Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Cum facem promovare la Forum?

Recommended Posts

Imi pare rau dar a mea e mai tare...google e primul motor de care functioneaza cu ulei =)) :banana: =))

post-74-1105514295_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Vreau si eu un sticker din ala cu www. si mai vreau si o insigna daca exista.

Share this post


Link to post
Vreau si eu un sticker din ala cu www. si mai vreau si o insigna daca exista.

 

Despre autocolante se discuta aici http://www.daewooclub.ro/forum/index.php?showtopic=914&hl=

de insigne nu stiu nimic, daca vrei insigna ti-o cedez pe a mea, de la AAA :drinkers:

 

...aaa, si pune si tu la profil orasul unde locuiesti, sa stim si noi...daca nu e secret, bineinteles...

Share this post


Link to post

Sorry, mai scapa omului cate ceva, batranetzile, deh.

Share this post


Link to post

DaewooClub a fost indexat ~24h de Google, aproximativ 1700 hit-uri în acest timp, iar acum la căutarea după "daewooclub" suntem pe locul 1, în faţa celor de la daewooclub.com :mrgreen:

Share this post


Link to post

Am fost detronati de daewooclub.com , acum sintem iar pe locul 3 (primele 2 sint .com)

Share this post


Link to post

Pe google al meu suntem tot primii.Cred ca al tau e defect Shenck-ule :banana: :banana:

Share this post


Link to post

NU, cred ca tu cauţi doar în română

google.jpg

Share this post


Link to post

Bun, dar la un lucru tot nu v-ati gandit: cineva care doreste sa gaseasca un club daewoo da o de tipul "daewoo club". Incercati si o sa vedeti rezultatele... :-? Problema aceasta mi-a spus-o si Tolin_afc care ne-a descoperit dupa lupte seculare de cautat pe Google!

 

Revenire:

- am dat o cu "cauta in WWW" si m-am plictisit dupa 300 de numarari :(

- am dat o cu "pagini din România" si am gasit forumul la nr.78 ...

Edited by florinbad

Share this post


Link to post

Eu i-am dat "daewooclub" in www si tot primii suntem.

Share this post


Link to post

Nu, omule, cauta dupa 2 cuvinte "daewoo club" si o sa vezi ce iese...

Share this post


Link to post

Da, aşa e: la căutarea cu cuvintele separate ... pauză.

 

Însă, faptul c-a indexat foarte multe topicuri ne dă câştig de cauză când se interesează lumea de ceva concret despre maşini (şi nu caută cluburi :) ). Lista completă cu căutările care au ajuns la noi o găsiţi la:

 

http://www.daewooclub.ro/statistici/awstat...keyphrases.html

Share this post


Link to post

Am vazut ca si daca cauti Golanul ajungi pe daewooclub. Dar la si ce topic dedicat avem, chiar poti sa te documentezi aproape complet despre Golan, fara a mai apela in alta parte :>

Share this post


Link to post

Locul 1 la căutarea după "daewooclub" ... la căutarea după "daewoo club" ... undeva îngropaţi pe a n-şpea pagină :D

Share this post


Link to post

...degeaba suntem pe a tzshpea pagina, se pare ca suntem invadati... baieti mai intrati si voi pe forum ca ne-au atacat vizitatorii...

post-74-1106135260_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Uite exemplu de robot de indexare nesimţit :mda: de la Inktomi.

inktomi.jpg

Share this post


Link to post

Avem 666 membri > :) > :) > :)

post-76-1106206150_thumb.jpg

Edited by florinbad

Share this post


Link to post
Uite exemplu de robot de indexare nesimţit  :mda: de la Inktomi.

 

Uite asa se explica si recordul ala de pe prima pagina! :D

Share this post


Link to post
Uite asa se explica si recordul ala de pe prima pagina! :D

Io as reseta contoru ala... si l-as pune sa arate numai numarul userilor inregistrati!

Share this post


Link to post

Ba al nostru-i mai frumos!

 

Am trecut zilele aste pe la VW forum si e incomparabil de scazut ca nivel.

Al nostru se misca natural si nu astepti cinci minute sa-ti deschida nu-s ce topic, nemaivorbind ca gasesti chiar comentarii la obiect, nu aberatii inculte.

 

Probabil ca atunci cand ai masina de 'jde-mii de euroi, nu te mai intereseaza ce se-nvarte pe sub capota, de ce scartaie nu-s ce garnitura sau ce-i aia o bucsa.

Share this post


Link to post

Deci nu a facut nimeni un tipar la fluturasi (adica un mesaj standerd pe care sa-l imprimam si sa-l distribuim la potentialii membri ai forumului), eu unul m-as baga la treaba asta, astept raspuns, numai bine

Share this post


Link to post

Sa stii ca n-ar fi o idee atat de rea. M-as baga si eu pentru binele forumului. :D

Share this post


Link to post

E posibil sa nu fie chiar inspre binele forumului si de aceea nu s-a facut. Cititi topicul asta mai bine caci aceasta posibilitate s-a mai discutat. :rolleyes:

Share this post


Link to post

Sa vorbim cu un moderator sa-i dea un warn de 10%, ca precis e offtopic :-?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...