Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Sugestii

Recommended Posts

Pai cine intra aici pe vinzari cauta o masina eventual cu istoric pe forum, nu cele de pe site-urile specializate.

Oferta lor e mai usor de filtrat/cautat la ei pe site nu aici.

Iar noi daca e sa cautam masina cautam altceva decit Daewoo si Chevy :) vorba lui Tommy...

Sa nu mai zic ca dubleaza posturile la greu...aceeasi masina de 2-3 ori...

Share this post


Link to post

Daca porcariile alea de stiri - sa zicem ca le-am putea intelege (cum a zis si Dl Abramburel) - anunturile NU ISI AU SENSUL!!!! Cauti un sh si nu gasesti ce vrei prin forum - intri binemerci pe auto.ro sau autovit sau bestauto sau care naiba mai sunt - si gata.

 

Care e rostul sa vina talciocurile astea virtuale peste forumul asta? Eu asta nu inteleg!

Share this post


Link to post

Asta era si deranjul, postarile pot fi ignorate prin filtrul optic, ca pana acum.

Eu acelaşi filtru optic îl aplic şi în cazul topicurilor pe care nu le consider ca fiind de interes. Cum aş putea să ignor o postare a unui user (printscreen-urile postate pe pagina anterioară erau doar exemplificative), la fel de bine nu dau click pe titlul topicului iniţiat de el :rolleyes:

Share this post


Link to post

Oamenii spameaza google, ca nu cred ca au 1000 de vizitatori pe care sa ii trimita aici (nu cu continutul ala). Presupun ca de acolo au sosit azi toti astia. Si mai sunt convins ca nu multi sunt foarte interesati de gmclub. Si cand or sa se arda cu google, google o sa arda si gemeclubu'.

Share this post


Link to post

Şi mie mi se pare aiurea spămuiala asta perpetuă.

Şi mă determină să intru pe forum mai rar şi să plec mai repede. Şi nu cred că sunt singurul, având în vedere şi reputaţia căpătată pe forum de partenerii media (voturile celorlalţi).

Share this post


Link to post
... Şi mă determină să intru pe forum mai rar şi să plec mai repede ...

Poate s-a schimbat targetul intre data primei logari si data acestei postari. Pana la urma, una peste alta, tot tu esti de vina, nu te adaptezi la vremi. :) )

Share this post


Link to post

Ma bag si eu putin in seama... pe ultimele pagini (mai exact sase) de la bursa, sectiunea auto, apar in 99.99% din cazuri doar anunturile de la auto.ro.

Avand in vedere ca topicurile sunt blocate fara a avea posibilitatea de a da replici, nu se poate creea un subforum/topic special pentru aceste anunturi ale partenerului media? Prea apar anunturile ca ciupercile dupa ploaie, in plus probabil unele din ele se mai si repeta (unul sigur se repeta); daca esti interesat de vreo masina de vanzare a vreunui membru, te coplesesc anunturile auto ro pana dai de respectivul.

Share this post


Link to post
Avand in vedere ca topicurile sunt blocate fara a avea posibilitatea de a da replici ...

... replici sau minusuri

Share this post


Link to post

E ca atunci când cauţi să cumperi/ închiriezi o casă şi dai doar peste agenţii.

De asta propunerea lui zeneseu mi se pare foarte bună.

Share this post


Link to post
8ccabcb4e5c1d04540cfc29b006b7e44.jpg Edited by Zmeul cel rau
  • Like 1

Share this post


Link to post

Interfaţa pentru android e bestială. Poate fi disponibilă şi ca skin de sine stătător?

Share this post


Link to post

Stanga jos, alegi IP.Board Mobile.

Share this post


Link to post

Buna ziua, o pagina FB a forumului exista ?

Dar o sectiune de STIRI: chevrolet in presa romaneasca / chevrolet in presa straina ?

multumesc.

Edited by Vasea30

Share this post


Link to post

Multumesc de accept!

Ar trebui sa aveti si o pagina FB, pe care s-o anuntati la toti, printr-un mesaj in blog de pe forum.

Share this post


Link to post

Facebook este un site proprietar, unde nu exista control asupra informatiilor. Tot ce scrii acolo se incadreaza in termenii licentei de utilizare Facebook, pe care daca ai fi citit-o ai fi observat ca este extrem de restrictiva si limitata. Drepturile asupra continutului sunt tot la mana Facebookului, si daca li se nazare lor ca nu le place ceva, poate disparea imediat - si nu ai ce face. Despre implicatiile asupra intimitatii si vietii personale nu mai vorbesc.

 

Pagina de mai sus nu este o pagina oficiala, promovarea forumului nu se face prin Facebook. Informatiile sunt pe forum si acolo vor ramane.

Share this post


Link to post

Fara suparare, cred ca exista viata si fara Facebook....

  • Like 1

Share this post


Link to post

Va salut colegi!


Stiu ca intrebarea mea nu are legatura cu acest topic dar am o intrebare.Am un Cielo din 1996 si vreau sa ii schimb scaunele de pe fata si vreau sa stiu de pe ce modele Opel se potrivesc?!


Multumesc anticipat. :osanale:


Share this post


Link to post

Regulamentul il citisi? Ia incearca cu search, in sectiunea de piese cielo, ca aici la despre forum si Sugestii esti way off topic!

Share this post


Link to post

Cand punem un anunt trebuie sa asteptam pana se dezbata moderatorii pt validare?

Share this post


Link to post

Botonasul "New Content" nu poate fi facut ceva mai marisor ? Ca eu cu cioatele mele dau pe linga el intr-o veselie .

 

Sau sa-mi iau tableta ...

 

:mrgreen:

Edited by Viktor

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...