Jump to content
Sign in to follow this  
BAD_MF

Elemente Tuning

Recommended Posts

Pe stoc, pe marimea 4x114 (Cam rara :D ) am un set pe 18 superb de la ZILLIOM model rota sola este 100% chrome dar costa 329 euro bucata/fara tva, acestea le ai in 2 zile.

 

Mai am tot de la ZILLIOM model mistique la pretul de 159 euro bucata/fara tva, termen de livrare 15 zile lucratoare.(modelul cu spite late).

Tot de la ZILLIOM model CHAMP la pretul de 159 euro bucata/fara tva(cel cu mai multe gauri la prezoane), termen de livrare la fel 15 zile lucratoare.

Daca nu iti plac astea mai cautam si alte modele :) .

post-772-1150117690_thumb.jpg

post-772-1150118067_thumb.jpg

post-772-1150118180_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Arata misto primele, dar sunt pe 18" ... prea mult :D pe 17" si 4x114 daca mai poti sa cauti :D

Share this post


Link to post

IASUL VA AVEA O NOUA CONCEPTIE ASUPRA TUNINGULUI!!!

VA ANUNT CU MARE PLACERE CA VOI DESCHIDE UN TUNING SHOP DOAR PENTRU VOI IN IASI~!

VOM AVEA SI UN MAGAZIN VIRTUAL PENTRU CEI DIN TOATA TARA!

 

Magazinul va va oferi o gama variata de elemente tuning de la multe firme renumite din strainatate dar si de la firme autohtone care au inceput sa-si impuna calitatea!

 

Magazinul se afla pe B. Independentei, mai exact in spatele magazinului Flamingo , se ajunge pe langa acest magazin.(SE AJUNGE PRIN DREAPTA MAGAZINULUI, SE COBOARA SCARILE)

 

Vom avea pe stoc mai multe elemente tuning, tobe, tipsuri, capete schimbator viteza, volane, pedale si o noutate SPOILERE CUSTOM MADE~

Va voi oferi o gama variata de spoilere, praguri, eleroane la preturi foarte BUNe si timp de prelucrare minim!

DE ASEMENEA VA VOM OFERI CAR AUDIO! PLAYERE PIONEER, BOXE <<HERTZ>> , AMPLIFICATOARE AUDISON!

ORICE PIESA SE VA PUTEA COMANDA DE LA MAGAZINUL NOSTRU CU AVANS MINIM > > MAXIM 10%

 

DATA DESCHIDERII A FOST 1 Octombire !!!

Vom fi alaturi de forumul DAEWOO&CHEVROLET 100% in vederea organizarii de evenimente, intalniri etc !!!

 

VA ASTEPT PE TOTI SA VENITI!, VOR FI REDUCERI SI MULTE OFERTE!!!

 

harta2nq3.th.jpg

Share this post


Link to post

Multumesc de urari!

Sigur ca te primim :) . Va primesc pe toti oricand de luni pana vineri de la 9-17 si sambata 10-14. Abia suntem la inceput dar planurile sunt mari!

Share this post


Link to post

Bravos ,astepam magazinul virtual !!! :) >-

Share this post


Link to post

Nu e franciza, e doar afacerea mea. Aduc piese de la mai multi producatori. Site-ul sper in maxim 1-2 saptamani sa fie gata, astfel oricine din tara va putea cumpara. Si acum sunt deschis la intrebari vis-a-vis de produse tuning, comenzile putand fi facute aici sau pe privat. Pentru daewoo am deocamdata pleoape(cielo si matiz) si bineinteles multe piese universale.

O chestie noua va fi ca aducem si evacuari si alte produse de la MagnaFLow si L'onza.

Share this post


Link to post

S-a unit cu topicul vechi.

Rogu-te, BAD_MF, citeste regulile referitoare la postare la bursa. Restul, atentie la offtopic aici.

Multumex!

Share this post


Link to post

Un sistem de suspensie reglabila pe inaltime...pretabil pt o dacie...in ce bani crezi ca poti aduce??

Cauciucuri 195/xx/14 ... ceva mic oricum ca si talon profil sport.

Share this post


Link to post

Multumesc pentru unirea topicurilor :) >-

Supapa jr din pacate nu te pot ajuta, nu am ce doresti.

 

Am uitat sa spun ca avem pleoape pentru lancetti la 49.9 ron setul tva inclus :thumbl:

post-772-1160468070_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cumva gasesc la tine si elemente de tuning pentru Renault 25 Phase I?

Caut urmatoarele:

-pleoape

-eleron haion

-fuste - fata/spate

-bloc lumini spate tuning sau daca nu (ochi de pisica intre stopuri ce sa curpinda si suportul de numar)

Astept raspuns in acest sens.

Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

Imi pare rau nu am nimic specific pentru renault 25 :-?

Iti pot oferi jante aliaj, elemente de interior(volan, schimbator, etc) si avem esapamente de la SEBRING SI REMUS foarte faine(pe stoc). Avem toba carbon de la sebring la 695 ron cu tva inclus! Tipsuri de la remus, sebring, borla, pilot.

