Jump to content
Sign in to follow this  
Lao

Piese Daewoo Din Dezmembrări - Nexia şi Espero

Recommended Posts

Termocupla de Espero (1.5, 16V) ?

Share this post


Link to post

:o fftopic:

 

Nu exista offtopic in sectiunea Bursa !

Edited by tolin

Share this post


Link to post
As fi vrut si eu un injector pt un Cielo Sohc 1996,cred ca merg cele similare de Nexia 1,5 sohc.Eu sunt din Braila,se poate trimite prin curier?Tnx!

 

 

Este. Se poate trimite ?i prin curier, dup? ce virezi banii pe card, 60 ron. Pentru detalii folosim mesajele private.

 

Far dr de cielo, eventual reglaj electric, e pe stoc?

 

 

S? v?d mâine dac? mai am ceva ?i te anun?. ;)

 

Termocupla de Espero (1.5, 16V) ?

 

Am tot ventilatorul care se monteaz? pe radiatorul de r?cire ?i se d? ca atare. 65 ron ?i se afl? in Bucure?ti. Sau 100 ron electroventilatorul ?i comanda de geamuri pt Espero, pe care le-ai cerut in data de 28 mai.

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Scaune de Espero ?

Share this post


Link to post

Nu dau de colegul meu acum (are telefonul inchis), am să-ţi răspund maine, ok?

Share this post


Link to post

Sigur, nici o graba. Multumesc.

Share this post


Link to post
Am tot ventilatorul care se monteaz? pe radiatorul de r?cire ?i se d? ca atare. 65 ron ?i se afl? in Bucure?ti. Sau 100 ron electroventilatorul ?i comanda de geamuri pt Espero, pe care le-ai cerut in data de 28 mai.

 

Problema sta asa: termocupla asta este in radiator (si da comanda electroventilatorului). Ce pret are comanda pentru geamuri?

Share this post


Link to post

Nu am decât vetilatorul, iar comanda de geamuri costă 60 ron. Dacă ai nevoie de amândouă, preţul este de 100 ron.

Share this post


Link to post

Aveti pe stoc comanda geamuri cielo(sofer) si ventilator de ac?Daca da la ce preturi.Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Aveti pe stoc comanda geamuri cielo(sofer) si ventilator de ac?Daca da la ce preturi.Multumesc anticipat.

 

Numai noi. Comanda de geamuri e 100 ron si ventilatorul pentru radiator e 175 ron.

 

Posibil sa apara ceva saptamâna viitoare, când mai vin una sau doua masini la dezmembrat.

Edited by Lao

Share this post


Link to post

geamuri electrice fata pt matiz aveti ? si la ce preturi ?( macaralele+ butoanele )

Share this post


Link to post

Salut ! Ma intereseaza si pe mine un stop dreapta pentru un Cielo Gle , model normal, in 4 usi , nu break . Un pret ai ?

Share this post


Link to post

Stopuri de Cielo normal nu am, am decât pt. HB.

 

Nu am nici o piesă de Matiz şi nici nu cred că o să am prea curând. ;)

Share this post


Link to post

Si totusi se poate face rost de un stop dreapta de Cielo , candva in viitorul apropiat ? Sunt dispus sa astept 2, 3 saptamani - o luna ! Merci !

Share this post


Link to post

Problema e că 95% din maşinile aduse de-afară sunt HB-uri. Fooaarte rar mai apare câte unul cu portbagaj. Să sperăm că ţin minte cererea ta in cazul in care apare ceva. Dacă poţi, mai "deranjează-mă" cu o intrebare din când în când.

Share this post


Link to post

Un brat de stergator spate pt. HB?

Share this post


Link to post
Problema e că 95% din maşinile aduse de-afară sunt HB-uri. Fooaarte rar mai apare câte unul cu portbagaj. Să sperăm că ţin minte cererea ta in cazul in care apare ceva. Dacă poţi, mai "deranjează-mă" cu o intrebare din când în când.

 

 

Bine, multumesc !!! O sa te mai intreb .. !

Share this post


Link to post

Vreau si eu o capota de Cielo, de preferat verde metalizat, un far de stanga fata cu motoras! Ai idee cam ce pret au?

Share this post


Link to post

carlig de remorcare si banketa dr cielo?

Share this post


Link to post

Salut!

 

O cotiera de Espero pe care sa o pun pe Cielo? In stare foarte buna?

 

Also 'contactor de pe cutia de viteze (senzorul de mers inapoi)' la ce bani e la tine nou? Ar trebui sa iau vreo 3-4 bucati la cat de fiabili sunt :wallbanger:

Edited by ALiCE

Share this post


Link to post

Revin cu o inttrebare mai veche... doresc un cirlig de remorka ptr un espero .Daca stie cineva vreunul pe undeva...indiferent ca este nou sau sh sa-mi dea un mesaj !

Mersi

Share this post


Link to post
Un brat de stergator spate pt. HB?

 

 

Iti aduc duminică sau luni. ;)

 

Also 'contactor de pe cutia de viteze (senzorul de mers inapoi)' la ce bani e la tine nou?

 

Cotiere nu am deloc, imi pare rău. Contact de marşarier nu am nou, dar îţi aduc unul de pe o maşină, care să meargă.

 

@aliance: dacă văd vreun cârlig de Cielo sau de Espero pe vreo maşină anunţ aici.

 

 

 

Pentru restul: mă duc in weekend in Craiova. Ce să vă mai aduc?

Share this post


Link to post

Nu, multumesc. Masina are 11 ani si cam 110.000km si au fost schimbate vreo 7-8 pana acum. Asa ca nu vreau SH nici gratis :)

Share this post


Link to post
Pentru restul: mă duc in weekend in Craiova. Ce să vă mai aduc?

 

 

Ce zici , te mai uiti de un stop dreapta de Cielo berlina ?? [-O<

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...