Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Multumesc Sprite!

 

Chiar daca nu sunt harnica la scris, sunt atenta la tot si pot spune ca am un sentiment de mandrie ca fac parte dintr-un club auto.

Share this post


Link to post

Gata! Acum are si DanaAB autocolant lipit pe luneta!

 

Tip: nu incercati sa lipiti autocolantul pe parbrizul incins de soare! E foarte greu si muncesti mult dup-aia sa-l faci sa arate bine!

 

Edit: bai, i l-am pus invers! :wallbanger: (DaewooClub.ro - de citit de sus in jos!) :wallbanger:

Share this post


Link to post

Exista cereri de autocolante de exterior. Nu forte multe dar exista. Daca facem 100 de bucati, ne costa in jur de 20 Euro , dar nu o sa-i recuperam din nr de autocolante care sint cerute. FACEM?

Share this post


Link to post

Cum adica nu-i recuperam?!?!?!

20 Euro = cca. 800.000 lei

100 autocolante * 20.000 lei/buc = ...

Share this post


Link to post
Cum adica nu-i recuperam?!?!?!

20 Euro = cca. 800.000 lei

100 autocolante * 20.000 lei/buc = ...

Pai nu sint cereri de 100 de bucati , maxim de 20 bucati

Share this post


Link to post

Aaaa... si care-i problema? Ies din garantie daca le tinem? Pina la urma tot se recupereaza banii!

Share this post


Link to post

Mersi pt autocolante !

Le-am pus si eu azi dupa cum urmeaza!

Matiz eu 1

Matiz soramea 1

Cielo eu 1

Cielo tata 1

Mai am unu si il pun pe Dacie . Se poate

Ii bag si o emblema si fac Daewoo 1310 CL !!!!

Fac emblema de ras

Hai ca ma aberez

Bafta

Share this post


Link to post

In cazul asta esti dator cu inca doi membri pe care tre sa-i aduci pe forum :lol: :lol:

Share this post


Link to post

Unu l-am gasit !

E nevasta-mea !

Sta langa mine acu !

Bafta

Share this post


Link to post

cum fac si eu rost de autocolant ? :shock:

Share this post


Link to post

Am un bun pieten la o agentie de publicitate (daca asa se cheama) si m-am gandit si la niste sepci, ce ziceti? Negre, frumusele, scrise cu alb in fata, cu acelasi font, etc... Va intereseaza ideea?

Share this post


Link to post

Da eu sunt pentru.Ar pute sa-ti faca si un pret estimativ sa stie lumea de la ineput la ce se baga?

Share this post


Link to post

Eu am zis sa-mi faca un pret la 20-30 de bucati, din mai multe materiale (de la panza simpla, cum sunt cam toate sepcutzele de reclama, pana la materiale mai faine). Mi s-a parut negru cu scris alb cel mai OK ca si contrast (port sapca de pe la 14 ani, si asta cam non-stop afara...). Ar putea fi si albastru cu scris alb, dar e mai greu de asortat la haine... Ar mai fi si alba cu scris negru, dar alea arata... Baietii fac ORICE, o sa ma duc sa vaz catalogul (pixuri, brichete, orice, printuri pe orice suport, etc, etc..).

Share this post


Link to post

NEGRE ? :shock:

Nu zic ca n-ar arata misto... dar sapca NEAGRA n-as purta! Sa mi se incinga neuronul ?!? :dabomb:

Share this post


Link to post

Crede-ma, in colectia mea de aproape 20 de sepci, majoritatea covarsitoare sunt negre... Si nu e adevarata faza cu incinsul... Zau...

Share this post


Link to post

Voi care aveti neveste pe-acasa, nu puteti sa le intrebati de un material care sa nu fie inchis la culoare si la care sa nu se vada murdaria? Ca io n-am si deci nu pot sa-mi dau cu parerea (ma pricep la croitorie si la gatit cum se pricep femeile sa sofeze :lol: ).

Share this post


Link to post

Pentru tricouri - gri sobolan, dar vezi pe ce tip de foaie faci treaba... Pentru sepci, e greu sa le murdaresti pe alea negre...

Share this post


Link to post

Am primit si oferta pentru sepci. Materialul este de calitate, nu panza chioara...

 

1. sapca albastra - 1.2EUR/buc + TVA

- inscriptionare - 0.35EUR + TVA

 

2. sapca neagra - 2.2EUR/buc + TVA

- inscriptionare - 0.35EUR + TVA.

 

Preturi cu TVA:

1. 1.84EUR/buc, total pentru 30buc = 55.2EUR

2. 3.03EUR/buc, total pentru 30 buc = 90.9EUR

 

Inscriptia este DaewooClub.ro, alba, font Tahoma, inaltime 1cm (maxim 1.5cm).

Share this post


Link to post

Eu sunt pentru sapca albastra si scrisul cu fond alb.Dar parca alb-albastru sunt culorile oficiale ale Daewoo,sa nu fim confundati cu ei.Viper sepci transparente cu scris alb se poate? :?:

Share this post


Link to post

Transparente?? Where is the utility? Eu port sapca in permanenta cand sunt in afara cladirilor, da nu mi-as pune transparenta nici daca mi-ar da bani... Intreb...

Share this post


Link to post

Daca se fac negre cu scris alb ma bag si eu la una, dar numai sa fie material bun... :oops:

Share this post


Link to post

Ma bag si io la o sapca, oricum ar fi... si-asa nu port niciodata! :afro:

Doar s-o am ca amintire!

Mai degraba mi-ar place niste tricouri!

Share this post


Link to post

se mai poate pt autocolane???? as vrea si eu unul de exterior pt nubira si o sapca pt mine

Share this post


Link to post

Emil momentan nu mai sunt decat de interior.Daca vor fi doritori se vor mai produce si de exterior,asa ca daca vrei de interior cu draga inima.Iar sepcile,din pacate,deocamdata sunt la stadiul de proiect.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...