Jump to content
Sign in to follow this  
Elfu

Aveo Platinium (sedan) Vs Lacetti Elite Sedan

Recommended Posts

Daca doriti si nu este impotriva regulamentului pot atasa fisierul *.pdf cu scop orenitativ primit de la Volskbank, eventual in topicul despre aspecte leasing la Chevrolet, evident cu acceptul moderatorilor. :)

 

@Senna

Teoretic da. Eu am optat pentru cei de la Wolskbank la indemnul unor prieteni ce lucreaza in sistem (evident la alte banci) si care mi-au zis ca este societatea de leasing cu cele mai putine comisioane ascunse. :)

Eu aseara am cautat pe gugal site-ul lor (nu-l stiu acum ca am cautat de la birou si acum sunt acasa). Daca tin bine minte este on-line un formular unde scriai valoare cip si modelul masinii. La observatii eu am adaugat ca as dori avansul minim si mi-au oferit leasing pe 5 ani cu avans de 15% dupa cum am scris mai sus. :)

Bafta! :drinkers:

 

LE: am gasit link-ul in oferta de pe e-mail:

http://web.vbleasing.ro/b2c/html/b2c_cerere_oferta.asp

Edited by Douz

Share this post


Link to post

si in rata asta de 215 este inclus casco???

Share this post


Link to post

da este inclus si casco. :)

Share this post


Link to post

Gata. Am luat Lacetti. Merci la toti pentru sfaturi. :drinkers:

Share this post


Link to post

eu doar am citit ceea ce a postat, dar am analizat prin prisma celui ce a trecut prin asta. Din pacate(sau poate nu) eu nu m-am ales decat cu un cielo(nesteptat de bun, altminteri). Felicitari maxime si km.nenumarati cu consum 0%.

Share this post


Link to post

Diferenta intre aveo si lacetti ii ca de la cer la pamant...pe aveo se vede din start mana ieftina pe lacettii ii alta senzatie si cand o conduci si cand te uiti la detalii...merita clar diferenta !!!!!!!!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...