Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

ctalert.gifctalert.gifctalert.gifctalert.gif

Miercuri,

 

ctalert.gif

ctalert.gif

ctalert.gif

ctalert.gif

 

se pare ca nimeni din constanta nu doreste autocolant deocamdata...eu voi ramine pina miercurea viitoare si daca e ok cu gestionarul-shef Shenck le voi lasa fratelui meu sa le imparta, pentru cei care nu au intrat perioada asta pe forum...

 

Edit1: am asteptat mp-uri...acum ma apuc sa dau eu cu mesajele in ei...poate o punem si de o intilnire la ctza... :lol:

Share this post


Link to post

E bine si asa. Ai incercat un MP la Doru?

Share this post


Link to post

Solicitare noua,

2+2 autocolante daewooclub.Cine ne ajuta si pe noi?Maine sunt in Bucuresti si pot sa ma intalnesc cu "sefii".

 

Please help us!

:maso:

Share this post


Link to post

Maine,08.10.2004,sunt in Bucuresti.Daca va faceti mila cu 2+2 autocolante sunati-ma la 0745199276.

Share this post


Link to post

Daca treci prin centru pe Doamnei iti dau eu dopua de interior !!(bai Shenck sa aduci la meeting pliante!!!)

Share this post


Link to post
E bine si asa. Ai incercat un MP la Doru?

Am primit MP, am raspuns, dar se pare ca iuzar nu a intrat pe forum din CT. Mai astept.

Share this post


Link to post

Salut,

Chiar nu se mai gasesc 2+2 autocolante si pentru noi?

Share this post


Link to post

Tyby se gasesc si ti-am promis cu prima ocazie cand am drum in zona ve dotez cu ele.

Share this post


Link to post

Mai treb sa ne mobilizam pentru inca o transa cu din alea de exterior !..Acum serios o sa treaca si iarna asta cine stie cum vom iesi cu astea din ele !....Zic ca 150 de bucati ptr inceput nu-s multe !!...

Share this post


Link to post

Daca e, ma pot interesa eu la firma de pret si loc unde le-au facut pe ale noastre ca sunt mai "smart", adica nu raman cu fondul ala transparent pe ele.

Share this post


Link to post
Mai treb sa ne mobilizam pentru inca o transa cu din alea de exterior !..Acum serios o sa treaca si iarna asta cine stie cum vom iesi cu astea din ele !....Zic ca 150 de bucati ptr inceput nu-s multe !!...

Acu avem de luat IPB-ul , la primavara alte autocolante.

de exetrior ma sint citeva de interior NU.

Share this post


Link to post

Pastreaza 4 pt baietii din Pitesti.Parca mai am eu pe acasa 2 de interior,sa vad.

Share this post


Link to post

Le-am numarat:

30 interior + ce mai am prin masina.

Share this post


Link to post
Mai treb sa ne mobilizam pentru inca o transa cu din alea de exterior !..Acum serios o sa treaca si iarna asta cine stie cum vom iesi cu astea din ele !....Zic ca 150 de bucati ptr inceput nu-s multe !!...

Acu avem de luat IPB-ul , la primavara alte autocolante.

de exetrior ma sint citeva de interior NU.

 

Nu uita shi Craiova...cred ca de interior mai am shi eu unul...dar nu ajunge...vor 4 buc.

 

Cine mai are autocolante sa bage aici...

Share this post


Link to post

cand vii maen, ca nu mai rezistam ?

mai avem putin si scriem cu cariocile.. :lol:

Share this post


Link to post

vin eu in Craiova :) ... numai ca nu stiu cand. revin asta seara cu un raspuns. :)

Share this post


Link to post
cand vii maen, ca nu mai rezistam ?

mai avem putin si scriem cu cariocile.. :lol:

 

Nu shtiu sig, dar daca vine Satori este ok :wink: :wink:

Share this post


Link to post

Mai am si eu 6 de interior caci lui Doru i-am lasat doar 4...asa ca, atunci cand ajung inapoi in buc, sunt disponibile pentru cine le vrea...

Share this post


Link to post

Va multumesc mult.Vineri , 15.10.2004 , am drum prin Bucuresti.Deci...

Share this post


Link to post

Am primit patru autocolante. Trei sunt disponibile pentru cine este din Constanta sau imprejurimi. Astept solicitari pe PM.

Share this post


Link to post

90% sanse ca duminica aceasta sa ma aflu la Craiova. Asa ca:

* de la cine le iau?

* cui i le dau?

 

:-D

Share this post


Link to post

Le iei maine de la Shenck.Doritorii sa te contacteze pe mp sa stabiliti ce si cum.

Share this post


Link to post

mi-am luat o bucata de autocolant alb, am facut textul in corel, scriindu-l in oglinda si cu foarfecul si cutterul am taiat literele si uite ce-a iesit.

daca nu va place il dau jos.

logo2_thumb.jpg

logo1_thumb.jpg

Share this post


Link to post

E foarte bine. Sper ca e de exterior (daca zici ca l-ai facut in oglinda, cred ca e de exterior), pentru ca am vazut ca s-a suprapus peste o liniuta de dezaburire.

Share this post


Link to post

da e de exterior. pai am scos textul in oglinda, la imprimanta si apoi am decupat pe spatele autocolantului

liniuta am fofosit-o ca ghidaj sa iasa drept.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...