Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Bre, sinteti de groaza! ... pai nu are csergogaby autocolante pentru Iasi? sau le-a dat deja pe toate?

Share this post


Link to post

Ei le-am dat... am pus anunt aici, am trimis mesaje la toti, dar nici un client pana acum :(

 

In seara asta plec la mare, deci care vreti spuneti astazi; daca nu, dupa 3 august is in Iasi iar.

Share this post


Link to post

Mai sint doar 6 autocolanate de exterior:

din care 3 rezervate (n-au ajuns al intilnire): Hitman, Castravete, StrumfuAdi, deci doar 3 bucati diponibile la mine si 5 la Flex.

De interior mai sint suficiente.

Share this post


Link to post

Au ajuns :D autocolantele (in sfarsit) la Timisoara ; sunt 5(4) de exterior si 25(24) de interior . Rog interesatii sa treaca la ... mesaje private pana joi inclusiv . Apoi o sa pleca sa vad ce mai "este" prin tara si ma intorc cat mai tarziu . Daca intervalul de timp se va dovedi insuficient (recte nu se va anunta nimeni pana joi ) o sa las scris pe forum unde si de la cine se pot ridica !!

Share this post


Link to post

Gata, am primit şi eu prin munca lui Shenck, şi pe această cale: "mulţam!"

 

Diseară m-apuc să-l decupez şi să-l lipesc.

Share this post


Link to post

Ultimele 3 autocolante de exterior , vor fi trimise spre Galati, gratie lui Leutzu.

 

NU MAI SINT autocolante de exterior disponibile la mine.

 

Am numai de interior, si asta cam 100 de bucati.

 

Mai sint 5 la FLEX si GATA!

Share this post


Link to post

Gata dragilor, cu onoare vă anunţ că mi-am tras autocolantul şi eu, arată excelent ! am decupat cu foarfeca la 2-3 mm de marginea literelor, dându-i forma unui dreptunghi cu colţurile rotunjite. Nici nu se vede plasticul transparent ! în cuvânt_urâtând o să fac şi poze, după ce: a) spăl maşina, B) fac rost de digital.

 

Singurul (mic de tot) neajuns ar fi că luneta la espero are un unghi mic cu orizontala, şi dacă bate soarele se vede cam ciudat. Dar, am remediat şi acest neajuns lipindu-l în partea de sus, iar în spatele stickerului se află o mică porţiune neagră :arrow: se vede excelent.

 

Şi, ca fapt divers, astăzi s-a produs întâlnirea de gradul 3 ! adică m-am întâlnit cu un membru forumist pe drum, ambii fiind :lavolan: ! Şi-l las pe el să zică ce şi cum ;)

Share this post


Link to post

Saltare la toata lumea !

Vreau si eu 2 autocolante din astea sar'na !

Unu pentru bubu si unu pentru batranica !

Cum fac sa imi dati si mie ?

Eu stau in Ploiesti .E-mail bodyrosu@yahoo.com

Mersi mult

Bafta

Share this post


Link to post

Pai cu prima ocazie cand vreunul dintre noi are drum prin Ploiesti ti le livreaza la domiciliu.

Share this post


Link to post

Vineri dupa masa am drum spre Bv..Trec prin Ploiesti si ti le plasez DAR PTR DUMNEZEU SCHENK VINO AZI LA 20.00 LA MEETING SI ADU_LE !!!!!CA ALTFEL NU AM CUM !!!IAR TU PRAHOVENE DA-MI UN MP CU NR. DE TEL !!!

Share this post


Link to post

Autocolantele au ajuns si la GL datorita lui Leutzu , Multzam !!!! :lol: Multzam Dragos (Shenck) si echipa !!! :lol:

Share this post


Link to post

Maine trec prin Ploiesti e cineva interesat !?!?...Si Brasov de asemenea!!!

Share this post


Link to post

Zeu dispune de 10 autocolante de INTERIOR!

Share this post


Link to post

Bag seama ca timisorenii s-au "omorat" cu autocolantele . Cate am primit atatea mai am (minus cele "proprii") . Le-o fi jena sa ma contacteze ! :oops:

Na acum sa astepte pana ma intorc din concediu :D

Am inca 4 de exterior si 22 de interior .

Sper ca nu e problema cu ...pretul ?!

Share this post


Link to post

Am aruncat o intrebare la firma care a facut autocolantele. Pt 100 de bucati EXTERIOR ar fi in jur de 20 Euro.

 

Ce facem?

 

@Luc: Sper ca n-ai apucat sa depui banii :lol:

Share this post


Link to post

Daca exista cerere pentru ele le executam.Daca nu nu.

Share this post


Link to post

Inca nu i-am depus, la 10 seara era un pic mai greu.

Share this post


Link to post

Iata si bitzibildu' pe Cielo meu... :thumbr:

Share this post


Link to post

Poza ai facut-o la tine in garaj nu? Si eu mi-am pus autocolantul tot acolo la Melebica dar un pic mai sus. Eu mai trebuie sa ii fac si un tuning de curatenie ca arata masina ca la porci :lol: . Imi era rusine cum arata fata de a ta. Chiar imi place cum se vede prin oglinda retrovizoare interioara. Se vede marfa, exact cum se citeste, nu inversat. Am sa revin cu o poza cand fac rost de un digital, dar o spal inainte ca o sa-mi spuneti ca fac reclama proasta :lol: . Si cu asta am facut si a doua intalnire Daewooclub Galati.

A, si multumesc si eu alaturi de ISO echipei ce s-a ocupat de autocolante ! Acum chiar putem spune ca avem un forum de milioane ! La mai mare !

Share this post


Link to post

Catre zalmoxis , scuze ca nu am zis de autocolante dar nu vazui mesajul.

Uite , cine are drum prin sau pe langa ploiesti , sa dea un beep la nr meu de tel 0722745964, si eu sun sau sa-mi dea un SMS si vin eu sa le iau .

Sar'na !

Mersi mult si Bafta!

Bogdan

Share this post


Link to post

Vreau 3 , pentru Bubu al meu , pentru bebitza al lui sora-mea si pt batranica mea (cielo 95).

Mersi

Bafta

Share this post


Link to post

Am sosit la Iasi; gata concediul.

Astept in continuare doritorii de autocolante :)

Share this post


Link to post

...incepand de maine (sper :? ), daca vremea tine cu noi, DanaAB va primi un autocolant de exterior, pe luneta, lipit vertical in stanga! Sa speram ca nu ploua!

Fiind din "stocul*" meu personal, este free of charge... Dar promite ca va face oricum o "donatie" forumului...

Obiectii?

 

 

*= substantiv neutru, (cantitate, numar) de autocolante pe care le am in posesie... 1 (de exterior) - lipit pe luneta proprie; 1 (de exterior) - lipit in viitorul apropiat pe luneta Danei; 1 (de interior) - in torpedou, inca nelipit si disponibil...

Share this post


Link to post

Lipiti-le mah oameni buni orizontal, sa poata tot participantul la trafic sa le vada si sa se minuneze, si cand ajunge acasa sa puna mana pe browser.

 

Solutia cu pusul pe vertical o fi estetica, insa NU e practica deloc. Eu zic ca inainte de toate e forumul, si dupa aia estetica masinii. Puneti-le pe orizontala, sa se poata citi, altfel nu le baga nimeni in seama.

Share this post


Link to post

Parerea mea, ca pe linga factorul estetic, faptul ca a pus pe verticala atrage si el atentia... si nu cred ca e mai greu de citit daca e pus asa!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...