Jump to content
Sign in to follow this  
smailmiami

Instalatie A/c Cielo

Recommended Posts

Vand Instalatie A/C Cielo -> 500E. Aripa dreapta fata noua -> 20E. Telefon 0765431064

Mail smailmiami@yahoo.com.

Share this post


Link to post
Vand Instalatie A/C Cielo -> 500E. Aripa dreapta fata noua -> 20E. Telefon 0765431064

Mail smailmiami@yahoo.com.

 

 

 

Instalatia este noua sau SH ?

Este completa ?

Asiguri si montaj ?

Mersi

Share this post


Link to post

Instalatia este SH. Este completa pt ca se demonteaza de pe alt Cielo si este in perfecta stare de functionare.

Montajul ... cred ca as putea gasi un mecanic care sa o demonteze dupa a mea si totodata sa o monteze pe a cumparatorului. Nu e chiar greu de montat. E un pic mai dificil cu evaporatorul ... Mie mi-a facut placere sa imi montez singur o instalatie de A/C pe un Matiz acu vreo 3 zile ... cu gratarul si o sticla de Coca-Cola langa mine. In orie caz cred ca s-ar putea gasi un mecanic cum am mai spus ...

Share this post


Link to post

Haripa dreapta fata o mai ai?In ce stare este?Ce culoare este?Am incercat sa sun pe nr de tel dar nu suna. :scarpin: Imi poti da un PM??Mersi

Share this post


Link to post

Nu mai cita mesajul anterior!

 

 

Mai am aripa. E nou-nouta si evident e neagra ... Cand ai sunat tu ajutam un prieten sa isi care lucrurile din Macesu de Jos si intrase reteaua BG Globus peste Cosmote ... deci nr e valid ...

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Am terminat de vandut instalatia (am dat-o pe bucati pana la urma). Peste vreo 2-3 saptamani o sa mai am inca una ...

 

Aripa inca nu e data ...

Edited by smailmiami

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...