Jump to content
Sign in to follow this  
dan22y

Vand Carlige De Remorcare

Recommended Posts

Se vand 2 carlige de remorcare dupa cum urmeaza:

1. Carlig remorcare pt. Laguna II (2000-2004) marca BOSAL - aproape nou folosit o singura data, nu a stat pe masina mai mult de 2 saptamani. Are instalatia electrica + "cutiuta electronica" care supravegheaza lampile si semnalizarile de pe atelaj; pret 230 euro neg.;

 

post-419-1179057243_thumb.jpg post-419-1179057250_thumb.jpg post-419-1179057267_thumb.jpg

 

2. Carlig remorcare pt. Ford Focus (2000-2005) cu instalatie electrica; pret: 200 euro neg.

 

post-419-1179057173_thumb.jpg post-419-1179057217_thumb.jpg

 

Contact: 0745866531 sau PM

Share this post


Link to post

]

Salut ! Ma interesa cel de ford numai ca pretzul tau ma socheaza.Nu cred ca trebuie sa complectez ca in mod sigur vor fi necesare modificari ptr adaptare..pe masina mea.Pote vii cu un pretz mult ,mult mai rezonabil..!

Edited by aliance

Share this post


Link to post

Salut. Carligele sunt ale unui amic de al meu, deci nu eu am facut preturile, fa o oferta si te anunt. Mersi.

Share this post


Link to post

Multumesc ptr raspuns totusi ! Am gasit nou,original la proape 5 mil si tot mi s-a parut scump.Oferta mea era undeva la cel mult 100 eur ptr cel de Ford daca amicul tau este interesat. Unde se afla cirligul, in ce zona a tarii ???

Edited by aliance

Share this post


Link to post

Carligul se afla in Bistrita. Am sa-i spun de oferta ta.

Share this post


Link to post

Carligul de Laguna II s-a dat.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...