Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Cutremur

Recommended Posts

Poate ca azi (deh ziua indragostitilor) au "prestat" mai multi in acelasi timp si... :>

 

E bine ca la noi sunt la adancime mare nu cum sunt prin turcia, iran...de suprafata. :shocking:

Share this post


Link to post

Nu dormeam, l-am simtit eu dar a fost ok, . A venit ala marele care vine la doi ani odata.

Edited by hitman

Share this post


Link to post

Eu l-am simtit. Dar cum dormeam eu n-am realizat pe moment daca e cutremur sau e de la saltea. Incepuse sa se lumineze de ziua.

Share this post


Link to post

Si eu dormeam cand s-a produs. Am simtit si am realizat ca e cutremur, pentru ca vibra usa si sigur nu era vreo fantoma. :mrgreen:

Share this post


Link to post

Kum am un somn usor, l-am simtit din plin, deja eram tensionat ca un arc in cazul in care incepea mai tare ma pregateam sa sar din pat sa-i trezesc pe ai mei, problema e ca am adormit foarte greu dupa aceea...

Share this post


Link to post

Eu as zice sa nu se mai programeze cutremure imediat dupa ce adorm eu. La ora aia, putea sa vina si Angelina Jolie sa imi propuna ceva si nu ma sculam trezeam...

Share this post


Link to post

... putea sa vina si Angelina Jolie sa imi propuna ceva si nu ma sculam trezeam...

 

Ei nu, sa vezi atunci cutremur.> :)

Share this post


Link to post

Pfoa... au mai fost 2 azi. :scarpin:

Share this post


Link to post

Cum de le simtiti bre... :wallbanger: ... oi fi eu mai nesimtit :rolleyes:

Share this post


Link to post

L-a simtit prietena mea, a zis initial ca misc eu patul, dar cand a inceput sa se miste si monitorul si sa faca zgomotul ala specific plasticului era convinsa deja :D Deci a fost si pe la Constanta.

Share this post


Link to post

Cum de le simtiti bre... :wallbanger: ... oi fi eu mai nesimtit :rolleyes:

 

Simplu... am dat click mai sus, am citit, am vazut unde e... :rolleyes:

Share this post


Link to post

L-a simtit prietena mea, a zis initial ca misc eu patul, dar cand a inceput sa se miste si monitorul si sa faca zgomotul ala specific plasticului era convinsa deja :D Deci a fost si pe la Constanta.

 

Casatoriti-va! Sa vezi dupa aia ca o sa doarma dusa, de nu va mai simti nici cutremurele de grad 9.

Asa acum sta cu ochii in tavan noaptea si se gandeste: ma iubeste, nu ma iubeste, ma ia de nevasta, imi da papucii... :)

  • Like 2

Share this post


Link to post

:) ) Buna gluma, casatorie = leac anti-cutremur. Dupa, el sta cu ochii tinta in tavan, am comis-o. :mda: =))

Share this post


Link to post

Casatoriti-va! Sa vezi dupa aia ca o sa doarma dusa, de nu va mai simti nici cutremurele de grad 9.

Asa acum sta cu ochii in tavan noaptea si se gandeste: ma iubeste, nu ma iubeste, ma ia de nevasta, imi da papucii... :)

 

De acord. Nici eu nu l-am simtit :D

Share this post


Link to post

Cu adevarat trist urmarile cutremurului din Turcia.

Intrebarea nu e daca, ci cind va lovi un nou cutremur in romanica. La cite buline are buhale pe cladiri si la cum se construieste ... ceva de groaza, or sa cada ca popicele !

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...