Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

vreau si eu un autocolant cu daewooclub cat costa si de unde il pot cumpara sau poate fi trimis prin posta ca eu nu prea sunt acasa , sunt mai mult plecat cu serviciul

Share this post


Link to post

@spawnss - daca citeai mai bine posturile subiectului te-ai fi lamurit. Are si un link mare pe prima pagina! Succes.

Share this post


Link to post

In Tg Mures are cineva autocolante de exterior? Sau in Brasov, avand in vedere ca e posibil sa ajung duminica pe acolo.

Edited by _romulus_

Share this post


Link to post

In primul rand, doresc sa transmit TUTUROR celor care poarta nume de flori un sincer si calduros LA MULTI ANI!

As dori sa stiu cum as putea intra in posesia unui (mai multor) autocolant(e).

Locuiesc in Slobozia, Ialomita, sunt posesorul unui Espero 1,8 MPI si mai am cativa colegi de serviciu si prieteni posesori de Daewoo - Espero, Cielo, Matiz etc., care cred ca ar dori si ei autocolante. Rog sa fiu contactat sau daca are cineva drum prin Slobozia, sa-mi aduca si mie autocolante.

Ma puteti contacta pe Yahoo messenger: sandupalantin

Share this post


Link to post

Iti pot trimite eu prin posta daca nu ai rabdare vreo 2 saptamani pana ajung eu prin zona :)

Share this post


Link to post

Voiam sa stiu daca exista suporti de numar personalizati Daewooclub ?

Trebuie sa cumpar fiindca mi-a fost spart unul in spate de catre un taximetrist cu o solnitza parlita ! deci maine sau joi la intanire vin cu banu... pana atunci merg cu numarul in portbagaj :D

Share this post


Link to post

am fost ametit ca am votat si eu acolo... dar nu m-am bagat pe lista ca am zis ca e timp :D

macar unu pe spate sa-mi pun ca celalalt il bag pe urmatoarea comanda :P

Share this post


Link to post

Vino joi la intalnire si o sa primesti.

Share this post


Link to post
In primul rand, doresc sa transmit TUTUROR celor care poarta nume de flori un sincer si calduros LA MULTI ANI!

As dori sa stiu cum as putea intra in posesia unui (mai multor) autocolant(e).

Locuiesc in Slobozia, Ialomita, sunt posesorul unui Espero 1,8 MPI si mai am cativa colegi de serviciu si prieteni posesori de Daewoo - Espero, Cielo, Matiz etc., care cred ca ar dori si ei autocolante. Rog sa fiu contactat sau daca are cineva drum prin Slobozia, sa-mi aduca si mie autocolante.

Ma puteti contacta pe Yahoo messenger: sandupalantin

Salut "vecine"! :) Eu cam in fiecare weekend ajung acasa, asa ca e foarte simplu sa ajungi in posesia unui autocolant. Hotaraste-te cate vrei (si de care: interior-exterior), eu le pot lua maine de la Satori si ne intalnim in weekend.

Share this post


Link to post

Pentru inceput, adu-mi te rog cam de vreo 20 de lei exterioare (5-6)... Apoi mai vedem... Vreau sa cooptez cati mai multi membri...

Share this post


Link to post

6 buc. = 15RON. E bine asa?

Share this post


Link to post

JMu, ma gasesti chiar vis-a-vis de Paradis, deasupra magazinului BRIDGE. Nu e bine sa ne facem publice adresele! MIG-ul e in parcarea din spatele blocului. Plec acum, intra fiu-meu la calculator :(

 

Mai vorbim!

 

6 buc. = 15RON. E bine asa?

E foarte bine!

 

 

P.S. Puteai sa-mi faci un discount pentru ca am stabilit semnalul de recunoastere...

=))

 

DAAA - DI - DI !

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Nu mai bine imi trimiti un PM cu numarul de telefon, si ne intalnim pe teren neutru?

Hai sa fim colegi pana la capat :P

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

moamaa aici sunt 2 spioni de meserie :-?

(pazea ca vine janel blond) si se intalnesc intr-un loc public aglomerat ? :) )

MAn, nu-ti da numarul de telefon ca-ti trimite ala o sol-aer teleghidata, in loc de colante :o fftopic:

Share this post


Link to post

... cu multumirile de rigoare lu' Ileana, Satori si mai era cineva dar am uitat numele... sorry :P :>

 

 

 

post-2517-1145604200_thumb.jpg post-2517-1145604209_thumb.jpg post-2517-1145604218_thumb.jpg

Edited by octaviu

Share this post


Link to post

Va salut !! Prin Galati gasesc la cineva autocolante si suporti?

Share this post


Link to post
... cu multumirile de rigoare lu' Ileana, Satori si mai era cineva dar am uitat numele... sorry :P :>

 

Emi :)

Haide mai ca e centrat :D

Share this post


Link to post
Emi :)

Haide mai ca e centrat :D

 

 

In dreapta este putin mai sus dar e ok... thnx! :drinkers:

Share this post


Link to post

Vreau si eu autocolant pt luneta. Stau in Pantelimon. Sau in Obor. Sau in Titan. Sau in Universitatii. Unde stai tu, cu autocolantu' acolo-mi convine si mie. Numai sa-mi pun autocolant, ca asta-mi mai lipsea. In rest le am pe toate. Si rugina si zgarieturi si antena rupta de un vecin pe care-l mancau hemoroizii de viu.

Mi-as pune un autocolant si pe capota ca sa ma vada fratii din club si sa ma lase si pe mine sa intru in trafic, atunci cand nu m-o lasa nimeni. Si dup-aia sa mi dea poza pe forum si eu sa le dau o bere ieftina, dar rece. Sa ma laud si eu la mama cam ajuns si eu mare si tare la capitala.

Share this post


Link to post

Pai de ce nu stai joi dupa amiaza in spate la Polivalenta?

Share this post


Link to post

Sunt nou si n-am apucat sa asimilez toate informatiile. Sa inteleg ca in fiecare joi e intalnire la Polivalenta? La ce ora?

Share this post


Link to post

Update:

post-1015-1147434926_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...