Jump to content
Sign in to follow this  
kaloman

Noi Candidati Pentru Cartea Recordurilor

Recommended Posts

Cu scuze pentru calitatea imaginii (motive "obiective")

 

post-2087-1139518189_thumb.jpg

 

PS Off topic : De la sublim la ridicol e un singur pas ...

Edited by kaloman

Share this post


Link to post

Hihihi, deci nu numai io am facut poze :D

post-65-1139578159_thumb.jpg

Share this post


Link to post

OTV-ul, PRO-TV, Antena 1 impreuna cu toti muncitorii, le-am trecut in carantina.

Share this post


Link to post

oare copilul ala nu are cosmaruri cand vede ce mama are si ce mamici au alti copii de varsta lui?

Share this post


Link to post

Nu aia era ideea topicului (cred eu) ci felul/halul in care OTV isi anunta emisiunile... Problema copilului va fi cu totul alta! Mama lui il va parasi cand el va fi in cel mai fericit caz de varsta majoratului!

Share this post


Link to post

Asa e. Viper are dreptate. Din acest motiv am asteptat un moment in care sa nu apara si copilul in imagine [se poate vedea si ora ... mai era putin si se termina; daca nu prindeam un cadru "neutru" renuntam la idee] Aspectele etice si/sau sociale pot face obiectul unui alt topic, dar nu la "caterinca"

Share this post


Link to post

Pai care era ideea topicului kalomane?

Ca eu nu am inteles ce e sublim si ce e ridicol?

 

PS: In cel mai bun caz, copilul prinde 10 ani linga mamica lui.

Share this post


Link to post

1) Ideea topicului e atat in titlul lui cat si in precizarile lui Viper.

2) Ca nu ai inteles sensul unui citat celebru, nu e vina mea; oricum, era Off Topic ..

Share this post


Link to post

Scuze maistre, dar ai inceput cu strambul, pardon cu stangul.

 

Daca vroiai sa faci un topic serios, puteai incepe cu o enumerare a persoanelor respective, si scurte precizari concise.

 

Daca vroiai sa faci un topic despre profesionalismul si integritatea OTV, nu te incurcai cu punctul 1.

 

Daca te-ai incurcat si cu punctul 1 si cu 2 dar vorbesti OFF-topic in deschiderea topicului, nu poti decat sa realizezi un topic off-topic.

 

ps: Ma si intreb, ce as putea sa spun sa nu fiu off-topic?

Share this post


Link to post

Ai dreptate.

 

Edit : sa nu fiu IAR inteles gresit : ai dreptate in ceea ce priveste acele "scurte precizari concise"

Edited by kaloman

Share this post


Link to post

Se prinde pe cablu programul asta ca am vazut multe instantanee hazlii?

Acum mai e o vorba: Spune-mi la ce te uiti ca sa-ti spun cine esti!

Share this post


Link to post

Pe internet, dar numai daca opresti Atomicul, Etno Tv si Gold-ul ;)

Share this post


Link to post

Sincer vorbind, la cate instantanee cu OTV gasesti pe net, astia chiar au audienta dom'le.

Degeaba arunca toti cu noroi in ei, vad ca pe cat sunt mai blamati, pe atat sunt mai atent urmariti. E si asta o strategie de marketing, fa-i sa te urasca pentru ca pasiunea din ura lor ii va tine lipiti de ecrane sa-ti speculeze fiecare greseala, fiecare scapare. In felul asta vor primi si mesajele tale publicitare si ca atare iti scoti banii.

 

Oameni buni, daca aveti ceva cu vreun post TV, SCHIMBATI CANALUL ! Am mai zis-o si o repet, antonimul iubirii este ignoranta, nicidecum ura. Atat ura cat si iubirea implica pasiune. Aplicati acelasi principiu si conceptului de place/nu place/ma lasa rece si veti avea vieti mai linistite.

 

In rest, pace voua !

Share this post


Link to post

Ete, fas, ca sa zic asa... Daca ma distreaza ceva nu inseamna ca ma si uit. Browsam canalele si mi-a sarit titlul in ochi, si pac poza! Doh...

Share this post


Link to post
Browsam canalele si mi-a sarit titlul in ochi, si pac poza! Doh...

Singura explicatie e ca multi n-au prins poanta fiindca n-au citit titlul. In schimb au vazut "mama" si li s-a oprit ochiul in ea. Nu-i bai. Ca l-a facut cu o eprubeta, stati linistiti si nu va mai ginditi la prostii. Oricum, cert e ca urmeaza Lazarescu si Muraru. Asta dupa ce se duce Gigi. Cine stie, pricepe. Multumesc pentru instantaneu, pentru cei care nu frecventeaza postul (am reusit sa nu-i spun numele), e o placere. Altfel doar la Circotasi mai pupam...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...