Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Colţul insomniacului

Recommended Posts

Bai astia 5 care mai sunteti online, va culcati sau nu ?

Ca incep sa raman fara bere si e pacat de ambitia prosteasca pe care o am sa ma culc ultimul si sa ma trezesc primul.

Share this post


Link to post

Insomnia mi se pare cel mai frumos lucru din viata unui om. E chiar o adevarata binecuvantare. Practic traiesti de 1,5 ori mai mult decat altii, faci de 1,5 mai multi bani decat altii si f**i de 1,5 ori mai mult decat altii (se aplica daca si prietena e insomniaca). Si berea creste tensiunea si mai greu cu somnul. Incearca o cafea si adormi instant. La mine functioneaza... ori mi-au pus astia ceva in pachetul de cafea..

Edited by titus

Share this post


Link to post

In sfarsit cearta indeajuns de mare incat viitorul se concretizeaza : singur. Singur si sarac :P + mai mult timp cu fi-mea.

Acum ma lupt cu berea din mine sa ma prostesc in asa hal incat sa schimb statusul de pe faciburi sau nu. Cred ca o sa castige nu.

Doarme lumea pe aici ?

Share this post


Link to post

Si eu care credeam ca doar eu sint de planton. Vreo 4-5 ore le dorm si eu pe noapte, ce atita somn, doar o viata am.

Share this post


Link to post

So, mai dormiti mult ? Anul sarpelul. Divorturi multe, schimbari samd. Incepem ?

Share this post


Link to post

si a mai trecut aproape un an...

Share this post


Link to post

I'm back !

Ma mai primiti si pe mine pe aici ?

De ceva zile am niste insomnii de 3 litrii Xi si ma gandeam sa o prezint si sa o cunoastem aici pe GM, pana la urma aici sunt acasa.

Share this post


Link to post

Welcome back! Aici, pe topicul asta de scarpinat alunite, esti intr-adevar la tine acasa. :) )

Share this post


Link to post

Ce înseamnă 3l Xi?

Share this post


Link to post

Am o ciuda pe somn ... nici sa n-aud de impartitu' pijamalelor !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...