Jump to content
Sign in to follow this  
andreicri

vitezometru defect

Recommended Posts

Unde pot gasi mai ieftin panoul de instrumente pentru Cielo(vitezometrul imi face figuri,se aude un ticait infundat si am senzatia ca nu indica corect viteza)!As vrea unul nou!

Share this post


Link to post

- Pe viitor alege un nume sugestiv la subiectele deschise de tine, nu

"help!!!". Am modificat eu titlul.

- Folosete functia .

- Completeaza-ti locatia ca sa putem sti unde sa te trimitem, sa nu fi la 500km de unde esti trims!

- Incerca sa vezi http://www.daewooclub.ro/viewtopic.php?t=53

daca gasesti vrumn magazin mai aproape de tine.

Share this post


Link to post

Am eu de vanzare ceasuri de Cielo complete, cu turometru! Daca te mai intereseaza da un mail la raduenescu@home.ro sau intra pe Yahoo Messenger, am IDul: RaduERD ! Bafta!

Share this post


Link to post

Nu sunt noi, sunt luate de pe o masina care a mers 28.000 Km! Daca te intereseaza contacteaza-ma si stabilim pretul, nici nu stiu cat sunt noi, o sa ma interesez si facem un pret bun! Bafta!

Share this post


Link to post

:ontopic:

 

Tacanitul apare dela cablul de km-traj , mai ales cind este frig .

Rezolvare :

"Se da jos" bordu' si se unge cu ulei cablul de km-traj si chiar mecanismul ceasului . :thumbl: Se poate folosi celebra seringa . ;)

Share this post


Link to post

salut ! o problema la o nubira 1 din 1999... cand si cand, mai exact dupa 100-150 km parcursi nu-mi mai inregistreaza km parcursi la bord. viteza mi-o arata, insa km pe ceas nu se mai inregistreaza, nici acolo jos unde poti da de la zero, nici mai sus. se opreste pur si simplu. ddaca opresc si stau cinci minute, isi revine iar pt 100km. care ar fii problema ? va multumesc frumos !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...