Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Sugestii

Recommended Posts

Da' eu cum crezi ca m-am captusit? Cadou divin?

Share this post


Link to post

Englezule, nu cunosti, ei pot da warn-uri si din off-line. Clientii sunt cunoscuti, le poti da warn in blind, sigur au facut ceva.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Eu ma luai cu husca de focsani, iar VAXXi era cat se poate de onlain. Asta e, nu se rupe cerul.

Share this post


Link to post

Profesore, este o echipa de moderare care lucreaza exact asa cum ii spune si numele, in echipa. E firesc sa lipsim de pe forum o zi, doua sau chiar mai multe, avem si noi, ca si voi, slujbe, familii, concedii etc.

Share this post


Link to post

In carcoteala maxima care ma anima, va rog sa-mi dati exemplu de o actiune de moderare realizata de verdele Romulus in ultimul an. Sau doi. Si apoi tac. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Domn' teacher, sa intelegem ca vrei sa te oferi moderator si nu stii cum sa o spui? greenguy.gif

P.S. Poate o vizita la profilul aluia verde te-ar lamuri ... de exemplu... :P

Edited by zeneseu

Share this post


Link to post

=)) Cu siguranta... eu de obicei fug DE munca, nu SPRE munca. Am zis deja, unii moderatori sunt pe baricade mereu, altora li se rupe, asta e tot ce ma deranjeaza.

De ce ma deranjeaza? Simplu . Pentru ca 7 oameni interesati ar face mai multa ordine decat 6, in condiile in care divagatiile sunt de bon ton. Oricine prefera o informatie SIMPLA, coerenta in locul uneia imbacsite si risipite in patru vanturi.

 

 

Zeneseule, profilul respectiv mi se pare ABANDONAT, nu stiu cu ce m-ar lamuri.

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Pai la ce sectiune vroiai sa te modereze romulus? :) )

Share this post


Link to post

Vorba unui clasic: "moderare de parcare".

  • Like 1

Share this post


Link to post

La sectiunea " Abandon Scolar De Forum" ;)

 

LE. Parcarea e goala, Maitre.

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

Expresia a facut cariera si daca parcarea era goala. =))

Share this post


Link to post

Romulus era moderat intr-o subsectiune, respectiv intalniri Tg. Mures... Ce inseamna sa nu ai ce face... Daca l-ai fi vazut pe Aztec de exemplu, as fi zis :)

Share this post


Link to post

...Sugerez ca respectivii ( macar 2 la numar) ...

 

Edited by Englishman

Share this post


Link to post

La bursa, de ce sunt atatea anunturi cu dezmembrari cand mai nici unul nu prea mai este "functional"???

Share this post


Link to post

Un anunt este inchis, in general, la cererea celui care l-a deschis. Altfel, de unde poate cineva sa stie daca mai este sau nu ... functional ? Forumul asta nu este comercial, sper ca nu vrei sa sugerezi ca vreun moderator sau admin ar trebui sa verifice si conformitatea cu realitatea a anunturilor :scarpin: . Se lucreaza, ca sa zic asa, pe propria raspundere, atita timp cit se respecta regulamentul forumului.

Share this post


Link to post

La bursa, de ce sunt atatea anunturi cu dezmembrari cand mai nici unul nu prea mai este "functional"???

 

Cand afli de asa ceva, da si tu un semn.

Doar nu vrei sa sunam la toti sa intrebam daca mai e valabil anuntul?

Share this post


Link to post

Si iata in sfarsit o chestiune care pe multi ii macina, rezolvarea multor razboaie personale duse prin intermediul sistemului de reputatie (stiti voi cine sunteti) si raspunsul intrebarii existentiale care mi-ai dat reputatie negativa ?!?!?!1111OMGLOLWTF va aparea in IPB 3.1.

Screen shot 2010-03-13 at 12.27.45 PM.jpg

Share this post


Link to post

O idee buna. Pe cand ipb 3.1? Si daca se poate, cu niste culori ceva mai "inchise", gen interfata initiala... cea mai misto dintre toate!

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Cand l-or termina producatorii de scris, ca nu a aparut inca 71000000.gif vezi ca ai si in prezent 2 skinuri, unul gri si unul aproape negru.

Share this post


Link to post

Stau pe standard, celelalte nu ma atrag. Classic is allways better.

  • Like 1

Share this post


Link to post

Asa zicea si una dintre fostele mele prietene.

 

VAXXi, sistemul ala te da in gat si retroactiv? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post

E precum cazieru' dom'le, la orice post propriu poti vedea cine te-a turnat ... greenguy.gif

  • Like 1

Share this post


Link to post

E o chestie... de cate ori se scrie cuvantul , se face automat link la tutorialul folosirii functiei de . Se poate scoate chestia asta?

L.E. Asa cum s-a intamplat si acum.

 

@zmeu O crema ceva?... :mrgreen:

Edited by zeneseu

Share this post


Link to post

Nu Zeneseu, ala e un ajutor pentru moderatori. Se intampla similar si cu :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...