Jump to content
Sign in to follow this  
AND

Renault Megane Facelift

Recommended Posts

velsatis e cea mai urata masina de la renault, si-au luat cea mai mare tapa cu velsatisu ala... si asta nu o spun eu... :D

Share this post


Link to post

Ar fi interesant un Megane Coupe cu botul redesenat, spatele si linia laterala sunt interesante.

post-2032-1134315832_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ce vrei sa spui cu poza aia?

Share this post


Link to post

Ca a fost unul dintre cele mai reusite posterioare din gama Renault. Sustin parerea sarumanului.

Share this post


Link to post

@saruman Pai nu mai au cum deoarece megane-ul coupe a fost inlocuit cu megane-ul CC!!!

Share this post


Link to post

Dar voi ati vazut ce finisaje indoielnice are Meganul asta CC. M-am urcat in unul de asta la un dealer Renault si avea niste lufturi in usi pe care un Espero nou nu le avea iar plasticurile/pielea pentru o masina care se vrea fitoasa sunt naspa rau de tot.

Share this post


Link to post

Testau noul Megan sport pe o pista de curse. In timpul testarii, dupa o tura s-a aprins butonul SERVICE si Meganul nu mai mergea mai mult de 50 km/h. :D Fiabil, n-am ce zice, chiar daca conduce o blonda, totusi trebuia sa reziste > :) Vive la France si blondele!

 

post-124-1165613425_thumb.jpg post-124-1165613414_thumb.jpg post-124-1165613434_thumb.jpg post-124-1165613442_thumb.jpg

Edited by hitman

Share this post


Link to post

Poate au ramas pe stoc si in franta ceva ECU din cele care s-au adus in romania pentru frigidere :) )

Share this post


Link to post

Nu prea am vazut Megane in Paris. Oare de ce?

Share this post


Link to post
Mai naspa e ca in RSR nu vin cu toate dotarile. De ex, nu poti aduce Megane 2 cu tempomat acum la noi.

 

 

Echipare CONFORT (ambianta Privilège) 1,6 16 V / 2,0 16 V / 1,5 dCi 80 CP/ 1,5 dCi 100 CP/ 1,9 dCi

Echipamente standard in plus fata de versiunea anterioara

 

Tempomat si limitator de viteza

4 jante din aluminiu 16"

Tapiterie material textil/piele "grege"

http://www.serus.ro/xls/Fisa%20produs%20pr...ane%20Sedan.xls

Edited by Lucman

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...