Jump to content
Sign in to follow this  
bogdanbb

Vand/schimb Ford Focus

Recommended Posts

ford focus 1.8 tddi diesel an decembrie 2000 prima inmatriculare 16.01.2001 :

euro 3, 4 geamuri el , oglinzi el.incalzite, servodirectie,2 airbaguri,aer conditionat, jante aliaj + tabla, anvelope iarna + vara, proiectoare,inchidere centralizata,ABS,radio-cd original,comenzi volan,scaun sofer reglabil,volan reglabil,parbriz incalzit,163.000km (revizia la 162.800 ulei , filtru ulei, aer, polen ,motorina) in tara din 2007 , full Casco , proprietar

pret : 6200 eur sau schimb cu cielo

post-21543-1235589069_thumb.jpg

post-21543-1235589099_thumb.jpg

post-21543-1235589114_thumb.jpg

post-21543-1235589125_thumb.jpg

post-21543-1235589132_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Te intereseaza Cielo 2005 STD GPL Euro 3 pe care vreau sa-l schimb doar fiindca nu are aer conditionat? In rest e perfect. A, are 81000 km... Daca vrei, poti sa te uiti pe forum sa vezi cum mi-am ingrijit masina. Nu am scris des, dar eu zic ca am facut-o cu folos. Plus imbunatatiri, alarma, centralizata, cotiera, CD MP3 Panasonic, 4 boxe Daewoo, jenti+anvelope iarna si altele mai marunte nici nu-mi aduc aminte ce exact pt. ca masina nu e pregatita pt. vanzare.

Share this post


Link to post

aramis 1

nu multumesc. vreau ori bani ori un cielo mai " vechiut " sa zic asa dar si cu aer. o dau ptr ca am nevoie de banutzi si de aceea vreau cu unul mai vechi ca sa iau si ceva banutzi sau daca vrei negociem pe bani direct. nu sunt samsar se poate demonstra de cand am masina si cum a fost intretinuta.astazi sunt programat sa-i fac s iitp-ul ca expira pe 5 martie

Share this post


Link to post

Din pacate nu am atatia bani asa ca... Diferenta pe care o puteam suporta e mult mai mica decat ti-as putea oferi, chiar si cu o eventuala negociere. Problema cu AC-ul ma doare, sau mai bine zis pe sotie o doare ca eu ma adaptez. Altfel nu dadeam Cielo-ul mai ales acum cu criza asta. E cea mai "ieftina" masina din toate punctele de vedere.

Share this post


Link to post

pai daca esti hotarat mai lasam la pret. da-mi pe pm nr de tel sa discutam daca vrei ,

Share this post


Link to post

bogdanbb,

HA, HA! Ironia sortii,

n-am mai avut acces la NET si nu ti-am vazut mesajul. Vineri am plecat din Bucuresti spre casa si am vazut parcul de la tiriacautorulate. Am intrat si dupa ce am vazut o armata de Logan-uri, mi-au cazut ochii pe un ... Ford Focus, aceeasi culoare ca al tau, tot 2001, tot 1.8 TDDI dar break. Dupa ce am negociat un pic cu cei de acolo, e usor zgariat pe bare si necesita o polisare, l-am scos la 22500 lei. Din banii astia va face parte si Cielo-ul meu care va ramane la ei. L-am examinat, ma mai pricep si eu chiar daca nu la vanzare/cumparare de masini si mi s-a parut perfect, doar kilometrii sa fie umblati, ca asta nu am cum sa vad, cica are 113000, in plus dau si garantie 1 an de zile.

Imi pare rau ca nu ti-am vazut mesajul, poate ...

Daca ma poti ajuta: casetofonul original, incastrat in bord, poate fi schimbat cu CD player?

Multumesc, succes la vanzare sau schimb, se pare ca o sa schimbam forumurile, eu de la Daewoo la Ford, tu invers.

 

lasam la 6000 euroi

ieri i-am facut si itp-ul

 

A, am uitat, tot ca o coincidenta: eu i-am facut ITP-ul la Cielo saptamana trecuta. Si a fost pe bune. Asa am vrut. Si a iesit perfect, de exemplu gazele la benzina au iesit ca si cand ar fi mers cu GPL.

Daca te intereseaza, o gasesti la tiriacautorulate in Otopeni de maine, bineinteles daca nu se intampla ceva si pica intelegerea prealabila. Mai aveau un Executive din 2005, 44000 km dar fara GPL si ii cam gurmand Cielo-ul fara gaz de aceea nu m-a interesat.

Succes

Share this post


Link to post

Iti ofer Lenganza mea + diferenta ( vezi in Bursa)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...