Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Flood Control

Recommended Posts

Incepe sa ma calce pe nervi acest flood control care nu te lasa sa dai click pe link-uri daca o faci ceva mai rapid :spumelagura: Inteleg ratiunea pentru care a fost facut, insa nu se poate mari intervalul de timp la care intra in actiune? Caci eu is obisnuit ca sa dau click rapid pe ce ma intereseaza.. ca un fel de robotel :P Se poate deci? eventual sa ni se explice la ce fapte reactioneaza :rolleyes:

Share this post


Link to post
Flood Control, o masura cam excesiva

Da' cit de rapid dai pe butoane? :shock: Eu unul m-am lovit numai de vreo 2-3 ori de "masura" asta.

 

Printre alte fapte bune, mai scade si incarcarea pe server, ceea ce se traduce in timpi de raspuns mai buni pt toti.

Share this post


Link to post

destul de rapid mai ales cand ma plimb intre search, today posts si indexul forumului.. daca se poate sa se mareasca macar timpul la care raspunde aceasta autoprotectie ar fi bine.. daca nu, traim si asa..nu-i problema..

Share this post


Link to post

Forumul nu are inca atata trafic incat sa se justifice reducerea acestei perioade. Cu alte cuvinte, in 20 de secunde fii sigur ca n-o sa apara mai mult de 1-2 mesaje noi. Clickaie si tu mai rar :P

Share this post


Link to post

... sau foloseste "Back" pana la pagina cu rezultatele anterioare ale cautarii.

In esenta Vezi Subiectele Noi este un search automat. Te poti duce la ultimele rezultate (de acum 10-20 secunde) cu back si sunt la fel de corecte ca si cand ai da searchul din nou.

 

Si eu m-am lovit de ea din obisnuinta de a apasa pe butonu ala dar m-am invatat sa folosesc si back.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...