Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Mai Tare Ca Antinevralgicul?

Recommended Posts

Algocalminul fiola e injectabil; se poate si bea, dar are efect ceva mai slab decat atunci cand faci injectie.

Edited by Tigrutza

Share this post


Link to post

Algocalmin fiola inghitit are efect mult mai puternic decat pilula. Stiu din surse sigure. :D

Share this post


Link to post

Tot nu bate Ketonalul. :)

Share this post


Link to post

Ba da, il bate...dovada sunt cele 6-7 cutii de algocalmin fiole pe care le am acasa :( ...din fericire in 5, maxim 10 minute isi face efectul

Share this post


Link to post

Si din nefericire, dupa vreo 3 in mai putin de 8-9 ore, mie unu-mi sare inima din piept (pe cand la ketonal nu).

 

So, care-i mai tare? :D

Share this post


Link to post

Lasa ca si daca stai cateva ore linga immortala iti sare inima din piept, dar o preferi pe ea in locul ketonalului...presupun :mrgreen:

Share this post


Link to post
Si din nefericire, dupa vreo 3 in mai putin de 8-9 ore, mie unu-mi sare inima din piept (pe cand la ketonal nu).

 

Probabil depinde de organism si de tipul durerii. Stai calm ca si ketonalul are efecte adverse.

Share this post


Link to post

Pe prospect scrie ca maxim se iau 4 fiole la 24 de ore...eu am luat, la un moment dat, 6 intr-o zi si am avut reactii urite: frisoane, o stare de tremur pe care nu puteam sa o controlez, mi se tulburase vederea, etc. :(

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...