Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Evolutie Operatiunea "AUTOCOLANTE"!

Recommended Posts

Da, lui shenck. Nu uita sa mentionezi atat numele real cat si nick-ul.

Share this post


Link to post

astazi, 11.02.2006 subsemnatul confirma montarea pe autoturismul propriu, marca chevrolet lacetti sedan, a autocolantului chevrolet.ro.

Mentionez ca acesta s-a montat pe luneta, in partea de sus in centru.

Acestea fiind spunse, subsemnatul se poate considera de astazi membru cu drepturi si obligatii al acestui forum.

Astfel, in conformitate cu regulamentul in vigoare, mentionez ca plata pentru pordusele primite se va face in sistem donatie la banca, in jurul datei de 15.02.2006.

Subsemnatul va multumeste mult pentru sprijinul acordat, si mentioneaza ca va tine legatura cu dumneavostra...PACE

:)

Share this post


Link to post

Azi au plecat prin posta ultimele autocolante solicitate. Este vorba in principal de cei ce au solicitat autocolante de interior DaewooClub, de care nu mai aveam.

Rog feedback la receptie. De asemenea, daca mai este cineva care mi-a solicitat si nu a primit sau nu primeste pana pe miercuri, joi, sa tipe iute la mine.

Share this post


Link to post

Azi am primit autocolantele interior solicitate. Si nu m-am putut abtine sa nu-l montez. Parca merge mai bine masina de cand am autocolant :banana:

 

Vreau sa-i multumesc si pe aceasta cale publica lui Mircea pentru amabilitate si promptitudine. =D>

 

Las pozele sa vorbeasca! :thumbl:

 

post-1315-1140080342_thumb.jpgpost-1315-1140080348_thumb.jpg

Edited by AAdorjan

Share this post


Link to post

Am depus banii in cont ( 150000) pentru autocolante prin Raiffeisen. La descriere ,, marcelradian -autoco,, ( N-a mai avut loc in calculatorul bancii numele intreg). Mersi pentru promptitudine, Mircea.

.

Share this post


Link to post

Depus banii pentru autocolante pe numele Ionescu G.Autocolante la Raiffeisen

Share this post


Link to post

Sam, de unde ai autocolante? De le-ai platit deja?

Share this post


Link to post

Doresc si io una bucata autocolant cu DaewooClub.ro ... Tre` sa pun si eu asa ceva pe Matizul meu, nu? Problema e alta. Eu sunt din Iasi, si am vorbit cu andreib si el momentan nu mai are autocolante! Intrebarea mea este urmatoarea: este cineva din Iasi care in acest moment are autocolante?

Edited by lordcalibras

Share this post


Link to post

Mai baieti, voi cititi topicul asta ???? pana la capat??? :-W

Hai mai? Ca e simpla treaba :P

Share this post


Link to post

Saptamana viitoare, AndreiB va avea autocolante. Daca nu ai rabdare, se rezolva si mai repede, vezi postul anterior.

Share this post


Link to post

Da .. am discutat si cu andreib si cu csergogaby! Voi procura un autocolant de la unul din ei saptamana viitoare ...

Edited by lordcalibras

Share this post


Link to post

daca ajung si eu maine la intanlire vreau si eu , am "montat" dar am instalat stergator spete si se mai vede decat "ooClub"...

Share this post


Link to post
Da, lui shenck. Nu uita sa mentionezi atat numele real cat si nick-ul.

 

...

Dupa ce primiti plicul, mergeti la banca si depuneti contravaloarea lor in cont, apoi dati un PM la Vaxxi sau Shenck in care ii comunicati plata.

...

 

Banii se depun in cont dupa care se trimite un MP lui Shenck. Acesta trebuie sa contina suma si userul de pe forum.

La intalniri... ne descurcam.

Rog trimiteti MP lui Ilena. Ea se ocupa de tot, inclusiv de adaugarea in lista de contributii.

Trimiteti-mi doar daca exista neconcordanta in lista de contributii pentru a corecta.

Share this post


Link to post
Sam, de unde ai autocolante? De le-ai platit deja?

Pai am primit autocolantele de la tine, cred. Si pe urma m-am dus la Raiffeisen si le-am platit. O sa pun si poze cu Cielo si Matiz-ul cand o sa am timp

Share this post


Link to post

mda... e cazul sa-mi schimb ... :-B

Share this post


Link to post

...începând de azi, circul incognito. S-a dus naibii autocolantul... s-or fi jucat copiii, sau de la frig s-a dezlipit o parte. L-am dat jos.

 

Aşa că ne vedem joi.

Share this post


Link to post

Probabil ca s-a considerat ca te avem prea rar printre noi si s-a facut dreptatea !

Share this post


Link to post

Pe mine chiar deloc dar...este de interior... :tongue:

Share this post


Link to post
...începând de azi, circul incognito. S-a dus naibii autocolantul... s-or fi jucat copii, sau de la frig s-a dezlipit o parte. L-am dat jos.

 

Aşa că ne vedem joi.

Zi repede in ce zona stai ca te caut sa remediem situatia! :P

Share this post


Link to post

N-are rost, masina lui se distinge imediat din jante.

Share this post


Link to post
Probabil ca s-a considerat ca te avem prea rar printre noi si s-a facut dreptatea !

 

...da, ştiu. "S-a arătat oftica!" Răilor! :) )

Share this post


Link to post

Poate am pus prea la centru, dar acuma s-a dus

post-1335-1141224596_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut, eu sunt din Galati si as vrea si eu un autocolant daewooclub. Este cineva din Galati de la care pot lua? Sau cum e mai bine sa procedez ?

Share this post


Link to post

Salutare lume. Am reusit si io sa-mi pun autocolantu si am zis sa pun ca sa vaza si ochiu vostru dar mai ales al lui Mircea :thumbl: Numai bine.

post-2252-1141563938_thumb.jpg

Edited by Hijack_3000

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...