Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

am pus si eu autocolant. precizez ca e reflectorizant.

post-9020-1232867166_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Cu ChevyClub mai are cineva?

 

 

Iti dau eu unul ,de interior .Ca esti ,Brasovean de`al meu . ;)

post-8104-1233080331_thumb.jpg

Edited by puchi

Share this post


Link to post

Mai am si eu. Un Pm cu adresa si numele complet. Il pun la plic.

Share this post


Link to post

Multumes amandurora! :banana:

@ puchi - sa ma gandesc unde-l lipesc pt ca in viitoru apropiat vreau sa pun o folie. Merge pus sub folie pe spate, a pus cineva asa? E indicat asa sau sa ma gandesc la alt loc? Lasa te rog un nr de tel pe privat si te sun eu zilele urmatoare.

 

@ ileana - ai pm

Share this post


Link to post

Pune de exterior daca vrei sa pui folie.

Share this post


Link to post

Vreau si eu un autocolant. Multumesc.

Share this post


Link to post
Pune de exterior daca vrei sa pui folie.

Asa ma gandeam si eu. Problema e ca nu am banii de folie, da or venii si aia... De fapt momentan nu am masina, da aia sigur vine (cand? ...depinde de baietii de la service) :spumelagura:

Share this post


Link to post

In Iasi nu are nimeni autocolante?

 

Cui trimit adresa pe pm?

Share this post


Link to post
PM la subsemnata cu adresa si numele complete si mai stam de vorba :D

 

Mai am si eu. Un Pm cu adresa si numele complet. Il pun la plic.

 

Trimite-mi un mesaj cu adresa si numele tau complet.

 

...samd

 

Cu o pagina daca citeai in urma, vedeai informatia data de enspe ori!

Share this post


Link to post

Va rog, cine ma poate indruma spre bine in urmatoarea problema ? As dori sa lipesc si eu un autocolant cu daewoo.club pe luneta si nu stiu cum e cel mai bine. Pe interior? sau exterior?

Share this post


Link to post

Interior, asa nu risti sa fie dezlipit prin parcari.

Edited by adostar

Share this post


Link to post

Pai depinde de care e.Daca e de interior sau de exterior. Eu am ambele, si sunt diferite (in sensul ca unul e pe dos fata de celalalt) !

Share this post


Link to post

Pe mine m-ar coafa mai bine un GMclub.ro decat daewooclub. Exista asa ceva?

Observ ca am om de contact chiar la mine in localitate, se ocupa si de cont pentru donatii :banana:

Share this post


Link to post

Concitadine, n-avem gmclub. Dar exista chevroletclub.ro daca te coafeaza.

Share this post


Link to post

Ninsoarea, lapovita si ploaia de azi mi-au dezlipit autocolantul :( , lipit pe luneta acum vreo doi ani, cred ca mai am unul pe acasa.

Daca nu, mai gasesc cu daewooclub.ro?

Share this post


Link to post

Bineinteles!

Share this post


Link to post
Ninsoarea, lapovita si ploaia de azi mi-au dezlipit autocolantul :( , lipit pe luneta acum vreo doi ani, cred ca mai am unul pe acasa.

Daca nu, mai gasesc cu daewooclub.ro?

Si al meu a avut de suferit ieri.Ciudat,asta iarna nu a avut nimic si acum doua ierni la fel.

Share this post


Link to post

Imbatraneste!

Share this post


Link to post

Vreau si eu un autocolant cu Daewooclub.ro! De fapt as dori vreo 4, doua de interior si doua de exterior!  [-O< [-O<

 

Sunt din Vaslui, am un cielo executive full, 2005 si nu cunosc nici un membru de pe acest forum care sa fie de la mine din oras! :-? :-?

 

:-? Daca stie cineva sa-mi spuna si mie pe adresa asta: grecu_albert2006@yahoo.com. De altfel,tot aici,as dori informatii despre cum pot deveni membru al  daewooclub de vreme ce posed automobilul de 3 ani si de vreo 2 ani tot navighez pe acest forum,aproape zi de zi, si, mai postez uneori.

 

Vreau,cum am mai spus,sa achizitionez aceste autocolante. Poate cineva din Iasi ma poate ajuta, si pe aceasta cale sa-mi fie de ajutor atunci cand as dori si niste piese de la un magazin de acolo!

Share this post


Link to post
De altfel,tot aici,as dori informatii despre cum pot deveni membru al daewooclub de vreme ce posed automobilul de 3 ani si de vreo 2 ani tot navighez pe acest forum,aproape zi de zi, si, mai postez uneori.

 

Ai devenit membru al DaewooClub in momentul in care te-ai inscris pe acest forum.

Share this post


Link to post
Vreau si eu un autocolant cu Daewooclub.ro!

Trimite-mi prin PM adresa si numele si complet.

Azi am reusit in sfarsit sa pun la posta si autocolantele ptr @jupinul si @ghergut, scuze ptr intarziere.

Share this post


Link to post

Multumesc de promptitudinea raspunsurilor!

Pentru autocolante iata adresa mea: Str. Do***, bl. **, Sc. *, Ap*, Etj. *, Vaslui. Pe numele G**** A**** Gabriel.

Pentru plata acestora trimiteti in acelasi pachet contul, numele firmei, persoanei fizice si suma de plata, eventual data la pana la care trebuie facuta plata!

Edited by NFS
A zis sa-i trimiti PM (Private Message) cu numele si adresa. Si tu ce faci? ;) E totusi un forum public.

Share this post


Link to post

Multumesc de corectie! De fapt, nu stiam ce inseamna P.M.!

Mi-am dat seama mult mai tarziu ca sunt pe un forum public si ca am dat o parte din datele mele personale!

Oricum mii de scuze fata de administratori pentru ignoranta mea! Ar fi trebuit sa inteleg ce insemna PM! NUMAI BINE TUTUROR!

Edited by NFS
Daca tot suntem la capitolul asta, incearca sa nu mai citezi ultimul mesaj, se intelege ca la el te referi. Foloseste ADD REPLY din josul paginii. ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...