Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Ii rog pe cei care au lipit deja noile autocolante, sa faca o poza, sa vada si ochiul nostru cum vin pe masina si cum arata (ptr cei care ma intreaba in privat)

In acelasi timp am rugamintea sa nu cereti mai multe decat strictul necesar, stocul e totusi limitat, in special cele cu daewooclub.

Share this post


Link to post

post-29836-036448600 1290193034_thumb.jpgpost-29836-055031300 1290193029_thumb.jpgPun si eu cateva poze cu autocolantulsmilies29.gifpost-29836-030590600 1290192792_thumb.jpg

Multumesc inca o data

Edited by fiu25ionut

Share this post


Link to post

As dori si eu unul cu GMClub, va rog! Sper sa ajung joi.

Share this post


Link to post

Din pacate l-am lipit stramb :wallbanger: acum imi pare rau ca nu am cerut doua, ar fi mers unul si pe parbriz pe parasolar

post-22890-065382500 1290245926_thumb.jpg

Edited by nsmoga

Share this post


Link to post

Lucrez la o firma de productie publicitara in Constanta. Daca doreste cineva autocolante (DaewooClub sau GMClub dar nu in cantitati mari ca sunt angajat nu sef..), pot sa le decupez eu ( nu costa nimic - nu mai platiti curier sa le trimiteti de la Bucuresti...sau de unde le trimiteti - dar trebuie sa va deplasati sa le luati din zona Casei de Cultura), daca primesc si fisierul cu grafica de la administratori...si sunt si ei de acord.

O varianta la logouri ar fi sa fie decupate in oglinda si lipite pe interiorul geamului. Asa rezista mai bine la intemperii..

Share this post


Link to post

Pai sunt si de interior si de exterior, adica si normal si in oglinda :)

Nu-ti trebe niciun fisier, scrisul este facut cu fontul Tahoma iar dimensiunea finala a autocolantului era initial de 25 x 5 cm, acum este de 15x3,5 cm, nu are foarte mare importanta, de-a lungul timpului au fost facute si mai mari si mai mici. Important este sa pui fontul corect si modul in care este scris (litere mari/mici, fara www). Daca nu ma insel, in primele pagini ale topicului este si macheta grafica.

Share this post


Link to post

La link-ul pus de EM!L sunt dimensiunile originale. Acum se fac cum a zis Mircea, ceva mai finute: 15x3,5 cm

Multumim frumos.

Share this post


Link to post

Astazi a intrat si grasanul (Chevrolet New Spark LS+) în rândul lumii (a primit autocolante).

Multumesc Ileana - pentru efortul postal :osanale: (si @DKZ - pentru fabricare :osanale: ):

Imi fac datoria sa adaug si pozele, pentru posteritate si pentru a vedea cum vin pe parbriz si luneta.

post-76-046587000 1290886299_thumb.jpg

post-76-043851300 1290886317_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Super treaba, la tine nu s-a facut economie la colanti`. Eu nu am primit decat unul.

Share this post


Link to post

Capat si eu un autocolant Daewooclub de interior pentru o Leganza mai ciocanita?...

Cum fac?

Share this post


Link to post

=(( astept instructiuni...

Share this post


Link to post

Avem autocolante! Daewooclub, Chevroletclub, GMClub, de interior si exterior din fiecare sortiment.

Multumim pe aceasta cale colegului de forum @DKZ, care le-a facut.

Doritorii sunt rugati sa-mi trimita mesaj cu numele si adresa completa.

 

Sunt free!

Vezi mai sus sau vino la o întâlnire (vad ca esti din Bucuresti).

Edited by florinbad

Share this post


Link to post

Super treaba, la tine nu s-a facut economie la colanti`. Eu nu am primit decat unul.

Florinbad a primit doua fiindca cele cu chevroletclub nu sunt asa cautate ca cele cu daewooclub.

 

Capat si eu un autocolant Daewooclub de interior pentru o Leganza mai ciocanita?...

Cum fac?

Asa cum ti-am scris si in mesaj privat, in Bucuresti nu trimit. Pentru asta exista joile de la Polivalenta.

Share this post


Link to post

Ii rog pe cei care au lipit deja noile autocolante, sa faca o poza, sa vada si ochiul nostru cum vin pe masina si cum arata (ptr cei care ma intreaba in privat)

 

Cu aceasta ocazie ii multumesc inca o data doamnei Ileana pentru autocolant.

post-14502-057820200 1291797492_thumb.jpg

post-14502-032997700 1291797504_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Arata bine, dar dezlipeste-i banda aia transparenta care acopera scrisul. Asa trebuie sa ramana. :mrgreen:

Share this post


Link to post

A fost dezlipita deja. :)

Share this post


Link to post

Cu " Chevroletclub " ,am nevoie eu . Cum aajung acestea la Ploiesti ?

 

 

Share this post


Link to post

Pentru 2 autocolante la constanta cu cine vorbesc?

Share this post


Link to post

cu mine. Mesaj pe privat cu numele si adresa completa.

Share this post


Link to post

Multumesc ileana pentru autocolante. revin cu poze de indata ce le si lipesc pe "furia zapezii" si "the green lantern"

Edited by k0rupt1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...