Jump to content
Sign in to follow this  
hitman

Despre telefoane mobile

Recommended Posts

Am primit acum vreo 10 min un tel cu numar privat, am raspuns si s-a auzit o voce de fata care a inceput sa indruge ca m-a vazut aseara in discoteca si daca nu vreau sa ies cu ea. Mi sa parut ciudat si am inceput sa pun intrebari aiurea la cre ea nu rasp. deloc concludent, asa mi-am dat seama ca era robot asa ca am inchis!!

 

Ce parere aveti?? poate fi ceva ciudat, vreo smecherie ceva???

Share this post


Link to post

Cum sa fie robot si sa si raspunda, chiar daca neconcludent... Era mai prostanaka fata, si atata...

Share this post


Link to post

Nu, nu, dadea raspunsuri la intrebarile normale si previzibile pe care le poate pune un om normal!!!

 

P.S. eu nu sunt un om normal!!!!! :D

Share this post


Link to post

Concluzii posibile:

 

- tu esti de fapt robotul

- tipa era beata sau drogata

- acu te-ai trezit

- ai screensaver audio la telefon

 

:tongue:

Share this post


Link to post

suna a blonda ?

Share this post


Link to post

Ia vezi daca mai ai credit... Poate era fata Morgana aia de papa centzii...

Share this post


Link to post

credeti-ma pe cuvant ca nu am chef de glume, poante etc. faza e pe bune!! Si vreau sa stiu daca exista vreun risc ceva sa infecteze telefonul sau alte chestii !!!

 

NU GLUMESC!!! X( X( X(

Share this post


Link to post

Chiar asa mai Maniakule, sa zici tu saru' mana la robot ?

Share this post


Link to post

Hmmm... Ce telefon ai? Din ce an, cu ce versiune de soft?

Share this post


Link to post

:o fftopic: Pai te-a tinut de vorba exact cat sa te localizaze (vezi Matrix); tre' sa urce scarile de-acu'... Vezi poate vine cu gashca de nimfe!

 

Pe bune, verifica-ti creditul!

Share this post


Link to post
Chiar asa mai Maniakule, sa zici tu saru' mana la robot ?

 

Trebuia "pupa-ti-as integratul", corect ? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Hmmm... Ce telefon ai? Din ce an, cu ce versiune de soft?

 

Nokia 6260 2005 nu stiu varianta de soft stiu ca are symbian(sau cum dracu' so' scrie)

Share this post


Link to post

ce cod PIN si PUK ai si care e mesajul de intampinare al telefonului ?

dar IMEI-ul ?

 

:dizzy:

Share this post


Link to post

Auleu!!! Daca e softul de pana in septembrie 2005 e naspa, are un kkt de bug de securitate la Symbian (OS v7.0s, Series 60 v2.0 UI parca) si se poate ca cineva din exterior sa profite, ca la PC-uri. Si inca nu e patch pentru asta, nici firmware!!! Fii si tu atent, ce naiba, nu mai raspunde la orice apel!!! Imi arati joi sa vedem daca a patit ceva!!!

Share this post


Link to post

vezi ca poti sa afli numaru .suni la connex si zici ora/data .. si iti zice numaru(da costa) b-(

Share this post


Link to post
Auleu!!! Daca e softul de pana in septembrie 2005 e naspa, are un kkt de bug de securitate la Symbian (OS v7.0s, Series 60 v2.0 UI parca) si se poate ca cineva din exterior sa profite, ca la PC-uri. Si inca nu e patch pentru asta, nici firmware!!! Fii si tu atent, ce naiba, nu mai raspunde la orice apel!!! Imi arati joi sa vedem daca a patit ceva!!!

 

daca vii, ca in ultimul timp ai cam dat bir cu fugitii!!! Sper sa vii si cu noua achizitie ca sa ma holbesc si eu la ea nitel si sa-mi sterg balele de la gura =P~

Share this post


Link to post

Pai o sa vin macar sa-ti repar tie telefonul... Da' vezi cu balele ca nu-mi acopera aia de la CASCO daunele... :tongue:

Share this post


Link to post

Ca doar n-or fi acide balele alea...

 

L-a sunat si pe fiu-miu o gagica si-a ramas cu 7 centi din ceo vreo 8$ de pe cartela...

Share this post


Link to post

Cum dreaku?

 

Si daca io-s pe abonament cum imi haleste creditul? :tongue:

Share this post


Link to post

Vezi tu la factura cum... Adica o sa faci un credit sa platesti factura... :tongue:

Share this post


Link to post

ce caterinca. chiar e posibil?

Share this post


Link to post

Bai piticule nu este nici o gluma!!! X( chiar nu ati inteles pana acum ca nu glumesc?? Sa vezi ce glume i-ti dau joi!!! :mda:

Share this post


Link to post

joi sunt undeva langa campina. eu ce sa iti fac daca te vrajesti cu roboti telefonici ? :P

Share this post


Link to post

hahaha ce tare :D . Aveai nevoie de tel cu sistem de operare nu? :D

Share this post


Link to post
L-a sunat si pe fiu-miu o gagica si-a ramas cu 7 centi din ceo vreo 8$ de pe cartela...

 

 

acu' imi dau seama de inocenta parintilor. asa ii zic si eu lu' tata, iar acum m-am convins ca saracutul ma si crede!!!

 

hahaha ce tare  :D   . Aveai nevoie de tel cu sistem de operare nu?  :D

 

@and: asta e din ciclul "na, ba ti-ai luat telefon de figuri, acu' uite ce patesti. mai bine ramaneai la 3310. si era si mai ieftin"

se pate inlocui "telefon" si "3310" si cu un nume de masina...

 

@maniaku: imi pare rau, mosule. daca devine inoperabil, iti aduc joi un tomberon mic si verde in care sa il arunci!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...