Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Regulamentul forumului

Recommended Posts

De pe alt forum:

26. Un administrator/moderator are dreptul oricand sa va zboare lasand nici o urma a existentei voastre pe forum daca considera prezenta voastra inutila. ( aviz userilor inscrisi pentru off-topic si trolling ).

- avem toleranta 0 pentru prostia omeneasca.

 

Nu se poate implementa oare si la noi? :)

Share this post


Link to post

Nu chiar. Rstcenter e altceva decat GMClub.ro.

Share this post


Link to post

De pe alt forum:

”26. Un administrator/moderator are dreptul oricand sa va zboare lasand nici o urma a existentei voastre pe forum daca considera prezenta voastra inutila. ( aviz userilor inscrisi pentru off-topic si trolling ).

- avem toleranta 0 pentru prostia omeneasca.”

 

Nu se poate implementa oare si la noi? :)

 

Fraier e cel care frecventeaza un forum condus de asa personaje.

Share this post


Link to post

"Atentie ce iti doresti ca s-ar putea sa se indeplineasca" :)

Share this post


Link to post

Nu chiar. Rstcenter e altceva decat GMClub.ro.

Si pe nimfomane e la fel :D

Share this post


Link to post

Am o nelamurire vizavi de aplicarea regulamentului la sectiunea Bursa cauzata de unul din moderatorii acestei sectiuni, salex.

Am fost avertizat cu warn si stergerea topicului cand am dat un "up" acelui topic, intelegand faptul ca am incalcat regula - fara "bumping" la Bursa. Ok, am inteles si m-am conformat, insa acum observ mai multi useri care se folosesc de acest procedeu de a-si aduce in fata topicul, fara a fi avertizati.

Unii sunt tolerati si altii nu?...sau cum?...s-a schimbat regulamentul intre timp?

Share this post


Link to post

Salut, si intai de toate, ma bucur ca mai "existi". Long time, no see.

 

In legatura cu subiectul, de unde stii ca respectivii n-au fost si ei avertizati? Din cate stiu, membrii nu-si vad intre ei warn-ul.

Share this post


Link to post

Am fost avertizat cu warn si stergerea topicului cand am dat un "up" acelui topic ...

 

Poti sa imi spui care a fost topicul pe care ti l-am sters ?

 

In ce-i priveste pe "altii" credeam ca discutia de pe MP te-a lamurit; desi ai posibilitatea sa o faci, nu am gasit nici un report de la tine care sa semnaleze astfel de "Up"-uri nepenalizate. Daca esti preocupat de impunerea Regulamentului, de ce nu ne ajuti atunci cind constati o incalcare a acestuia ?

Share this post


Link to post

Buna ziua, vreau sa imi prezint masina (in topical de prezentare al masinilor) dar nu ma lasa sa deschid un nou topic.

De ce ? Imi trebuie un nr de posture sau ce ?

O zi buna

Share this post


Link to post

Da, iti trebuie minim 10 mesaje scrise sau ceri "iesirea din rodaj". Ti-am modificat eu contul, ar trebui sa poti deschide si topic nou acum.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Da, iti trebuie minim 10 mesaje scrise sau ceri "iesirea din rodaj". Ti-am modificat eu contul, ar trebui sa poti deschide si topic nou acum.

 

Multumesc !

Da merge !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...