Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Stai linistit, pe toti ne-a luat valul la inceput. Din Slatina parca nu am mai vazut pe nimeni, dar poti face front comun cu Pitestiul - sunt cativa membrii acolo.

Share this post


Link to post
Stai linistit, pe toti ne-a luat valul la inceput. Din Slatina parca nu am mai ...

Asta e problema..io sunt singur-singurel p'aci,nu prea am persoane cu care sa mai vorbesc si io(nu ca m-as priecepe cine stie ce)sau care sa ma mai ajute si pe mine la una alta...Lasa-ti pe mine ca o sa corup io pe cativa :) >-

Share this post


Link to post

salutare :lavolan: ma numesc Razvan,posesorul unui Cielo GPL model 2006, sunt din brasov! cum as putea procura un colant pentru luneta? multumesc anticipat

Edited by elprypas

Share this post


Link to post

Am primit azi autocolantele , le-am si "montat"! :banana: ...si o poza atasata jos sa vedeti cum a iesit.

Mersi Mircea!

 

post-4154-1155733634_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Lumeee, lumeee, sunt mandrul posesor a doua autocolante! :banana:

Multumesc foarte mult lui Alezz pentru amabilitate! :osanale:

In week-end le voi monta si sper sa pot face si niste poze cat de curand! :) >-

 

 

...si iaca-ta si dovada! :D

Share this post


Link to post

:o fftopic: Care aveti drum prin Slatina,nu ezitati sa ma sunati si pe mine 0743109864, iesim la o bere fara alcool, mai vorbim si noi, ca sincer sa fiu, sunt cam singur pe aici, dar o sa incerc sa mai "corup" niste indivizi..(e un baiat cu un Tico alb << muzica misto pe el,nu stiu ce imbunatiri are pe el>>, sa-l prind prin oras...)

Ce...Matizurile sa nu aiba si ele gasca? =))

Share this post


Link to post

Hello ! Sunt din Tecuci si tocmai am facut o comanda de 2 stikere . Acum ma gandesc daca o sa ajunga oare ... prin posta a mai primit cineva?

Share this post


Link to post

:-W Ia vezi cu doar 3 posturi mai sus de-al tau... postul 654. Si daca nu esti convins vezi si mai inainte, ca mai sunt!

Share this post


Link to post

Am luat-o subtil ca ma gandeam ca cine stie e vreo unu din galati care imi sare in ajutor ?! Never know ! ;) Sorry pt bagarea in seama !

Share this post


Link to post

Pai puteai sa zici asa :)

 

Da' daca tot ai facut comanda, cum mai putea sa te ajute galateanu'? :scarpin:

Share this post


Link to post

Ar putea, ar putea. Laurentiu83, mai ai autocolante la Galati? Sau expediez eu prin posta?

Share this post


Link to post

Salutareee

 

mai oameni buni, unde aveti intalnirile voastre prin tara? ca vreau si eu sa vin. eu sunt din prahova. vezi profil.

 

si as mai vrea...2 autocolante cu daewooclub. am dat MP lui Mircea.

 

multumesc :thumbl:

Share this post


Link to post

toate ca toate, dar vreau si eu autocolant. Mircea nu raspunde, i-am trimis 2 PM. cum pot face altfel rost?

Share this post


Link to post

Au fost trimise si ai primit PM cu privire la ''termenul de livrare''. Am trimis pana acum tuturor celor care au solicitat si o voi face in continuare. V-am mai spus de n ori sa nu va mai impacientati. Strang si eu 2-3 plicuri si apoi le expediez.

Share this post


Link to post

Buna seara.Doresc si eu doua autocolante(unul interior si altul exterior)pt un tico.Dar autocolante personalizate nu faceti?daca da,atunci doresc si eu,dar cu numele de popik ambele(adica si cel interior si cel exterior).

Share this post


Link to post

Adresa o dai mataluta pe MP :) Iar detaliile le gasesti in postul lui Satori la care te duce linkul de sus de pe prima pagina.

Share this post


Link to post

Prin Constanta mai are cineva autocolante? Care sunteti de prin Constanta?Ca pe aici nu prea am vazut WOO pe masini, desi sunt o gramada.

Share this post


Link to post

img3171yh2.th.jpg

 

Na ca mi-am tras Autocolant! dar am o singura intrebare, e normal sa fie ceva blurry suprafata transparenta? ca la mine l-am lipit si pe partea transparenta se vede cam incetzosat, nu ar trebui sa fie perfect transparent? am gresit cu ceva?

Edited by paperboy

Share this post


Link to post

Nu ai sters indeajuns geamul sau nu ai aplicat destula forta (sa elimini bulele de aer). Cred ca prima varianta totusi. Sau ai pus mana pe suprafata lipicioasa :)

Share this post


Link to post

mai am inca unu, uite la viitoarea intrunire ( cand oi ajunge si eu :P ) o sa ma ajutati, sa vedem daca iese mai bine...

Share this post


Link to post

eu de unde pot face rost de un autocolant cu daewoo club? :osanale:

Share this post


Link to post

De pe prima pagina, sub banner! :-W

Share this post


Link to post

am dat pm la mircea dar nu raspunde?nu lui trebuie sa ii spunem cate vrem?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...