Jump to content
Sign in to follow this  
tolin

Media

Recommended Posts

Presa o certitudine ? Articolul lui Dan Ionescu vine aici cu o scuza. Eu il iert, il inteleg, dar care-i viitorul ?

Va las pe voi sa decideti:

http://www.capital.ro/index.php?a=22265&shift=1

Edited by tolin_afc

Share this post


Link to post

Fotbal, bere, femei, bani? Ce e nou in asta? Doar faptul ca cineva le pune pe toate la un loc. Mai bine citesc "Maxim" totusi.

Share this post


Link to post

am cautat sa-l pun undeva.. nu sae prea potrinveste cu subiectul dar ... cu toate ca ar merita un topic deparat..

nu spun despre ce este vorba... sau ba da.. dar nu mai mult decat titlu, mai chinuitiva si voi.. merita citit pana la cap

 

"Tara din care s-a furat Craciunul by Adrian Papahagi "

 

http://www.averea.ro/display.php?data=2005-12-19&id=13502

Share this post


Link to post

Tolin uite ce vad cind accesez linkul: 'Articolul solicitat nu exista in baza de date.'

Share this post


Link to post

dap...si eu aceasi problema

Share this post


Link to post

Vad. Se pare ca nu are arhiva (poate doar log-at) si intre timp a aparut alt numar. Cum nu se mai pot cita articole de presa, n-am pastrat o copie a lui.

Share this post


Link to post

Asta parca era: articol .

Edited by Esperatul

Share this post


Link to post

Cine-i harnic si munceste ... gaseste orice (old) topic doreste ! Cu prafu' de-o schioapa ce-i drept da' virgin inca.

De neconceput cita mizerie in media romaneasca. Moguli canibalizati, vuvuzele si trompete.

Ce ii foarte grav ii faptul ca foarte multi se lasa spalati pe creiere. Nu pricep neam cum e sa gindesti cu mintea altuia, sa mergi pe ideia ca tot ce zboara se maninca.

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...