde trebuie da is incepator,vreau sa intreb si eu care is diferentele din sl sx si care is toate modelele de tico pt ca nu am un tico am un cielo si as dori sa imi cumpar un tico si vreau sa stiu care e mai bun si care merita mai mult sa il cumpar stie cineva :-?

Share this post


Link to post

Ai un Cielo "de epoca" ? :P

Share this post


Link to post
Ai un Cielo "de epoca" ? :P
nu man am un cielo bun da consuma mai mult si e si al meu si al lui tata si vreau o masina a mea si care sa consume putin si daewoo ca sa numai depind de masina lu tata ai inteles,poti sa imi raspunzi si mie la intrebare si sa imi zici daca tico-urile astea toate is pe injectie sau numai unele modele :P

Share this post


Link to post

Din profilul tau, Cielo se vede ca e cam de epoca... :) )

Share this post


Link to post

Pai e normal sa consume mai mult, doar e din '55...

Share this post


Link to post

Din profilul tau, Cielo se vede ca e cam de epoca... :) )

 

 

deci nu poate nici unu din voi sa imi dea si mie un raspuns

Edited by diablo_parazitii

Share this post


Link to post

man, baietii vor sa-ti spuna mai pe ocolite ca ai trecut in profil ca ai cielo din 1955! Ei sunt mai timizi si nu au indraznit sa iti atraga atentia direct. Sau abia te asteptau cu amanunte despre cielo de epoca :D

Share this post


Link to post

man, baietii vor sa-ti spuna mai pe ocolite ca ai trecut in profil ca ai cielo din 1955! Ei sunt mai timizi si nu au indraznit sa iti atraga atentia direct. Sau abia te asteptau cu amanunte despre cielo de epoca :D

[/quote

 

 

m-am grabit sa imi fac profilu si probabil nu am fost atent cand am gresit data la anu la cielo, din pacate nu am cielo din 55 ca il vindeam si imi luam o vila si un cielo din 95 :)

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...