Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Claz Vs Maximus

Recommended Posts

Io tot nu inteleg la care banca ma duc... As avea nevoie de un credit...

Share this post


Link to post

...păi ia-o prin Cişmigiu. O poţi alege pe oricare...

Share this post


Link to post
vad ca mai nou aici daca ceri niste informatii esti privit ca un extraterestru.. cum domnule.. sa ceri informatii (despre avioane, despre gramatica, despre companii aeriene).

 

Stimabile, daca cereai o parere de ex: Ce credeti despre Blue Air? Sau "Ati calatorit cu Blue Air? Cum a fost?" ar fi fost OK. Dar tu ai cerut informatii simple, accesibile oricui doar printr-o prin Marele Nostru Prieten GOOGLE. El poate fi accesat la adresa WWW.GOOGLE.RO.

Nu cred ca e ok sa pui pe altii sa caute pentru tine, ca tu nu ai chef si vrei sa mai deschizi un alt topic. Ai spus ca nu ai gasit preturi si telefoane. Nu ai gasit pentru ca nu ai avut chef. Mi se pare o jignire sa ne intrebi pe noi, poate e unu' mai fraier sa si sune si sa intrebe pentru tine.

Ce ar fi maine sa deschizi un topic: "Vreau sa-mi cumpar pantofi din Cluj. Stiti vreun magazin? Daca da, nu va duceti sa vedeti daca au nr. 43?"

Share this post


Link to post

...ai dreptate nene alx. Ia uite:

post-14-1129097616_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Io n-am inteles nimic :scarpin:

Share this post


Link to post

nici nu e de inteles Ovidiu...daca vrei, deschidem un topic, eu contra ta...si ne intelegem noi :D

Share this post


Link to post
Io n-am inteles nimic :scarpin:

...e vorba că poate dl. Maximus vrea sa-şi caute ciorapi pă net şi e posibil să umple topicu' de cafenea... că-i e târşeală sa întrebe la magazin...

Share this post


Link to post
...ai dreptate nene alx. Ia uite:

 

Nenea, aş dori şi eu o pereche dacă se poate... tot mărimea 43. :*

Share this post


Link to post

n-ai deschis topic, ramai descult!

Share this post


Link to post
(...) sa-şi caute ciorapi pă net (...)

Una din formularile acceptate este sa-si cumpere ciorap dupe net, ca are decat unu'

Ma corectasi tu pa mine, ai? :D

 

n-ai deschis topic, ramai descult!

Mai elevat se zice ramai ca-n romanu' lu' Zaharia Stancu

 

PS: am obosit sa va tot corectez greselile. Cereti sfatul la topicul consacrat. =))

Share this post


Link to post

Mai ia o bere sa prinzi puteri!

Share this post


Link to post

Sincer, am crezut ca Maximus a fost "angajat" sa dinamizeze forumul.

Cu o medie de 15,5 posturi pe zi e recordman la noi pe forum.

post-37-1129101325_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Nu e mai simplu sa se posteze direct AICI ? Scutiti munca unui moderator :banana:

Share this post


Link to post

Adique ce, moderatorii sa stea dejaba?

 

Iete minunea: 11 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)

11 Members: alx, claz, Shenck, ileana, body, cpop, ovi_jer, vasilet, BogdanG, Florinut, Mircea

Cel mai in voga topic!

Edited by alx

Share this post


Link to post
aveti grija sa nu se faca bulion din topice (forum), ca pana la urma tot nu am aflat daca husele de matiz daca se potrivesc pe tico, dar am aflat o gramada de lucruri non-auto...

Maximus, dupa parerea mea, ideea este ca ne-ai sufocat cu aproape 90 (NOUAZECI!) de topicuri în cele 4 luni de când esti pe forum, de la masini de pompieri pâna la gramatica si nimeni n-are curaj sa te opreasca putin! Mai vrei si un forum special creat pentru tine cu noutati din domeniul auto, pe care sa-l moderezi...Adique vrei sa fortezi adminii si moderatorii sa te faca neaparat moderator nene! Vad ca ai o parere foarte buna despre tine...

In momentul în care încep mistourile la adresa ta, indiferent daca vin de la moderatori sau de la membrii simpli, trebuie sa-ti dea de gândit lucrul acesta.

Au mai fost pe forum diversi psihologi (mecmar-napoleon, speranta, don raulo) care ne-au sufocat cu tot felul de lucruri existentiale, însa au plecat asa cum au venit. Deoarece nu reusim toti sa citim atâtea reviste auto sau sa navigam dupa asemenea stiri (deh, unii mai si muncesc!) esti binevenit cu noutatile din domeniul auto dar...atât.

Opreste-te sa deschizi alte topicuri, care mai de care mai ciudate si care sufoca întreg forumul. Na, c-am zis-o!

Florinbad ot Razvad

Share this post


Link to post
Florinbad ot Razvad

 

Ce reprezinta semnatura ta?

Share this post


Link to post

Florin cel Rau, cu masina cu numere de Olt, copilot e Razvan (aici a pecit un caracter)

Share this post


Link to post

Alx, eşti de comă, frate. :) )

Iar ot cred că vine de la Otilo... în limba lui Igen =)) =)) =))

Share this post


Link to post

Ati calculat vreodata cat timp pierdeti zilnic tastand aiurelile astea copilaresti? X vs Y, X+Y vs Z, ... lasati orgoliile "langa tastatura" cand intrati pe forum :) >-

Love U all

Share this post


Link to post

Sau Florin cel Rau de la ...Razvad!

Share this post


Link to post

Da!

Bre wolfman e pentru Cristaky...

Edited by Florinut

Share this post


Link to post

1. Florinbad sta in Razvad ( cred ) care e langa Targoviste ...bah ce tare perspicac sunt...

2. Pot face si io un topic io vs body? :-?

Share this post


Link to post

Nu poti pt ca nu mai e donraulo sa-ti raspunda...

Share this post


Link to post

... dar o sa-l avem alaturi pe cel mai bun prieten: Xanax ;)

Share this post


Link to post

Da' distonocalmu' ce-are, frate bulgar?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...