Jump to content
Sign in to follow this  
MethodRO

Bug-uri Pe Forum!

Recommended Posts

Banuiesc eu ca este o urmare a politicii anti limbaj IRC insa, uneori, apar ... confuzii :D . In postul initial este scris corect, hai sa incerc altfel "de ce".

 

Offtopic: Doar de curiozitate ... a fuzionat cumva de ce cu CEL sau a avut loc vreo preluare ??? Mi se pare dubios cum site-ul de ce-Shop "vinde" numai produse CEL. Hackereala ???

 

LE: Degeaba am incercat cu "", tot imi inlocuieste ...

Edited by Salex

Share this post


Link to post

=)) a aparut iar chestia aia cu :"cavaleru' apocalipsei "... Nice...

Share this post


Link to post

Pai unde este bug-ul in povestea asta ?

Share this post


Link to post

Da, la aia negativa, care era folosita aiurea (din moment ce nici Facebook, nici G+ nu au "minus" ... incep sa cred ca e in natura umana ca feedbackul negativ sa fie abuzat, chesti descoperita probabil si de ei). Chestiile care merita "plusate" pot fi evidentiate astfel.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Incearca.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Asta nu e bug ... e feature ;) .

 

Toti cei din lista (+ multi altii) au fost "linistiti".

Share this post


Link to post

Bugnebug, mai vad vreo patru, ochiul de soacra nu ma inseala : Nupjigneejuit,Saint666, tisseuriree, wwillym, claud20012, Gooldenna, , trelddeathy, edazaradoonud, , metelkupon, Tintypoutty

 



:shock: Un moderator sa verifice linkul asta http://www.gmclub.ro/forum/index.php/members/?sort_key=members_l_display_name&sort_order=asc&max_results=60&name_box=begins&field_4=google

 

Edited by augustinionut

Share this post


Link to post

Cum iti spuneam, multi deja nu mai pot sa posteze. Din pacate a fost o invaze in ultimele zile, au aparut peste 300 de astfel de "colegi".

Share this post


Link to post

I-am sters pe toti cu Google la profil si am schimbat intrebarea de inregistrare cu una mai grea. E randul lor acu' ... :rambo:

  • Like 1

Share this post


Link to post

Nu imi pot accesa nimic la profil. Cauza? Ce e de facut?

Share this post


Link to post

 


Nu imi merge masina. Cauza? Ce e de facut?

Ai inteles ? :) acu' da detalii. Ce, cum, ce apare, ce zice.

Share this post


Link to post

Nu apare nimic, sefu. Dau click fie la PM-uri, notificatii ... si nici o reactie.

 

Inca de ieri am observat asta, dar am crezut ca ceva temporar doar.

Edited by Viktor

Share this post


Link to post

I-am sters pe toti cu Google la profil si am schimbat intrebarea de inregistrare cu una mai grea. E randul lor acu' ... :rambo:

 

Vezi ca in ultima vreme, pe langa aia cu Google la profil, au mai aparut unii care umplu campurile respective (masina, locatie, etc...) cu cate doua litere aleatorii. Daca gasesti o solutie cum sa-i razi si p-astia tot "in corpore", ma intereseaza si pe mine. :)

Share this post


Link to post

Solutia a fost schimbarea intrebarii cu una mai complicata (filtru de cultura =)) ) si ban pe primele 10 IPuri de pe care se inregistrau spammerii.

Share this post


Link to post

Intrebare: sectiunea 'Masina mea' nu trebuia sa fie inaccesibila pentru cei neinregistrati? Eu de exemplu o pot vedea fara sa fiu logat.

Share this post


Link to post

Nu neaparat. Noi nu "santajam" userii sa se inregistreze ca sa vada.

Singura restrictie e la Bursa...

Share this post


Link to post

Nu mai merge functia "View new content" ?

Share this post


Link to post

Ba merge. Ce anume nu-ti merge, mai exact ?

Share this post


Link to post

A citit toate posturile si nu ii mai arata niuciunul nou. Asta pentru ca lipseste tolin, sebian, tommy, multi altii... :D

 

Share this post


Link to post

Ba merge. Ce anume nu-ti merge, mai exact ?

 

Cand dau "View new content" cum fac de obicei sa vad posturile noi imi da: "Sorry, no new content found." Dar exista posturi noi pentru ca vad ca se posteaza.

Share this post


Link to post

Am testat toate variantele: "content I have not read" "new since my last visit" etc., aceiasi problema...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...