Jump to content
Sign in to follow this  
MethodRO

Propun O Mica Schimbare In Sectiunea Intalniri

Recommended Posts

Cum spune si topicul propun o mica schimbare in sectiunea intalniri. Propun sa facem foldere cu numele oraselor in care sa fie mutate posturile cu intalniri pt fiecare oras in parte. Mi se pare mai utila creearea folderelor pt ca in fiecare folder s-ar putea deschide topicuri noi despre intalniri. De exemplu intalnirile din Constanta isi cam schimba locatia din cauza vremi si te pot induce in eroare. Acest lucru l-am observat si la posturile celorlalte orase.

Ce parere aveti?

Edited by MethodRO

Share this post


Link to post

Am notat, cred ca o sa implementam.

Share this post


Link to post

E o idee buna insa ar trebui sa se materializeze/definitizeze niste grupuri de baza pe fiecare oras care sa poata veni la intalnire oricand.

 

Adica sa fie 1-2 sau chiar 3 persoane care sa fie la locul si la ora stabilite neconditionat :D

Share this post


Link to post

E f buna ideea. Poate organizam si in Bacau ceva :)

Share this post


Link to post

In Iasi ne intalnim fiecare cand are timp, vorbim cu o zi inainte si gata. Nu suntem atat de multi si atat de devotati incat sa avem o intalnire stabila intr-o zi anume la o anumita ora. Sistemul actual pentru noi functioneaza binisor. :)

 

PS:Steffyx, daca ai drum te asteptam prin Iasi :) .

 

PPS: Oricum de cate ori a fost cate un membru in vizita prin Iasi am incercat sa fim cativa sa-l primim, s-au facut intalniri ,,speciale'' :) daca membrul respectiv a dat semne ca vine (Mcojo lasa ca te prind eu data viitoare :-W ).

Edited by andreib

Share this post


Link to post

Pai asa am zis si eu, ca daca nu reusim ceva in Bacau, oricum in Iasi ajung destul de des. Relativ des.. si macar acolo sa va cunosc si eu :)

Multumesc, si pana atunci ciao! :)

Share this post


Link to post

Pai de ce nu spui asa fratele meu, intalniri putem face si zilnic in Bacau, dar cu cine??? Nicolaev e destul de ocupat, Hellcat la fel, ceilalti membri din Bacau sunt si ei destul de scumpi la vedere... Eu m-as bucura cel mai tare daca ne-am vedea saptamanal macar, ai PM!

Share this post


Link to post

La noi la Galati suntem destul de ocupati ca sa facem intalniri (si nici multi nu suntem), dar daca vrea cineva sa se intalneasca poate lasa un mesaj in topic. Asa, doar sa ma duc saptamanal ca sa fumez o tigara mai departe de casa si apoi sa am de unde pleca chiar n-are rost.

Share this post


Link to post

Impartirea e o sugestie buna,probabil se va face. In principiu se va impartii in subforumuri:

 

Bucuresti

Constanta

Iasi

Intilniri Generale

 

Mai e un pic de discutat dar f probabil in Wk-end se va face.

Share this post


Link to post

O parte gata, mai e de mutat, ocazie cu care se va face si curatenie

Share this post


Link to post

Saru'mana!!! :drinkers:

Share this post


Link to post

Totul a iesit super. Sper sa se faca cat mai repede curatenie. De acum sa speram ca nu o sa mai existe confuzii.

Share this post


Link to post

Acum poate ne uitati cu rezumatele...

Share this post


Link to post

Mai intai sa se dea liber la clonare umana si dupa aia vedem noi rezumate adevarate. :mrgreen:

 

:osanale: Obi!

Edited by Zmeul cel rau

Share this post


Link to post

Propun infintarea Intaliniri Galati in sectiunea Intalniri! A inceput si pe acolo sa se adune lumea saptamanal. Ce parere aveti?

Share this post


Link to post

Cu conditia ca cel care face topicul sa scrie corect, nu ca tine...

Share this post


Link to post

Da, cred ca trebuie. Noi avem de gand sa repetam intalnirile cu o frecventa convenabila pentru toti. Pana acum suntem vreo 7 parca, si a fost foarte placut sambata trecuta. Am mancat si seminte :) )

Share this post


Link to post

Sa va fie in ceas bun si sa dati o bere c-am dat clickurile necesare :P

Share this post


Link to post

Sa fie intr-un ceas bun Vaxxi.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...