Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Contributie

Recommended Posts

Rog pe cel care a dat 120k (autocolant+contributie) la intilnire sa imi dea un MP!

 

Update: a dat banii la 2 intilniri: 110+10

 

Pina ne contacteaza e trecut ca "NECUNOSCUT" http://www.daewooclub.ro/contributii/

Share this post


Link to post

Nu sunt eu respectivul, dar am cotizat si eu acum vreo juma de an 200 de mii pt 3 autocolante userului csergogaby :) >- .

Share this post


Link to post

Gabi a facut o varsare in cont in urma cu mult mai mult timp, insotita de o lista de contributii. Nu gasesc mesajul lui, te rog contacteaza-l pe MP si rezolva cu el.

Share this post


Link to post
Nu sunt eu respectivul, dar am cotizat si eu acum vreo juma de an 200 de mii pt 3 autocolante userului csergogaby :) >- .

 

Nu cumva erau vreo 500 de mii? :-? glumesc... trebuie sa ma uit pe unde am notat... dar din ce tine eu minte pe putinele autocolante pe care le-am dat dupa varsarea in cont nu am primit mai mult de 20-30 de mii pe fiecare, dar poate ma insel... am sa verific si revin

Share this post


Link to post

Nu-am intalnit la benzinaria MOL din apropierea serviciului tau prin februarie-martie parca, eu aveam un Espero argintiu cu numar de BT.

Poti sa treci si 10 mii din partea mea, nu e mare lucru, dar nu am obisnuinta sa uit cifre. Daca gasesti unde ai notat, bine, daca nu , iarasi bine.

Share this post


Link to post

Am in cont o depunere de 50 RON, in data de 04.12.2006. La descrierea tranzactiei e scris asta: CASH/ROMAN/IULIAN SCHI******. Care esti si pentru ce ai trimis banii?

@andreib, trimite lista cu contribuabilii din Iasi.

Share this post


Link to post

Iuly23, set suporti numere +5 autocolante, restul contributie. Suportii si restul vor pleca luni.

Share this post


Link to post
Am in cont o depunere de 50 RON, in data de 04.12.2006. La descrierea tranzactiei e scris asta: CASH/ROMAN/IULIAN SCHI******. Care esti si pentru ce ai trimis banii?

@andreib, trimite lista cu contribuabilii din Iasi.

 

20 ron sunt pentru suporti si autocolante iar 30 ron contributie

Share this post


Link to post

Salut.

Asi vrea si eu un autocolant si poate si suporti de numere. Cum fac?

P.S: cu Daewoo pls, ca am McLaren, dar vreau sa derutez lumea :P . Glumeam, long live the Cielo! :D

Edited by Geo_ZGA

Share this post


Link to post

Vad ca esti din Bucuresti. Vino la intalniri si faci rost acolo de autocolant.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...