Oferta la boxe HERTZ :

 

MODEL DCX 690 (OVALE) LA NUMAI 260 RON SETUL !

MODEL DCX 130 LA NUMAI 170 RON SETUL !

Share this post


Link to post

Salut

 

As dori sa aflu daca pentru Daewoo Cielo ai piese de tunning Spoilere praguri, eleroane etc?

 

Daca da te=as ruga , daca esti amabil , sa imi trimiti PM o lista de preturi si cum pot vedea si eu ce modele ai

 

Multumesc

Share this post


Link to post

USKT2005 ti-am dat mesaj privat ;) .

 

Poze cu pleoape de cielo si lancetti

post-772-1161000609_thumb.jpg

post-772-1161002139_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Datorita intrebarilor din partea membrilor woo puse pe alt topic ma simt dator sa le raspund, asa ca sper sa nu se considere bumping!

 

Folia carbon-look este comercializata de noi atat in Iasi cat si in toata tara.

Pretul este de doar 140 ron pentru o capota fara montaj

Si 190 ron cu montaj, doar in Iasi.

Folia este rezistenta, da un aspect placut masinii si mai ales protejeaza capota acesteia.

Se poate livra in toata tara prin curier rapid, taxe transport aprox 18 ron.

Atasata este poza cu o capota foliata de noi.

Si inca o poza cu folia nemontata, asta avem asta vindem.

post-772-1162313364_thumb.jpg

post-772-1162313619_thumb.jpg

Edited by BAD_MF

Share this post


Link to post

Folia carbon-look are dimensiuni fixe ,sau ce dimensiuni are ? :-?

Share this post


Link to post

Facem o marime care sa mearga cam pe orice capota :) .

Share this post


Link to post

TUNING SHOP IASI(SC Expres 3M srl) va anunta ca a devenit dealer autorizat( http://www.lonzamotorsport.com/LINKS.html )LONZA MOTORSPORT. De la magazinul nostru se pot comanda produse din gama variata MAgnaflow, Lonza, AEM, B&M, WILWOOD ENG

 

De asemenea va anunt cu placere, din respect pentru marca Daewoo, pentru acest forum, voi acorda 3% reducere pentru orice produse cumparat de la noi de catre un membru daewoo. Conditiile pentru a beneficia de reducere :

-daca se comanda de pe net, sa fie membru de macar o luna

-daca vine la magazin sa confirme faptul ca a auzit de noi de pe forumul daewoo sau sa arate autocolantul pe masina :D .

 

Va astept!

 

Cu stima,

Felix Codreanu

Edited by BAD_MF

Share this post


Link to post

M-ar interesa un volan, dar care sa arate bine intr-un cielo. Nu imitatie de lemn sau alte inovatii. Ceva de piele si metal, sa fie de bun gust. Putin sport, dar nu exagerat :)

 

 

Nu stiu daca am fost foarte clar, dar daca ai niste poze...

Edited by Moshu

Share this post


Link to post

Uite pe www.isotta.com vezi daca iti place ceva. Pretul este cel de acolo+tva. Daca nu gasesti nimic mai caut.

Pe stoc am isotta evoluzione 350mm la 820 ron tva si transport inclus, este din gama de varf de la isotta si este imbracat integral din piele.

 

Mai am la ocazii un volan RAID imbracat in piele cu tot cu flansa, este nou nout insa e adus de cineva direct nu de furnizorii mei. Pretul este 350 ron cu transport inclus, find nou si fiind RAID pretul este super ok. Daca nu iti place rosul din mijloc sa stii ca se poate vopsi cu usurinta fiind doar metal acolo.

La toate preturile se scade 3%!

post-772-1162807356_thumb.jpg

post-772-1162808860_thumb.jpg

Edited by BAD_MF

Share this post


Link to post

short shift b&m pt c4 coupe 1.6i benzina cod motor nfu

Share this post


Link to post

Salut...ai cumva capete de schimbator pentru un cielo si daca ai ai putea sa atasezi niste poze si sa-mi spui si pretul lor? Mersi si astept raspunsul tau.

Share this post


Link to post

Deoarece cielo are acea tija pentru marsarier, nu se potriveste orice cap.

Pe stoc am un model de la isotta care are adaptor si se potriveste fara probleme la cielo.

Pretul este de 195 ron cu transport inclus! La care se scad 3% !

 

Schimbatorul este modelul negru din poza!

 

Peste, astept raspuns cu pretul, cum aflu iti spun.

post-772-1162838542_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Am intrat pe site, am luat catalogul dar n-am gasit nici un pret. Cum sa procedez?

Share this post


Link to post

Multumesc, intru acum. Numai ca am lasat lista de produse acasa pe birou :(

 

Un Zulag s-ar potrivi, dar nu stiu cum ramane cu partea mecanica. Mai trebuie piese ca sa stea la locul lui? Scuze, dar nu ma pricep, asta e. Claxonul?

 

Si daca mai ai si alti furnizori, mai da-mi linkuri.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...