Jump to content
Sign in to follow this  
just matiz

Piese Matiz

Recommended Posts

Datorita faptului ca am vandut matizul mi-au ramas ceva piese pe care le achizitionasem pentru cand ar fi fost cazul. Aceste piese sunt noi si sunt urmatoarele:

- 2 bucati arcuri fata cu telescoapele montate (decat sa se monteze pe masina) =2.400.000 lei (sunt din acele care se montau prima data pe matiz adica cu tija telescopului mai groasa)

- 2 bucati telescoape fata = 1.500.000 lei

- 2 bucati telescoape spate = 1.400.000 lei

- caseta de directie cu capete de bara si bielete = 2.500.000 lei

- 4 litri de vopsea albastru sky +2 litri de lac +1 litru intaritor = 2.500.000 (vroiam sa o vopsesc albastru perlat)

- 4 fete de usi model SE Power = 2.100.000

- consola care acopera cadranul cu ceasurile pana jos la casetofon(este vopsita albastru) =250.000

 

Repet: piesele sunt noi si sunt sub pretul pietei

cei care vor sa ia mai multe din cele de mai sus se pot face si reduceri

 

id mesenger cosminjgr sau tel 0723820356

Share this post


Link to post

imi poti arata cum arata culoarea de vopsea?cat de albastru este :) stiu e cam tampita intrebarea

albastru sky asta il gasesc si pe matizurile vopsite din fabrica?aa si ce marca e

Share this post


Link to post

Salutare! lntrebarea mea este daca mai ai ceva piese pentru matiz, daca ai dat fetele de usi, deasemenea m-ar interesa stergatorul de spate, deschiderea haionului den interior, oglinzile reglabile...

Poate reusim sa mai gasim ceve printre ce piese ai care ma intereseaza.

Share this post


Link to post

stiu ca a trecut destul, dar mai ai fetele de usi?

Share this post


Link to post

vreau eu vopseaua!

mai o ai?mai lasi la pret?

Share this post


Link to post

In momentul asta am un set de fete de usi ptr matiz model SE la pretul de 2400000; un set de 4 litri de vopsea +(lac +intaritor )albastru Sky la pretul de 2700000 ; un parbriz ptr matiz

 

 

cosmin 0723820356

Share this post


Link to post

Parbrizul este dupa SE cu parasolar?in ce stare se afla ca sunt interesat,al meu are o fisura maricica,pretul?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...