Jump to content
Sign in to follow this  
masterbobs

Cheie Tip Briceag Cu Butoane Alarma Si Inchidere

Recommended Posts

Ala bate campii rau de tot!

Mergi la un centru de copiat chei,si cu putina rabdare o poti pune pe carcasa tip briceag.

Share this post


Link to post

Cum sa nu se poata face copie la cheia de cielo??Am facut eu copie...vreo 30-40 ron parca am dat: cheie normala, identica ca cea din fabrica, decat ca nu scrie daewoo pe ea.

 

Am si cheie tip briceag la cielo, dar nu o folosesc pt ca mi s-a spart carcasa si o am prinsa cu scotch...stiti pe cineva care poate sa imi puna alta carcasa la cea de tip briceag? ??pe unde am fost, mi s-a spus ca mai degraba pun alta alarma pe masina cu alta telecomanda sau cheie briceag dupa caz..

Edited by abarth_mcm

Share this post


Link to post

sal. sunt putin nelamurit. am cheie si telecomanda pentru inchidere/deschidere usi (si alarma). am vazut niste oferte la "alarma cu cheie tip briceag".

1. daca iau asa ceva, trebuie sa schimb alarma veche?

2. pot copia configuratia cheii vechi pe cea tip briceag?

mersi

Share this post


Link to post

Are cineva din intamplare schema sau poza de la mag 1000 cu semnificatia culorilor la montare ???

Share this post


Link to post

Ce-ai zice tu sa intrebi in locul potrivit, adica aici ?

Share this post


Link to post

intreabare...la tico al meu am cip in cheie??? vreau sa ai fac o cheie tip briceag si nu stiu daca am cip in ea...dar cred ca ,cazanul din 1999 nu are cip ..

Share this post


Link to post

Pot sa iti spun cu destul de multa incredere ca nu ai cip in cheie,nici eu nu am la ticolino meu din '99

Share this post


Link to post

Poti sa iti faci cheie tip briceag fara probleme,insa ai grija sa fie de calitate,ca sa nu ramai cu cheia in broasca. :rolleyes:

Share this post


Link to post

A incercat cineva la Nubira 2? Cum se scoate cip-ul din cheia veche?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...