Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Din capitoul daca vrei, poti! :)

A iesit foarte misto!

Ale noastre sunt fara www si cu D si C mari!

Share this post


Link to post

felicitari...arata superrrrrrrrrr... :lol:

Share this post


Link to post

Chiar arata foarte fain!!! Acuma, cu riscul sa-mi aprind paie in cap, parca arata mai bine cu www!!!

Share this post


Link to post

Cum am mai zis... care e rostul lui www? Ca io zic ca se prinde lumea despre ce-i vb. cind vede punct ro.

 

Sunt de acord ca arata bine asa, ca adresa completa.

Da' daca pui D si C mari, arata mai bine fara www!

 

Of course, parerea mea.

Share this post


Link to post
mi-am luat o bucata de autocolant alb, am facut textul in corel, scriindu-l in oglinda si cu foarfecul si cutterul am taiat literele si uite ce-a iesit.

daca nu va place il dau jos.

Mai oameni buni omului asta nu-i putem trimite un autocolant pe bune?

Baga un MP sau ceva ca gasim noi o posibilitate sa ai un autocolant (de interior ca nu mai avem altele)

 

Respekt!

Share this post


Link to post

[color="red">va rog, incercati sa va respectati intalnirile atunci cand cineva ajunge prin orasul vostru sa va aduca autocolante. nu este deloc simpatic sa faceti omul sa astepte sau sa isi faca programul cat de cat si in funtie de voi si apoi sa ii dati tzeapa.[/color]

 

TYBY, nu am cum sa te mai ajut. ai avut doua sanse sa ne intalnim, prima data am inteles, nu erai in pitesti, a doua oara nici macar nu stiu ce s-a intamplat ca nu am primit niciun semn de viata de la tine.

 

akaionutz, autocolantele voastre sunt in craiova, asa cum ti-am spus. te rog sa le iei cat mai curand de la prietenul meu si da-mi si mie un mesaj cand o faci.

 

numai bine.

 

 

Share this post


Link to post

Salut,

Imi cer scuze insa mesajul tau l-am receptionat luni intrucat mi se descarcase bateria la rahatul meu de telefon.Sorry!

Share this post


Link to post

am inteles ca akainonutz a intrat in posesia autocolantelor.

bravo.

Share this post


Link to post

Se supara cineva daca al doilea autocolant al meu (am luat doua de la ISO, unul de interior, pe luneta pus sus in centru si unul de exterior) l-am lipit in diagonala si i-am retezat colturile pe mapa cu care ma duc la facultate? Fiind facut ca pentru masina pe mapa neagra se vede de la mama naibii din amfiteatru si da bine la agatat gagici. Deh, cine mai gaseste autocolant dintr-asta daca nu stie de unde?

Share this post


Link to post

Salutare.

Am luat si noi autocolantele (me and mishu), de la prietenul lui Satori din Craiova.

Le-am pus pe luneta in coltul din dreapta sus (sa citeasca cei pe care ii depasim).

@Satori : Imi cer scuze daca te-am intarziat duminica, insa nu credeam ca mai ajungi la Craiova daca nu ai sunat pana sambata dimineata, asa ca am taiat-o la munte.

Am vazut msg si apelul tau (ratat) duminica si am sunat cand am avut semnal. :oops:

Urmeaza sa trimtem banii, probabil in contul ala afisat de voi, cred ca e cel mai usor.

 

merci si scuze inca o data !

Share this post


Link to post

Merci, Satori! :thanks: Am intrat in randul lumii ...

Share this post


Link to post

Hahaha... deci acu suntem 3 galbiori cu atocolant! Eu, Mishu si Claz.

Share this post


Link to post

Alo, astia noi care v-ati facut poze, sa va fie rusine! :lol: :lol: M-ati facut si pe mine sa imi doresc sticker :oops: !

Share this post


Link to post

Pai si cine nu te lasa sa-ti pui unul?...si esti si bucurestean... :oops:

Share this post


Link to post

Mi-a fost lene pana acum. Tu ai? Facem un targ eu iti dau cartea sa o xeroxezi si eu iau unul de la tine! :wink:

Share this post


Link to post

ok...mai am vreo sase colante de interior... :lol:

Share this post


Link to post

Pai oricum vad ca nu mai are nimeni de exterior. Vorbim diseara pe messenger, dupa ce ajung si eu acasa.

Share this post


Link to post

Atasez si eu "marturia vie" ca am autocolant :)

Pufarina_autocolant.jpg

Share this post


Link to post

... si daca suspecteaza cineva ca este o poza trucata, se pot vedea maestrii in actiunea de lipire a autolipiciosului cu DaewooClub.ro :)

Pufarina_autocolant_proc.jpg

Share this post


Link to post

Şi ăla din dreapta are sticker, dar nu se vede că e ridicat portbagajul, scoteam baxurile de bere :P

Share this post


Link to post

:o fftopic:

Da, VAXXi, asa este!

Iar imaginea ta de la avatar, am impresia ca se completeaza perfect cu ultima poza atasata de mine :)

Share this post


Link to post
Atasez si eu "marturia vie" ca am autocolant :)

 

Dar pe portbagaj ce este lipit? vad ca e scris DaewooClub.ro si pe foaia aia...

 

Eu mai am autocolante aici la Iasi, 3 de exterior si in jur de 20 parca de interior... dar marti vom avea si noi prima intalnire si sper sa mai scap din ele :roll: ca sa contribuim si noi la pusculita cu ceva :gothigh:

Share this post


Link to post

@csergogaby> pe portbagaj este lipit afisul cu intalnirea anuala Daewoo Club; l-am purtat vreo trei zile :) pana a plouat si a inceput sa "curga" cerneala

Share this post


Link to post

In 2-3 nov. voi fi in Iasi, cine imi face rost (contra cost, of course) de niste autocolante (4 de interior si 1 macar de exterior)?

Share this post


Link to post

EU :)

Mai am 20 de interior si 3 de exterior. Dar e posibil ca de exterior sa mai fie amtori la intalnirea de azi... unul de ext. voi incerca sa-ti pastrez.

Dupa ce primesc si banii de la tine voi face depunerea in contul clubului, ca imi era rusine sa merg sa depun 60.000 lei (eventual mai mult...)

Imi dai mesaj sau ma gasesti pe Yahoo in timpul zilei.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...