Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Sugestii

Recommended Posts

In partea stanga a fiecarui post se gasesc datele personale ale fiecaruia:

 

Membru

 

 

Grup: Membru

Mesaje: 596

Înregistrat: 24-July 05

De la: Iasi

Membru # 1,569

Auto: deocamdata pe picioare :D

 

 

La locatia, scrie de la , care mie cel putin imi suna cam manelist, eu as propune inlocuirea ei cu locatie sau din sau orice alta propunere care sa sune mai bine(dati sugestii)

 

Si mi-ar place sa existe in posturi , un indicator de online pentru fiecare user.. se poate? Multumesc anticipat

Share this post


Link to post

Indicatorul pentru on line exista. In SoDdream este pliculetul alb pe fond rosu din stanga butonului "card" care se face gri cand utilizatorul nu e aici.

Share this post


Link to post

si mie imi suna aiurea.. De la ... nasu` mare fara numar, fara numar

Share this post


Link to post

Bine bre, hai puneti "din" :D

Share this post


Link to post

Si daca suna mai manelist, ce are? :headbanger:

@maxiumus: pune si tu Strehaia, Popesti, Frankfurt, Cleajani sau ce vrea sufletzelul tau. :dizzy:

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Merge "locatie". Iar indicatorul de online este foarte vizibil. In TruBlu (preferatul meu...) scrie ON sau OFF... :D

Share this post


Link to post

am inteles si sorry ca nu m-am informat mai bine despre semnificatia lui on/off. tot trublu exista si la mine

Share this post


Link to post
pune si tu Strehaia, Popesti, Frankfurt, Cleajani sau ce vrea sufletzelul tau.

 

Incearca Tartasesti. :mrgreen:

 

PS: Votez pentru "Din"

Share this post


Link to post

Bre, va luati de traducerea mea ? :P toata lumea are "Locatie", am zis sa fim mai originali ...

Share this post


Link to post

da dar suna prost zic eu :drinkers: cel mai bine ar fi atunci din.. echivalentul lui from

Share this post


Link to post

mai am si eu un question : ma uit la mine si vad Cavaler Jedi ... Zic Woauuu .. ma uit la altu si vad simplu membru . S-amu stau si ma-ntreb ..cine m-o fi "botezat asa" si de ce ? :D

Share this post


Link to post

ia vezi ca s-a mai vorbit pe undeva de "nasii" nostri!

Edited by ileana

Share this post


Link to post

Si eu votez tot ptr."Din"

Share this post


Link to post

s-a deschis vreun vot aici??...ca eu nu inteleg!...de ce e asa important daca scrie "locaţie", "din", "de la", "from" sau "locuiesc în"??..sa-i lasam pe cei care s-au ocupat inca de la inceput de forum, sa aleaga..e dreptul lor...au facut treaba excelenta pana acum si sigur o vor face in continuare...daca vor sugestii, ni le vor cere EI !

Share this post


Link to post

pai crede-ne ca nu o facem cu rea credinta ci mai spunem si ce ne doare in privinta forumului, chiar lucrurile marunte ca povestea din topicul asta. Consider ca oricum forumul (cu tot cea ce inseamna: admini, moderatori, useri) iese mai castigat in felul asta. Nu?

Share this post


Link to post

Cand a tradus, Vaxxi s-a gandit la mine. :thumbl:

pe langa toate conceptiile antimanele de pe aici e ceva si pentru sufletelul meu. :tongue:

Sunt de la GALATI, mancatia-s. :dizzy: La iasi nu se prea asculta.

Las ca vedeti voi la Bicaz. :D

Share this post


Link to post

Ca fapt divers, am cunoscut pe cineva care mi-a spus despre cuvantul "locatie" ca este preluat abuziv din engleza, la noi acest cuvant insemnand altceva in trecut (ex. locatie de gestiune...etc). Eu nu ii dau nici dreptate si nici nu-l-am contrazis, dar poate mai meditam pe tema asta...

Share this post


Link to post

as mai avea o problemuta: nu s-ar putea sa avem view new posts si pentru cei care nu sunt logati?

Share this post


Link to post

maximus, new post de la ce? la user se vede ce posturi a citit, iar cand da click pe new post i le afiseaza pe ultimele aparute de atunci. La guest??... new post de la ce? ultima vizita a cui?

Share this post


Link to post

Foarte corect, asta e si motivul pentru care unui vizitator nelogat ii apare tot forumul ca necitit. :)

Share this post


Link to post

ma gandeam sa fie ceva in genul: today posts, care sa ii afiseze posturile scrise in ultimele 24 de ore de cand a intrat el.. ceva in genul acelui today posts, ce se afla si pe autoshow :) >-

Share this post


Link to post

multam fain vaxxi. Inca o problema ar mai fi ca nu am vazut optiune de poll nou.. probabil inca mai lucrati la el.. Si cum vine cu poll multiplu? Mai multe intrebari cu rezultate separate intr-un topic?

Share this post


Link to post

Cand faci topic in mod normal, ai imediat dupa titlu Poll Options - Click here to manage this topic's poll :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...