Jump to content
Sign in to follow this  
Leone

Cea Mai Ieftina Masina Din Lume.

Recommended Posts

Pana acum nu am auzit decat comentarii rautacioase... sa vezi ce realizari marete vor avea firmele de tuning cu acest model.

Sa nu mai zic daca mai apare vreo promotie la nemti sa iti dea 2500 euro pe harb - se umple Germania TATA!

 

Si nu este singura masina din plastic - ex:

post-2245-125630260717_thumb.jpg

post-2245-125630262184_thumb.jpg

post-2245-125630263678_thumb.jpg

post-2245-125630264767_thumb.jpg

post-2245-125630265563_thumb.jpg

Edited by ilie_v

Share this post


Link to post

Doamne cum sa dai banii pe asa ceva ?? :) ) mai bine te inscri direct ca donator de organe decat sa mergi in asa ceva imagineazatzi ce sigurantza ai :wallbanger:

 

Si imaginativa ca masina asta (daca este masina ) face parte din familie cu Jaguar :) ))

Share this post


Link to post

imagineazatzi ce sigurantza ai ...

Mai greu de imaginat este ca tabla ar face parte din structura de rezistenta a unei masini, iti trebuie o imaginatie foarte bogata.

Share this post


Link to post

Eu, unul, as cumpara asa ceva pt Bucuresti, daca ar fi comercializata la suma vehiculata. Usor e parcat, simplu de intretinut, iar siguranta modelului pentru Europa e total diferita de cea a modelului pentru India. Mi se pare mie sau Tata Nano seamana cu Mitsubishi i : http://www.carbodydesign.com/concept-cars/2005/10-06-mitsubishi-i-concept/mitsubishi-i-concept.php ? :scarpin: . Buburuza de la Mitsubishi se vide bine de tot in Japonia (versiunea cu motor termic nu i-MIEV). Ar fi ceva sa avem noi Tata Nano cum au japonezii Mitsubishi i. :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...