Jump to content
Sign in to follow this  
MethodRO

Bug-uri Pe Forum!

Recommended Posts

Mai lipseste un buton sau nu-l vad eu : ala cu posturile de la ultima vizita.

 

L-am gasit: View new content :)

Parca totusi se misca in reluare fata de versiunea veche.

Edited by lascarica

Share this post


Link to post

Banuiesc ca Vaxxi il scarpina intre coarne :D Daca ar semana cu ala vechi ar fi perfect.Cred ca asta e mai rapid.Parerea mea...

Share this post


Link to post

Primul meu post in noua ... haina :) . Am doua observatii:

1. Desi vad pareri ca forumul merge mult mai bine, la mine merge considerabil mai incet

2. Nu stiu daca este cazul general, insa la mine (cu Firefox) vad ca nu stie sa inchida tag-ul

 

In rest, e un look nou, as putea spune ca imi place. Doar sa ma mai acomodez un pic cu el :D .

Edited by Salex

Share this post


Link to post

Se confirma zicala: "inainte era mai bine".

Share this post


Link to post

Cu IE stie sa inchida quote. Insa si la mine se misca considerabil mai incet. Mai trebuie reduse din informatiile de la user, unde este dublata locatia, puse butoanele de TOP. Vaxxi, ai ce face in noaptea asta, misto ca peste ceva timp se va gasi cineva sa ne injure ca blocam accesul la internetul public =))

A, si poate faci si smiley-urile sa mearga toate in varianta asta :P

Share this post


Link to post

Vezi... nu degeaba te-au făcut unii comunist.. :) )

Share this post


Link to post

Din cauza obisnuintei.Dar acum, la vremuri noi, lucruri noi :D Da' tot vreau ca pozele sa se deschida in taburi separate...

Share this post


Link to post

:) ) Comunist, Ceausescu, dictator, etc. Am pastrat PM-urile "dulci" in arhiva, sa fie acolo...

Share this post


Link to post

Mie imi merge mai greu. Momentan arata urat, dar va rezolva Vaxxi toate problemele, stati linistiti.

Share this post


Link to post

Nu vad butonul care sa ma duca la ultimul post necitit (patratelul ala mic portocaliu). In plus, si mie mi se misca mai greu.

Share this post


Link to post

@NFS: Click direct pe timpul scurs de la ultimul post ;)

Share this post


Link to post

:) ) Comunist, Ceausescu, dictator, etc. Am pastrat PM-urile "dulci" in arhiva, sa fie acolo...

Ăăă... Mircea, de fapt pe Tolin îl făcusem comunist, după postul ăsta:

 

Se confirma zicala: "inainte era mai bine".

 

Da' las' că eşti şi tu un puiuţ de comunist, te ştie lumea... :P

 

LE: Mie îmi place să se deschidă imaginile în aceeaşi fereastră. DAR... nu se poate activa o opţiune gen "fit to window"? Că sunt unele imagini (de exemplu în postul ăsta, a doua imagine) mai mari decât e cazul şi care sunt afişate la rezoluţia originală. Think about it!

Edited by rm.popa

Share this post


Link to post

Poate sunt cam chioara la ora asta, dar nu vad unde sunt mesaje personale.

Share this post


Link to post

Coltul dreapta sus (sus de tot) ai o lista derulanta in dreptul utilizatorului. Pe la jumatate, dai de mesaje :)

Share this post


Link to post

Poate...

Sus - în dreapta, în lista derulantă generată sub user-name, opţiunea Messenger.

Share this post


Link to post

Deci da.Se aseaza super bine in pagina pe 22 diagonala.

Share this post


Link to post

Mda, si la mine merge ca porcul. In plus nu vad sau nu mai exista posibilitatea de a ma duce in cadrul unui topic vechi la ultimul post vazut de mine. Vad ca merge doar sa se pozitioneze la ultimul post din topic, nu mai tine minte unde am ramas.

Share this post


Link to post

E bolnav aspectul forumului ?!! abia acum observ schimbarea...Deocamdata, NU imi place... :wallbanger:

Share this post


Link to post

Daca conteaza parerea unui user simplu(care nu plateste nimic pt forum) : arata jalnic asta nou, plus ca se misca la fel de prost ca inainte, poate o idee mai prost.

Share this post


Link to post

Si la mine se misca greu si in plus de asta arata nashpa!

 

Parerea mea: "oldies but goodies"!

 

PS: Nu imi apare acea casuta pe care o bifam sa ma anunte pe mail daca apar postari noi pe acest topic!

Share this post


Link to post

Pfiuuu drace ce surpriza am avut.

 

Cand l-am deschis nu am fost atent si am mai deschis inca un tab fara sa citesc :D Tot aia

 

Ce sa zic o sa fie chestie de obisnuinta.

 

Cel mai mutl ma enerveaza ca nu stiu care sunt iconitele cu posturi noi, vechi, sondaje etc.

Share this post


Link to post

Nu e chiar de porc...chiar e simpatic, in plus la mine s-a incarcat mai repede...si ma indoiesc amarnic ca am "teava"! Recunosc ca am avut un soc, acum de dimineata...cautam ceva ... daewoo club, parca...si nu semana...dar tot el. Sa-l folosim si pe asta cu placere si in nota regulamentului(Sa Traiti!)

Share this post


Link to post

Cred ca a mai stat Vaxxi calare pe el azi noapte, se misca mai bine decat ieri, dar mai e de lucru.

Ar fi de repus butonul de "top", cel cu care te duci la primul post din pagina.

Share this post


Link to post

Da ! Si la mine se misca infinit mai repede, multumiri Vaxxi :) !

Share this post


Link to post

Recunosc ca am avut un soc, acum de dimineata...cautam ceva ... daewoo club, parca...si nu semana...dar tot el.

He-he, tot "şocat" am fost şi eu aseară, când am intrat pe forum şi-a apărut "varianta" asta. Nu de alta dar o ştiam şi eram obişnuit cu ea de pe alt forum, a cărui adresă eram aproape sigur că n-o tastasem =))

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...