Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Cine are la el joi autocolante de exterior la intalnirea din Bucuresti ca doreste si masina mea unul? :oops:

Share this post


Link to post
Cine are la el joi autocolante de exterior la intalnirea din Bucuresti ca doreste si masina mea unul?  :oops:

NU MAI AVEM DELOC DE EXTERIOR!!!

Daca vrei de interior.

Share this post


Link to post

Merge si de interior daca nu se gasesc altfel, da' ai joi la tine ca data trecuta am uitat sa iti cer? :wink:

Share this post


Link to post

Da am la mine, da ai fost joi :?: :roll:

Share this post


Link to post

Acu doua saptamani. Ai uitat noul Espero alb? :oops:

Share this post


Link to post

salut - cum poate ajunge un autocolant de interior si la tg mures?

sint un posesor de daewoo cielo an fabricatie 1995 -

Share this post


Link to post

Autocolantele lipite - unul de interior pe luneta iar cel de exterior pe lateral:

Autocolant1.jpg

Autocolant2.jpg

Share this post


Link to post

Geniala ideea cu asta pus pe geamul lateral, asa oblic. Felicitari!

Share this post


Link to post

super laterala...cred ca o sa cobor si eu la masina sa imi pun una pe laterall...prea arata bine... 8)

Share this post


Link to post

ajutati-ma si pe mine cu un autocolant de interior ( contra cost -binenteles)

astept provincia- .targu mures

Share this post


Link to post

daca mai esti doritor da-mi un PM cu adresa ta si ti-l trimit prin posta.

Share this post


Link to post

Stie cineva daca pot sa bag banii in cont (pentru autocolant) de la alta banca (unde am eu serviciu de self banking) si cam cat imi ia comision?

Share this post


Link to post

nu stiu asta, dar poti sa ii dai la intalnire :)

Share this post


Link to post

Pai, la cat de rar vin eu la intalniri (mai ales ca termin facultatea la 8 ) si cat de greu scot eu banii de pe card mai bine ii dau direct prin banca.

 

PS. Ti-a fost de folos anuntul cu camerele?

Share this post


Link to post
Geniala ideea cu asta pus pe geamul lateral, asa oblic. Felicitari!

 

Asa e :) Subscriu si eu ca e geniala ideea. Bravo Wolfman!

Share this post


Link to post

Cui MP ca sa-mi iau si eu autocolant??? ca nu mai rabd, sper ca joi sa ajung la intilnire, daca nu ies la interval... a si sa-mi spuneti How much is the fish? :wink:

Share this post


Link to post

Kelule S-a notat! Aduc 1 bucata autocolant de interior.

Share this post


Link to post

datorita lui hellcat sint si eu fericitul posesor al unui autocolant de interior pa care l-am pus pe geam lateral spate dr. sper sa reusesc sa fac citeva poze cit de curind (singura conditie pusa de ofertant caruia-i sint dator. multumesc

Share this post


Link to post

Si eu port un asemenea autocolant prin bunavointa lu' Viper...donat saptamana trecuta la intalnire... ii safe f. bine cu el pe luneta... taiat frumos cu un cutter...o minunatie. Tre o... :drinkers: da fara alcool... cu toate ca pe vremea asta.. si pe frigul asta... :heavydrinker:

Share this post


Link to post

Către cine a luat autocolante: acestea nu sunt gratuite, cineva a plătit pentru ele. Cine a primit autocolant, dar nu a dat bani, este rugat s-o facă acum, deoarece avem nevoie de bani pentru a cumpăra un software pentru forum mai performant !

 

CONT RO72RZBR0000060007557240

Raiffeisen - Sucursala Oltenita

Detinator: Matei Ileana

Share this post


Link to post

vaxxi, in privinta mea eu i-am dat lui aqua un autocolant intradevar moka, dar l-am luat cu bani de la gabi din iasi.

am vrut sa fac si eu o fapta buna, nu vreau sa pagubesc pe nimeni.

deci am explicat ca sa nu fie dubii.

Share this post


Link to post

daca e spre binele forumului voi depune si eu niste bani in contul indicat , iar daca mai sint autocolante si credeti ca ar mai fi necesare de impartit prin tg mures sau imprejurimi sint de acord a le primi prin plata ramburs.

Share this post


Link to post

vreau si eu 3 bucati se poate mai exista ceva? unu pt. tata cielo unu il pastrez pt. viitoru` tico si unu mi-l pun pe break :) se poate? as prefera sa dau banii jos sa nu ma complic cu virament etc :)

Share this post


Link to post

Da, da doar de interior mai avem. Aduc Joi la intilnire.

Share this post


Link to post

eu nu prea am cum sa ajung ca am bac si admitere

 

pe la ce ora va inatlniti si unde (parca la palatul copiilor pacolo pe langa tineretului)

 

cu prima ocazie cand o sa pot iti dau un pm si vin si io :) sau poate astept sa imi iau ticozauru intai

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...