Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Claz Vs Maximus

Recommended Posts

Spune tot ce ai de spus si nu iti convine in legatura cu mine.. ca vad ca in ultima vreme te iei de mine. Ce au topicurile create de mine? Sondajele alea sunt obscene, nu aveau ce cauta acolo? Is intrebarile din ele asa de groaznice si de neinspirate ? Sau unde e problema?

Share this post


Link to post

Pentru asa ceva exista mesageria privata si/sau vreun messenger.

Share this post


Link to post

eu unul am sperat sa nu scrie nimeni .. nimic

cum ar fi daca toti carora li se pare cate ceva ar deschide cate un 'x versus y'?

 

propun respectuos sa se stearga

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

o fac pentru ca CLAZ este moderator, si ar trebui sa aiba o alta atitudine.. sa ne explice si noua de ce el insusi instiga la off-topic.. cand un moderator ar trebui sa aiba un alt comportament

Share this post


Link to post

:

3.2 Moderatorii sunt persoane care au dreptul de a gestiona mesajele celorlalţi utilizatori ai forumului şi a interveni în discuţii prin modificarea sau ştergerea mesajelor, urmând în acelaşi timp prezentul ghid. Funcţia de moderator implică responsabilitatea peste o secţiune a forumului sau pe întregul forum, fără a fi necesare explicaţii pentru acţiunile efectuate.

 

 

:banana: in traducere directa: ca asa vrea mujkiu lui...si pt ca e bayat valabil :P

Share this post


Link to post

Daca ai vreo problema cu Claz ar trebui sa o discuti cu el personal pe PM si sa o rezolvi... Personal nu mi se poare o idee buna crearea unui topic separat care nu face decat ca lucrurile sa ia amploare intr-un mod in care sigur vei iesi sifonat... b-(

Share this post


Link to post

maximus, cred ca multi de aici ti-au dat deja sfaturi bune, dar daca ele trec pe linga tine, cine-i vinovat?

 

tu esti copil simpatic, dar prin ce spui .. atragi 'off-topic-ul', acum intelegi ?

 

nu pica in mania persecutiei, gandeste de fiecare data inainte de a scrie ceva, si ai sa vezi ca vine si respectul,

stii vorba aia.. daca taceai, filozof ramaneai.. asa.. ai inlaturat orice dubiu

 

hai spor la treaba si nu mai fi suparat, si mai ales... nu deschide un topic 'maximus vs all' :)

Share this post


Link to post

nu sunt de acord! trebuie sa discute aici in vazul lumii, sa ne spunem si noi parerea... eventual il chem si pe dan diaconescu sa va dea la otv!

 

nu sunt de acord! trebuie sa discute aici in vazul lumii, sa ne spunem si noi parerea... eventual il chem si pe dan diaconescu sa va dea la otv!

Share this post


Link to post

Ce-i aia "vs"? :o E vreo boala venerica? :scarpin:

Share this post


Link to post
maximus, cred ca multi de aici ti-au dat deja sfaturi bune, dar daca ele trec pe linga tine, cine-i vinovat?

 

tu esti copil simpatic, dar prin ce spui .. atragi 'off-topic-ul', acum intelegi ?

 

nu pica in mania persecutiei, gandeste de fiecare data inainte de a scrie ceva, si ai sa vezi ca vine si respectul,

stii vorba aia.. daca taceai, filozof ramaneai.. asa.. ai inlaturat orice dubiu

 

hai spor la treaba si nu mai fi suparat, si mai ales... nu deschide un topic 'maximus vs all' :)

 

 

nu pic in nici o manie a persecutiei, daca am ceva cu cineva o transez eu cu el. Insa claz prin faptul ca e moderator, reprezinta intr-un fel forumul, si nu pot sa trec peste faptul ca o da in off-topicuri si glumeste .. zice el nevinovat fara sa ii fi facut nimic. Si oricum, comentariile astea acide nu le meritam pe forum, eventual pe pm..

 

 

Cu ce l-a deranjat ca am vrut sa invat niste lucruri? Ce l-a indreptatit sa ma ia peste picior? Si cu statisticile alea ce era? Nu inteleg unde e problema cu ele.. daca le facea cineva, mai era aceeasi problema, sau ce e?

