Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Kitsch-URI

Recommended Posts

asa e... sunt gandite ca si butoane de overboost dar, pe masinile fara umblaturi la motor.. sunt folosite pt claxon. nu vad unde e problema. eu am avut de comentat doar la "si-a facut volanul sa arate ca unul de playstation"

Share this post


Link to post

BAY, nu mai pociti numele masinii rege!

PORSCHE se scrie cu s nu porche!!!

nici macar nu stiti cum se scrie marca si vreti sa stiti cum se ridica eleronul automat INCEPAND cu 120km/h si variind unghiul (si apasarea) in functie de viteza.

in curbe, eleronul NU are nici-un rol!

iar daca este pus pe o masina cu mai putin de 250 de cp este KITCH! fara rol functional.

Share this post


Link to post

sa inteleg ca eleronul de pe sx e kitsch, pe dsn, slz si ca tt-u na fost rechemat sa i se puna eleron ca nu avea rol in curbe , nu?

Share this post


Link to post
BAY, nu mai pociti numele masinii rege!

PORSCHE se scrie cu s nu porche!!!

:o fftopic: ALX..stii cata lume scrie porche? incredibil dar la servici ma confrunt cu asta zilnic aproape (cred ca in peste 50% din cazuri cineva scrie porche). Si nu stiu de ce :uff: . Am ajuns sa ii intreb pe cei care scriu asa ca de ce scriu asa (si nu e vorba ca mananca o litera din greseala ci chiar asa cred ei ca se scrie). Am auzit si un zvon ca cei de la Porsche Romania ar avea mailul cu @porche :D

Share this post


Link to post

logan cu bullbar l-am pus si la stiri-logan

post-919-1111703097_thumb.jpg

Share this post


Link to post

E superba mai lipseste plugu' :D .

Share this post


Link to post

si un tip la volan cu bratul descoperit si un tatuaj cu o sirena si aventual inca unu pe care sa scrie Tantza. =)) Cum ma cum sa pui asa ceva...deja ma bate gandul sa imi pun si eu pe Tico =))

Share this post


Link to post

Păi nu vezi ce număr are? Omu işi dorea un Rovăr!

Share this post


Link to post

ti-am zis ca razi cu lacrimi :) ) =)) cred ca omu' e :dizzy:

Share this post


Link to post
Până una alta, la noi sunt la mare căutare stickerele ce imită buşonul de benzină argintiu şi LED-urile albastre  :rambo:

 

ia vezi nene cu ledurili albastri ca ma calci pi bombieu!!! :D pi mini si pi altii di pi forum!!!! specifica te rog, care leduri albastre, de unde? cadaca zici de alea din bord, esti mincat :tongue:

Share this post


Link to post

itzi dau eu raspunsul... :D

cre'ca se refera la alea de la tzasnitoarea de parbriz, din faruri si de la oglinzi, am vazut , in general la dacii in general de provence sau bucuresteni kikiosi(no ofence)

nu-i asa?

Share this post


Link to post

de unde shtii ca e em3? poate e em5, mai stii? cine stie ce monstru o avea sub capota.. =))

Share this post


Link to post

poate se refearea omul la "laserele de ceata" de pe capota :dizzy:

Share this post


Link to post

O yaaaa :banana:

P3130273.JPG

Share this post


Link to post

Aoleu, mamaaaaaa ii mai trebe neste aripi pe lateral si gata "Aveon"

 

=)) =)) =)) deja m-i se face :-&

 

Doar sa fiu beat sa-mi fac asa ceva pe masina :heavydrinker:

Share this post


Link to post

Am mai vazut "eleroane" din astea si pe alte mizerii de troace carora exact asta le lipsea. Cred ca proprietarii habar nu au la ce foloseste, cum se foloseste etc. Le-au pus doar ca sa arate a masina de curse, poate doar curse de şobolani ca leşinăturile astea abia daca ajung la 70 la ora in pantă si cu vânt din pupa. > :)

Share this post


Link to post

Am pus-o si la bancuri dar merge si aici: dacia Sokataaaaaa

post-74-1113458748_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Toata lumea care trecea pe la fostele intalniri il cunoaste tocmai de aceea nu mai fac alte comentarii. Pozele cat de cat vorbesc de la sine. Stop-urile sunt facute cu niste LED-uri NU DE LA NOI SI NU FACUTE DE NOI...DOAMNE FERESTE!

post-109-1113507797_thumb.jpg

post-109-1113507837_thumb.jpg

post-109-1113507869_thumb.jpg

Edited by Shenck

Share this post


Link to post

OZN la noi in sat :dizzy:

Share this post


Link to post

Masina aceea este un kitch ingrozitor. Imi pare sincer rau de ea. Si 'demarajele' ei in speranta de show of sunt ingrozitoare.

Share this post


Link to post

Ca sa nu mai vorbim de ceasurile plasate pe montantul fata stanga 3 la numar care sunt luminate dar nu indica nimic...ma intreb eu asa ce zice el de tot trece pe acolo ca ne oftica pe noi ca nu avem asa ceva? A si apropo nu stiu cati ati observat sticker-ul cu "NO SPEED LIMIT" facut la imprimanta!

Share this post


Link to post

daca il vede micutu, il face pachet si-l trimite la calarasi sa se inece in Dunare...

Share this post


Link to post

...uite acilea profesionalu', dom'le! Sa mai ziceti ceva... :dizzy:

post-14-1116510568_thumb.jpg

Share this post


Link to post

asta gti autohton domne...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...