Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Kitsch-URI

Recommended Posts

L e de la codita (care de fapt e aripioara), nu te-ai prins.

Share this post


Link to post

Referitor la codite, ieri am vazut fost noastra masina, supernova argintie. Si-a pus romanul haripioara, mama ai de viata. Mi-a sarit in ochi numarul (l-a pastrat omul) si aripioara. Ce mai, e la moda sa ai rechin.

Share this post


Link to post

Volkswagen power fuel 0.o

post-10557-1211700889_thumb.jpgpost-10557-1211700896_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Volkswagen power fuel 0.o

 

Mah fratilor, spuneti-mi si mie ca sunt mai batut in cap, ce dracu de rol au prostiile alea? Ca estetic in nici un caz...Pacat de solnita aia, era mai frumoasa asa rosie si simpla cum era.

Share this post


Link to post

Pe masina scrie :

730i - SUPER TARE FRATE !

 

post-3313-1212055785_thumb.jpg

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Doamne pe cate forumuri am vazut masina asta si in cate ipostaze. Ce-o fi fost in capul lui cand a pus ala? Banuiesc ca i-a luat cel putin 5-10 min; oare in timpul asta nu s-a trezit "Ba de ce fac eu asta pe o limuzina?"

Share this post


Link to post

Iti dai seama ca este probabil de o anumita etnie si a fost adusa din italia sau spania.

Dar intrebarea e alta: Cum de nu e diesel?

Share this post


Link to post

Pacat de masina, mare pacat.

Bine, asta e cam distrusa dar ca si model, eeeee

Share this post


Link to post

De la mine are o bila alba. La motorul pe care il are, eu demult o vedeam abandonata pe dreapta.

Dar chiar merge rabla aia, judecand dupa multitudinea de poze in care apare pe forumuri.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

mie numarul "BMV" si "730i SUPER TARE FRATE!" imi suna mai mult a ironie si caterinca decat a kitsch...

Share this post


Link to post

Se pare ca nu numai la noi au prins evacuarile cu leduri

 

post-6093-1212560199_thumb.jpg

 

 

P.S. Scuzati calitatea imaginii.

Share this post


Link to post

Pai si-o fi cumparat Loganul Sh de la unul din Romania si crede ca asa e ea din fabrica cu leduri =))

Share this post


Link to post
De la mine are o bila alba. La motorul pe care il are, eu demult o vedeam abandonata pe dreapta.

Dar chiar merge rabla aia, judecand dupa multitudinea de poze in care apare pe forumuri.

Confirm la prima mina ca masina aia merge si inca surprinzator de bine. Am intilnit-o Marti sau Miercuri (zilele trecute) in zona Apaca. Mai precis el era pe banda a3a si eu pe a 2a la semaforul de la APACA, sens Cotroceni -> Militari. Desi eu inca ma consider in rodaj si merg relativ lejer pot sa va spun ca BMWul se tine bine. A trecut peste liniile de tramvai destul de tare si nu s-a auzit nici un zdranganit.

Share this post


Link to post

Logan - evacuare - leduri . Am descris poza. Deja cred ca asta e evacuarea standard a masinii, iar cea clasica, fara luminite, se gaseste in lista de optionale...

post-4873-1213010084_thumb.jpg

Share this post


Link to post

de pe pitzipoanca punct org

post-3313-1213012557_thumb.jpg

Share this post


Link to post

dsc01302lp1.jpg

 

dsc01303vo7.jpg

dsc01303vo7.8f59f9ce01.jpg

 

dsc01304ks6.jpg

dsc01304ks6.d59f5b035d.jpg

 

 

Daca proprietarul e membru WooForum, scuze dar asta e kitsch in orice limba... si sunt sigur ca la fel va fi si finalizat (nu e finalizat, nu?)

Share this post


Link to post

Îîîîîîhhhh!

Mai vrea să-l şi vândă...

Share this post


Link to post

Hahahahahahahaha, arata ca un copil cu o grava nevoie de aparat dentar

Share this post


Link to post

Wooowww...cat pe ce zic ca e din Oradea, doar ca ala vazut azi era albastru avea si usa de la portbagaj neagra si era fara spoilerele alea aerodinamice.

Share this post


Link to post

Si-a luat taranul plug :) )

Share this post


Link to post

Groaznica :-& . Mi-a trecut foamea.

Share this post


Link to post

Habar n-aveti, asta e mana-n mana cu cei de la hautostrada noua, e angajat pe post de buldozer.

Share this post


Link to post

Bai frate si cata munca a depus omuletul .Si pentru ce ?!!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...