Jump to content
Sign in to follow this  
Premierul

Dvd Auto

Recommended Posts

le asiguri si nu mai stai cu griji...

Share this post


Link to post

Mai, io am o intrebare pt. cei care au DVDuri in masina: cind le folositi, sau mai bine zis cine se uita la ele?

Share this post


Link to post

Nu vad rostul unei asemenea investitii la un tico. Poate daca esti pe drumuri mereu ar fi bun unul portabil sa zici ca vezi un meci important. Dar sa ma inghesui in tico in spate sa am ecranul la 20 cm mai bine nu. Nu ma injurati imi dau si eu cu :redface: parerea.

Share this post


Link to post

Nici macar nu sunt scumpe cele de pe site-ul respectiv :D

Share this post


Link to post

Aberante preturile as putea spune ,oricum daca e cineva interesat de monitoare LCD ,pot aduce eu din china asa ceva ,la niste preturi umane nu aberatii capitaliste :(

La banii astia imi iau un laptop si ma uit la filme de ma satur :) )

Share this post


Link to post

pai, pe dvd.. nu poti sa vezi decat filme.. pe dvd.

daca au si tv.. ai o sansa, dar depinde de receptie,.. pt o receptie buna in localitate si in mers.. e problematic

trebuie sa ai semnal puternic si stabil..

poate dvb-t va fi o solutie, dar mai este pana va ajunge si pe tv-urile pt auto,la noi

Share this post


Link to post

Ar fi mai bine un dvd player portabil daca vrei sa te uiti la filme sau un Televizor (LCD) auto daca vrei s o vezi pe A. Marin la Stupize (daca mai e acea emisiune :P ) . Astea din poza mi se par bunicele :)

post-2442-1146072276_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Aztec ,au ajuns deja la noi ,exista LCD uri auto cu tuner DVB-T .

Problema este ca e chiar stupid sa te uiti la TV si sa conduci ,eu o singura data am pus la un drum lung un concert pe DVD si tot timpul aveam tendinta sa mai arunc un ochi bine ca nu am ajuns in sant sau vreo statistica pe la TV :(

Share this post


Link to post

Pai stai ma ca daca vroiam acareturi ma duceam in metro..dar aici mi s-au parut si de calitate si frumoase,d-aia am intrebat..

Share this post


Link to post

Am si eu o intrebare pentru cine isi pune DVD pe masina: la ce va trebuie fratilor? dormiti in masina? petreceti 20 de ore in masina? daca conduci oricum nu ai timp sa te uiti la DVD mi se pare un moft mult prea mare parerea mea nu mi-o luati in nume de rau da eu si sa am bani sa-mi iau masina de 500.000 Euro nu mi-as pune DVD in masina, aa poate sa-mi iau sofer si eu sa stau in spate sa ma uit la DVD dar eu sa si conduc si sa ma uit la DVD mi se pare aberant

Share this post


Link to post

Eu o sa pun TV si VCD player in spate pentru drumurile lungi, ca sa-l vrajesc pe Junior.

Share this post


Link to post

Da, daca ai familie merita sa agati doua display-uri pe tetiere...altfel, sa pui doar un display pe consola centrala e doar de fitze [-X

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...