Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Claz Vs Maximus

Recommended Posts

a plecat maximus ??? adica o sa fie liniste pe aici ?

Share this post


Link to post

pai n-ai simtit inca?

Share this post


Link to post

Salutare la toata lumea! Eu sunt un membru nou aici (relativ), si, recunosc, nu am foarte multe postari la activ. Am fost plecat in interes de serviciu si am lipsit o perioada. Va urmaresc cu mare placere si am o parere formata deja despre voi. Va vad ca pe o comunitate, chiar deschisa, oameni "cu scaun la cap". Citesc acest topic si ma minunez. Nu-mi vine sa cred ca s-a ajuns aici pe acest forum, unul dintre cele mai omogene pe care le-am vizitat. Nu cunosc motivele pentru care s-a ajuns la acest conflict. Am intervenit doar sa fac apel la claz, la voi toti, sa incercam sa-l intelegem pe maximus. Ma gandesc ca e pacat ca acest forum sa piarda un membru. Va amintesc ca atunci cand am cerut un sfat ati fost dispusi sa ma ajutati. Nu am retinut nici un nume, poate ca m-a ajutat chiar maximus cu vreun sfat. Sau nu? Fac un simplu apel la impacare. Daca sunt deplasat, va rog sa-mi atrageti atentia.

Share this post


Link to post
Nu cred ca e vorba de acelasi user...a fost altul mai rapid la inscriere... :D

=)) e liber in schimb nick-ul minimus

 

Am intervenit doar sa fac apel la claz, la voi toti, sa incercam sa-l intelegem pe maximus. Ma gandesc ca e pacat ca acest forum sa piarda un membru.

Si eu vreau sa atrag atentia pe aceasta cale sa ma intelegeti :D ca e prea mult 40% warn pt sufletelul meu... :P plizzzzzzz sa mi-l scada cineva

Share this post


Link to post

Ti-l scot eu, da' tre' sa pun ceva in schimb... Mai am unul de 60% si unu de 80%. Daca vrei, il intreb pe NFS... mi se pare ca mai are un BAN pus deoparte in saptamana economiei ;)

Share this post


Link to post

Maximus a ales sa nu mai viziteze acest forum, asa ca ... stop joc.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...