Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Cum facem promovare la Forum?

Recommended Posts

exista un revers al medaliei. uitati-va ce se intampla pe daciaclub.ro

pe masura ce se aduna lumea sunt din ce in ce mai multe "uscaturi" care fac viata grea :(

Share this post


Link to post

se baga in discutii fara sa stie despre ce este vorba, dezinformeaza... daca ai nevoie de ceva trebuie sa sapi adanc ca sa gasesti ceva.

Share this post


Link to post

Pai sunt si f. f. multi posesori de dacie... si multi posesori de alte marci.

Nu cred ca vor fi probleme la noi :)

 

Cine face fluturasul?

Share this post


Link to post
exista un revers al medaliei. uitati-va ce se intampla pe daciaclub.ro

pe masura ce se aduna lumea sunt din ce in ce mai multe "uscaturi" care fac viata grea :(

 

Aici ai drepatate. Garantat, pe masura ce se aduna mai multi o sa inceapa problemele. Acum lumea de pe forum woo e ok, sint baietzi de gasca si cu bun simtz (99,99%). Mai incolo precis se impute, cind o sa se adune 1000-1500 o sa apara si baietzii care posteaza de dragul de a posta sau vor sa se rupa in figuri. :compupunch: Bleeaaah! Iar saracii moderatori o sa aiba la greu de munca.

Share this post


Link to post

pai asta e faza... vor avea full time job sa sterga/sparga mesajele in util si de prisos. iar butonul de REPORT va deveni absolut necesar :(

Share this post


Link to post

Hihi! nici n-am iesit bine cu nasul in lume si ni se cinta prohodul ... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post

...io cred ca e mai bine fara fluturasi. Forumul creste destul de bine si, mai ales, constant. Cu fluturasi cred ca vom avea parte si de multa bascalie...

Asa, in schimb, vin si raman doar "indragostitii"... :-D

Share this post


Link to post
exista un revers al medaliei. uitati-va ce se intampla pe daciaclub.ro

pe masura ce se aduna lumea sunt din ce in ce mai multe "uscaturi" care fac viata grea :(

eu zic ca nu se pot compara cluburile. sunt mult mai putini posesori de daewoo-uri si mai ales tineri, asa ca noi.

Share this post


Link to post
...sunt mult mai putini posesori de daewoo-uri si mai ales tineri, asa ca noi...

 

In Bucuresti a inceput sa "puta" de atatea Matizuri (de exemplu!)... cred ca si prin tara. Ai putintica rabdare...

Share this post


Link to post

Copiii moshului, hai sa facem o "curatenie generala" a tuturor topicurilor si sa pastram din ele numai ce este esential, ca un fel de mini-rezumat. O sa dispara toata vorbaraia din ele. Cei care vor sa mai posteze la topicurile respective sa nu mai fie lasati sa scrie de dragul scrierii ci doar sa scrie la obiect, astfel incat sursa de informare sa fie gasita in timp util, fara nervi si fara injuraturi!

Share this post


Link to post

asta ar cam reduce din personalitatea forumului, lucru care nu ar fi tocmai placut.

in schimb se pot face rezumate doar cu posturile la obiect si cu informatii utile, dar este cam aceiasi mancare de branza, adica mult de munca.

Share this post


Link to post

Pai, de exemplu, topicul "Voi ce masina ati alege?" poate fi rezumat astfel:

"Dupa lupte seculare, care au durat o saptamana, Mr.Hitman, la sugestia armatei de forumisti si-a ales, in sfarsit un Cielo care de fapt s-a dovedit a fi un Albea cu iz de Yaris si moaca de 206 bashca bare de Lada Niva :twisted: :lol: :P " Vezi ce scurt a fost? (cat spatiu am economisit? :-D )

Share this post


Link to post

Ăştia de la trafic.ro ne cam minciunesc ...

 

29(28) Forumul DaewooClub Romania

Locul 743 în clasamentul general

1.210 (-139) vizite

48.521 (-4.460) afişări

Share this post


Link to post

Cum adica ne minciunesc !?!?Ce, suntem mai buni sau mai rai!?....

Share this post


Link to post

Cred că trebuiau să fim "pe plus" acolo, ca la poker... în fine.

Share this post


Link to post

Dat fiind că trafic.ro ne minte cu neruşinare (sau au un sistem de contorizare pe care eu nu-l înţeleg), de vreo 4 zile încoace numerele de vizitatori şi afişări fiind tot în scădere (deşi activitate pe forum este berechet), am decis să fac publice statisticile _mele_ generate din log-urile serverului web.

 

Share this post


Link to post

:satraiti: Asta da statistica! Atunci ce mai are rost sa tzii ptratzelul ala de la trafic.ro pe ecran?

Share this post


Link to post

Vreau să le compar :twisted:

Share this post


Link to post

Am facut "reclama" la forum si sper ca am procedat corect . Mai precis am primit de la Daewoo un chestionar in care se cereau diverse inf. despre gradul de satisfactie referitor la masina , servicii, service , dealeri . Ei bine ultima intrebare era ce trebuie sa faca dep de marketing (cred) al Daewoo , iar raspunsul a fost sa "citesca in mod constant cele discutate pe daewooclub.ro" . Sper ca am facut bine !! :-D

Share this post


Link to post

Doamne, nu-mi cade si mie-n mina un chestionar de-ala! sa vezi ce mi ti-i scutur!

Share this post


Link to post

nu cred ca ne ajuta cu nimic. departamentul de marketing va face un studiu si detalii de genul "a zis unul ca dwc.ro ceva" nu o sa ajunga mai departe.

 

cu toate astea, puteti sta linistiti, forumul este citit si rasfoit de multi, chiar mai putini afectati de insiruirile de litere de aici decat DAR...

Share this post


Link to post

Avem forum bun, avem şi musafiri :D

gugle.JPG

Share this post


Link to post

Buey, da ce lucru rusinos am facut de mi-ai cenzurat numele? Ma simt ca la Urmarire Generala! :">

Share this post


Link to post

Google mă numesc, caut eleron ! =))

gugle_cauta_eleron.JPG

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...