Share this post


Link to post

Of, of, of, mai omule... CATI ANI AI? Serios, nu e o critica dar as dori, sincer, sa stiu cati ani ai?

Share this post


Link to post

24 de ani, se poate vedea in profil. Insa nu-mi place de nici o culoare sa fiu luat in ras. Asta e.. is ardelean de ala.. :) )

Share this post


Link to post

Varsta tineretii nene ALX varsta tineretii...imediat se aprinde sangele si clocoteste... :>

 

 

@Maximus poate moldovean, ca ardelenii nu se aprind asa de usor... :mrgreen:

Edited by MCojo

Share this post


Link to post

Vezi ca eu am zis destul de tarziu despre chestionarele tale magice...

Asa ca, intai trebuia sa faci Akaionut vs maximus, pe urma Tommy vs maximus, iar abia apoi sa te bagi in seama cu claz vs maximus. (Daca ma uit bine... ce-ar fi sa dam ca factor comun pe maximus in ecuatia asta? :-? )

Share this post


Link to post

pai esti ardelean, moldovean sau maramuresean?

Share this post


Link to post

bre, se-ncinse tarata - n voi? Va spune "cel batran", potoliti-va!

@Maximus ai ceva de impartit cu Claz? Ai admin!

@Clazule, ce facusi tata? Ai exces de acid in vorbe? baga-i cu bicarbonat! :D

Hai pe bune, terminati, inchideti topicul si stergeti-l!

Share this post


Link to post

Insusi Mircea mana-n lupta...

Da' tu ce te bagi?!?

Esti invidios? N-ai decat sa-l rogi pe maximus sa faca un Mircea vs maximus :D

Share this post


Link to post

pai daca claz are el de impartit cu mine.. eu nu am nimic de impartit cu el, atata timp cat sta in banca lui si intelege ca daca are de imi spus ceva (adica daca il deranjeaza ceva la mine) imi spune in pm, nu in sarade pe forum. Caci aici este problema, mai ales ca tind sa cred ca saradele astea nu se vor opri. Asta venind din partea unui moderator, care ar trebui sa stie mai multe despre care sunt indatoririle si comportamentul (pentru ca da exemplu) lui.

Edited by maximus

Share this post


Link to post
(...) eu nu am nimic de impartit cu el, atata timp cat sta in banca lui (...)

Aici chiar nu m-am prins.

Ori ai devenit foarte obraznic (ceea ce e nasol pentru tine), ori ai aflat ca mi-am deschis banca (ceea ce e nasol pentru mine)...

Share this post


Link to post

adica claz atata timp cat nu ai de impartit nimic cu mine , nici eu nu am de impartit cu tine si viceversa. De ce rupi din context?

 

pai daca claz are el de impartit cu mine.. eu nu am nimic de impartit cu el, atata timp cat sta in banca lui si intelege ca daca are de imi spus ceva (adica daca il deranjeaza ceva la mine) imi spune in pm, nu in sarade pe forum.

 

cam asta spuneam. Pacat ca ai inteles numai ce ai vrut tu..

Edited by maximus

Share this post


Link to post

hai ca pana la urma dau turcii...Inchideti topicul!

Share this post


Link to post

Nu se poate... Am primit sarcina sa-l tin pe maximus aici, sa nu mai faca nici un chestionar. :) )

Share this post


Link to post

De ce atâta ceartă. Se presupune că ar trbui să ne înţelegem măcar aici în această realitate.

Eu zic să stingeţi focul.

Share this post


Link to post
Ori ai devenit foarte obraznic (ceea ce e nasol pentru tine), ori ai aflat ca mi-am deschis banca (ceea ce e nasol pentru mine)...

 

Asa ca promotie dai ceva bonus la dobanda? :D

Share this post


Link to post

Aha !Deci ai deschis banca !?!?...Pai poti sa deskizi mai multe topicuri acum cu X, Y, Z vs Claz ..Te-ai ras cu banca asta ..S-ar putea sa te trezesti cu vreun hold up !!! :tongue: ...Si nu neaparat (numai) de pe forumul asta ! =)) =))

 

Bai si mai terminati cu "inkideti topicul, inkideti topicul"!!!!..Ce aveti ceva la scufitza, sunteti prea nervosi sau ce ?!Lasa dom'le topicu' sa vada lumea cat de transparenti suntem i...

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...