Jump to content
Sign in to follow this  
SORAN

Geamuri Electrice Tico

Recommended Posts

Sustin si eu ce intreaba mai sus Vali-05rzj...as fi interesat si eu cel putin de o consola schimbator viteza ...

Share this post


Link to post

Salutare

Am citit tot topicu asta. M-am gandit, daca mai sunteti interesati, sa reluam legatura cu firma poloneza. Eu am luat legatura deja cu un traducator autorizat pentru corespondenta cu polonezii. Mai este cineva interesat de anumite piese de tico?

Share this post


Link to post

da, mai suntem interesati de anumite piese ,dar nu toti, ca neseriozitatea e pe primul loc, cel mai bine era cu un magazin ,ca nu toti au banii disponibili cind se face comanda,asa magazinul aducea si oamanii cumparau piesa sau pieselew cind aveau bani.

Share this post


Link to post

Buun, pai si daca suntem interesati ne apucam de treaba sau o lasam moarta-n papusoi?

Share this post


Link to post

inainte de a ne apuca de treaba ,trebuiesc niste preturi informative la piesele care le vrem.;

eu ,de exemplu ,vreau ;oglinzi cu dezaburire si reglaj interior, geamuri electrice, consola schiombator ,,aparatori noroi pasaje roti spate,

Edited by vali-05rzj

Share this post


Link to post

Salut ... vali sti prea bine ca am incercat sa mai dau o camanda la oglinzi si dupa nici unul nu a mai fost interesat , deci toate sansele ca in final cine CHIAR vrea sa-si ia orice piesa din Polonia sa-si dea comanda singur sau face un drum pana acolo ... ce faci cu manuta ta ... e mai sigur si mai simplu :)

 

Spor la shopping :P

Share this post


Link to post

si pe mine m-ar interesa ceva plastic , aparator de noroi pentru rotile din spate. nu se poate gasii asa ceva prin magazine la noi in tara?

Referitor la tema de geamuri electrice... dece nu montati geamuri electrice universale? se monteaza usor si merg bine...

Share this post


Link to post

se pot aduce de cineva care se pricepe si la engleza si la magazine de profil, dar e vorba de seriozitate

Share this post


Link to post

Am sa le cer catalogul lor de produse, dar in engleza si cu preturi. Chiar daca preturile sunt in zloti, le putem transforma in lei.

 

Aparatori de noroi, am vazut pe un site din romania.

 

Cu drumul in Polonia e greu. In primul rand, trebuie sa fie useri care sa aiba incredere sa dea banul... nimeni nu cred ca se risca sa ia piese pe banii lui.

Edited by Armenteros

Share this post


Link to post

As fi vrut si eu careva maruntisuri de pe allegro.pl, dar e greu cu traducerea si cu costul de transport.

Daca se ofera careva sa faca operatiuni ma bag si eu.

Share this post


Link to post

Eu mi-am luat piulite pentru jante de aliaj de pe allegro si nu au fost probleme. Daca nimeresti pe cineva care stie cat de cat engleza ai rezolvat. Neaparat sa iei de la firme fiindca sunt de incredere. In curand imi dau comanda de oglinzi cu reglaj din interior si dezaburire, ma costa 55 eur setu cu tot cu transport. Este foarte ieftin din punctul meu de vedere.

Share this post


Link to post

salut , a mai gasit cineva ceva legat de geamuri electrice ? ma intereseaza si pe mine un kit , astept raspunsuri

Share this post


Link to post

dupa 20iulie o sa dau comanda de un kit de geamuri electrice si unul de oglinzi incalzite , care e interesat sa-mi zica , daca sunt multumit de ele o sa incerc sa mai aduc cateva bucati din fiecare ( asta cat imi permite bugetul).

dupa ce le vad si daca sunt multumit de ele o sa postez aici care doreste , daca e cineva interesat sa se bage la comanda cu mine , astept un mesaj pe privat , sunt din giurgiu , dar ajung foarte frecvent in bucuresti , fac plata la produse de fata cu oricine

Share this post


Link to post

si pe mine m-ar interesa ceva plastic , aparator de noroi pentru rotile din spate. nu se poate gasii asa ceva prin magazine la noi in tara?

Referitor la tema de geamuri electrice... dece nu montati geamuri electrice universale? se monteaza usor si merg bine...

 

Am gasit aparatori de noroi in Bucuresti la pretul de 20 lei/bucata...mi se pare putin umflat pretul.

Share this post


Link to post

Ca fapt divers NU ma mai ocup cu geamuri electrice de TICO -de ceva vreme tot suna diversi fara sa se uite la data postarilor mele.

Share this post


Link to post

20 lei nui o avere ... dar sa fie pentru rotile din spate ! Asa ceva nu era din fabrica..dar ar si de folos . Cele de pe fata mis ok .

Referitor la geam electric.. Al meu inca merge fara probleme :) Ceva kit universal de 150 lei ... iti trebuie 2-3 ore sa le montezi si sa maschezi frumos firele.

Share this post


Link to post

A mai cumparat cineva de pe allegro.pl in ultima vreme?

Share this post


Link to post

Buna ziua!Îmi poate spune cineva unde găsesc acționare electrică a geamurilor la Tico?

Share this post


Link to post

Buna ziua!Îmi puteți spune unde pot găsi geamuri electrice pentru Tico?

Share this post


Link to post
Acum 4 minute, Moisa a spus:

Buna ziua!Îmi puteți spune unde pot găsi geamuri electrice pentru Tico?

Originale sa fie

Share this post


Link to post

Zero sanse a se intra in posesia unui geam electric , nu exista asa ceva !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...