Jump to content
Sign in to follow this  
vipergtx

Vand Daewoo Matiz 2003

Recommended Posts

Vand Daewoo Matiz

 

An fabricatie 2003

- Culoare : Verde Brotacel

- Aer conditionat functionabil pe toate treptele (verificare freon s-a facut acum doua zile)

- Servodirectie

-Inchidere centralizata + alarma

- Geamuri electrice

- Servofrana

-Faruri reglabile electric din interior

- Eleron

- Oglinzi reglabile din interior

- Baterie schimbata de 1 an

- Stergator luneta

- Rulmenti fata stanga + dreapta schimbati recent G.M

-Distributie schimbata la 48500 km

-Jante aliaj cu cauciucuri de vara

- Jante tabla cu cauciucuri de iarna rulate maxim 3000 km cumparate iarna trecuta

- Avertizare lumini aprinse dupa scoaterea cheii din contact + senzor usi deschise

- Colant negru pe stalpii laterali

Masina are in prezent in jur de 51700 km reali.

Este in proprietatea logodnicei mele, cu care se vor perfecta actele in cazul in care o sa va placa masina.

NU SUNT SAMSAR.

Accept orice fel de test.

Masina a stat mult pe dreapta (un mecanic o sa va spuna acelasi lucru)deoarece aveam doua masini si matizul era masina mai putin dotata si mult mai mica.

Accept si schimburi cu Dacia Logan pe BENZINA cu A/C si servodirectie (acestea ar fi minimul de dotari pe care le-as accepta), binenteles ca ofer diferenta.

Pret: 2200 EURO negociabil

Pozele vor aparea maine sau maxim joi.

 

Contact: 0741064146 sau id messenger si e-mail : alexandruiuliusandrei@yahoo.com

 

Rog sa nu ma abordeze samsarii sau persoanele dornice de a scapa cu orice pret de o masina picata.

Share this post


Link to post

Salut , la caroserie cum se prezinta ( are ceva indoituri/loviturirugina/vreun element revopsit ) ? MS !

Share this post


Link to post

Salut, aripile spate au fost aranjate si revopsite deoarece imi daduse putina rugina si nu am riscat sa se extinda rugina si mai am aripa dreapta si portiera revopsite de acum 3 ani si jumatate de fostul proprietar, in rest masina se prezinta bine.

 

Asa cum am promis, azi am pus si cateva poze, promit sa revin cu mai multe poze zilele acestea.

post-2900-0-19259400-1336067481_thumb.jpg

post-2900-0-19235000-1336067491_thumb.jpg

post-2900-0-00004900-1336067502_thumb.jpg

post-2900-0-63671300-1336067514_thumb.jpg

post-2900-0-61743800-1336067525_thumb.jpg

Edited by vipergtx

Share this post


Link to post

Pret nou 2000 euro sau schimb cu Logan pe benzina cu AC si servodirectie + diferenta din partea mea

Edited by vipergtx

Share this post


Link to post

Se poate inchide. Masina a fost vanduta cu 2000 de euro. Sa o stapaneasca cu placere noul proprietar !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...